Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Введення

Міжнародний університетський коледж Аль-Райяна (ARIU) є наступником першого приватного університету в державі Катар, який відкрився у вересні 2000 року і вже більше 20 років спеціалізується на наданні дипломів, пов’язаних з бізнесом, у сфері туризму, гостинності та міжнародного бізнесу. . Протягом цього періоду університет працював під егідою Al Rayyan International Education (ARIE) та NHL Stenden University of Applied Sciences у Нідерландах.

З вересня 2021 року заклад відкриває нову захоплюючу сторінку свого існування та вступає в стратегічне партнерство з Університетом Дербі у Великобританії.

Завдяки цьому партнерству ARIU запропонує акредитовані Великобританією бакалаврські та аспірантури, міжнародний менеджмент гостинності, міжнародний менеджмент туризму та менеджмент міжнародного бізнесу.

ARIU у партнерстві з Університетом Дербі продовжить свою спадщину як передового вищого навчального закладу та головного постачальника університетської освіти в Катарі, регіоні GCC та за кордоном. ARIU дуже добре розташований, щоб надати студентам чудові можливості для навчання та розвитку кар'єри. Його розташування в жвавому місті Доха та регіоні GCC є життєво важливим для ідентичності та успіху закладу як школи.

Чому варто вибрати ARIU

У Міжнародному університетському коледжі Аль-Райян (ARIU) у партнерстві з Університетом Дербі вас чекають у приємному, відносно невеликому середовищі з дружньою та сімейною атмосферою, місці, де ви почуватиметеся як вдома з першої миті. . ARIU у партнерстві з Університетом Дербі пропонує чотирирічні програми бакалавра з міжнародного готельного менеджменту, міжнародного туристичного менеджменту та міжнародного бізнес-менеджменту.

Унікальна освітня концепція пропонує вам можливість придбати набір навичок, який відрізнятиме вас від інших у цій галузі. Портфоліо ступенів бакалавра, які пропонує Міжнародний університетський коледж Аль-Райян (ARIU), має на меті надати вищу освіту, яка дасть випускникам навики в сферах обслуговування та управління міжнародним бізнесом, щоб стати компетентними інноваційними менеджерами та провідними підприємцями. Професійні ступені розробляються та розроблені з урахуванням реальних бізнес-ситуацій і поєднуються з теорією та практикою, що робить наших випускників особливо придатними для працевлаштування відразу після закінчення навчання. Програми та ступені, які ми пропонуємо, такі ж, як і ті, що надаються в Університеті Дербі у Великобританії, і всі випускники отримують міжнародно визнаний диплом Великобританії від Університету Дербі після закінчення навчання.

Ми розуміємо, що студенти для нас такі ж важливі, як університет для студентів. Тому ми прагнемо запропонувати підхід до навчання, орієнтований на студента, і водночас маємо різноманітні засоби, щоб ви могли повною мірою насолоджуватися своїм навчанням.

ARIU у партнерстві з Університетом Дербі має дуже сильний студентоцентрований підхід до ‎навчання та освіти‎. Місія наших програм полягає в тому, щоб підготувати студентів до їх майбутніх функцій управління в міжнародних умовах. Він являє собою гнучку та широку професійну освіту для випускників, яких вітають у всьому світі, у всіх секторах послуг та управління послугами. Ступінь Університету Дербі відкриває двері у захоплююче майбутнє з різноманітними кар’єрними перспективами та варіантами. Наші студенти добре підготовлені, щоб почати працювати в реальному світі відразу після закінчення навчання. У нас є успішні випускники в багатьох галузях, включаючи банківську справу та фінанси, гостинність і туризм, роздрібну торгівлю, маркетинг і рекламу, спорт, консалтинг і міжнародну торгівлю.

Прийом

Розташування

  • Doha

    Doha, State of Qatar Stenden Qatar University of Applied Sciences Al-Jeleait Street Bin Omran P.O. Box 36037, , Doha

    Запитання