Al-Quds University

Al-Quds University

Al-Quds University

Введення

Al-Quds University , заснований у 1984 році, є палестинським університетом і єдиним у світі університетом, який розташований біля розділової стіни. Головний кампус університету розташований в Абу-Дісі, ще чотири кампуси в Єрусалимі - шейх Джарра, Бейт-Ханіна та Раммаль (аль-Біре). Al-Quds University забезпечує вищу освіту та громадські послуги в районі Єрусалиму, а також сусідніх міст, сіл та таборів біженців на Західному березі.

Навчаючи понад 13 000 студентів, Al-Quds University охоплює членів з усього Західного берега, в тому числі з районів Віфлеєму, Хеврону, Єніну, Єрихону, Наблусу, Рамалли, Тулкарему та Калкілії. Маючи п’ятнадцять академічних факультетів, включаючи мистецтво, медицину, стоматологію, право, Коран та ісламські науки та Al-Quds University має величезне академічне різноманіття і пропонує щось для кожного.

Al-Quds University є центром творчості та пропонує яскраве навчальне середовище, заохочуючи обмін ідеями та свободу вираження поглядів, а також провідні інноваційні дослідження. Це дозволяє забезпечити найвищий рівень освіти для наших студентів, а також заохотити їх бути активними залученими громадянами, які є відкритими та кооперативними, а також добре обізнаними та зацікавленими у світових культурах.

Для того, щоб залишатися на передовій наукових кіл, Al-Quds University має міжнародні партнерські стосунки з американськими та європейськими університетами. Він також пов'язаний з понад 30 інститутами та займається інноваційними дослідженнями по всьому світу.

Розташування

  • Abu Dis

    Abu Dis, Палестинська держава

    Запитання