Keystone logo
Africa International University

Africa International University

Africa International University

Введення

Ласкаво просимо до Africa International University

Africa International University - це офіційний християнський університет, розташований у тихому оточенні Карен, стратегічному місці, спокійному та сприятливому для навчання. Africa International University наразі готує студентів з теології, бізнесу, ІКТ, психології, мов, розвитку громад, лінгвістичного лідерства та освіти.

В університеті працюють співробітники та студенти з більш ніж 32 країн з п’яти континентів. Цього року університет закінчив студентів з Ліберії, Кенії, Уганди, Танзанії, США, Мадагаскару, Гани, Нігерії, Конго, ДРК, Малаві, Сейшельських островів, Гамбії, Ефіопії, Еретрії, Південного Судану та інших.

46629_4.JPG

Університет сподівається підготувати більше лідерів, орієнтованих на Христа, для церкви в Африці та за її межами для активної та позитивної участі, щоб вплинути на світ. Ми розробили наші програми в різних галузях професійної спеціалізації для того, щоб наші випускники могли передати навчання своїй кар’єрі. Університет має сучасні зручності, щоб зробити ваше перебування комфортним та винахідливим. У нас є добре укомплектована бібліотека з книгою та сучасними навчальними матеріалами. Університет має сучасну ІКТ-лабораторію та цілодобовий доступ до WIFI. Для тих, хто бажає проживати в університеті, у нас є сучасні апартаменти з обслуговуванням, щоб зробити ваше перебування комфортним.

Форми навчання:

  • Повний день
  • Вечірні заняття
  • На базі школи
  • Дистанційне та електронне навчання

Прийом здійснюється у січні, травні, вересні та шкільних канікулах у школі (квітень, серпень та грудень).

46626_3.JPG

Розташування

  • Nairobi

    Africa International University., Karen, 00502, Nairobi

    Запитання