AIDIMME

AIDIMME

AIDIMME

Введення

Технологічний інститут AIDIMME є приватною неприбутковою асоціацією національного масштабу, метою якої є сприяння підвищенню конкурентоспроможності компаній через ідентифікаційний номер і в процесі їх виробництва, і в їх продуктах.

З моменту свого заснування в 1987 році він здійснював заходи, розроблені у сфері навчання, метою яких було підготовка технічних фахівців, здатних негайно приєднатись до компанії та надавати знання, отримані в інтересах безперервного вдосконалення нашої продуктивної тканини.

В результаті цих дій, в 1993 році була започаткована ініціатива, яка, з урахуванням поліпшень і оновлень, необхідних протягом багатьох років, досягла нинішнього дня, магістра інженерії з переробки та переробки промислових стічних вод .

Роки пізніше, у 2002 році, з огляду на існуючі потреби компаній у галузі управління процесами, було розпочато розробку магістра з систем управління якістю, управління навколишнім середовищем та професійного ризику , кваліфікацією для професійної практики як старший технік в PRL .

У 2007 році, а також перед новою європейською університетською системою, що народилася в Болоньї, і необхідність надання студентам цих ступенів магістра офіційного статусу, була створена угода про співробітництво між AIMME та Католицьким університетом Валенсії - UCV , яка забезпечила таку саму перевірку частина Міністерства освіти обох ступенів.

У 2014 році AIMME та UCV пропонують необхідність забезпечити майстра в управлінні системами додатковою цінністю, що є диференційованим елементом, що покращує конкурентну ситуацію наших студентів на ринку праці. В результаті цього аналізу на новий 2015-2016 навчальний рік подано новий диплом магістра, який завершує предмети попереднього ступеня магістра систем управління, але дозволяє студентам отримати два ступеня магістра університету в одному курсі:

  • Ступінь магістра інтегрованого управління системами якості, навколишнього середовища та техніки безпеки та охорони здоров'я на роботі
  • Ступінь магістра з профілактики професійних ризиків

Нарешті, в 2016 році, після року спільної роботи з технологічним центром AIDIMA, злиття технологічних центрів металоконструкцій (AIMME) та деревини (AIDIMA) , що призвело до створення Інституту металообробного технології Mueble , Wood, Packaging and Allied - AIDIMME , відновлюючи угоду з Католицьким Університетом Валенсії UCV, і, тому, продовжуючи співпрацю в університеті, з того часу AIDIMME - AIDIMME .

Ступінь AIDIMME -UCV як офіційний ступінь магістра університету дозволяє студентам подавати заявки на стипендії, проходити стажування, продовжувати навчання в докторантурі, здобувати бали на конкурсних іспитах і діє в будь-якій країні Європейського Союзу та омологізована в будь-якій іншій країні світ.

Розташування

  • Valencia

    Sede Santa Úrsula. Calle Guillem de Castro, 94., 46001, Valencia

    Запитання