AFDA

AFDA

AFDA

Введення

Історія

AFDA була заснована в 1994 році Гартом Холмсом, Батою Пасскієром і Деоном Опперманом.

З самого початку з 6 студентами, орендованим відеомагнітофоном і зламаним телевізором він став одним із провідних закладів такого типу в сучасному світі. AFDA має понад 1200 студентів, постійний штат із понад 150 викладачів і адміністраторів, а також 5 повністю обладнаних кампусів у Йоганнесбурзі, Кейптауні, Дурбані, Порт-Елізабет і Ботсвані. З нього вийшли деякі з найкращих кінематографістів і акторів у Південній Африці сьогодні та зробили значний внесок у розвиток стабільної місцевої індустрії розваг.

Загальна мета

Створити відповідний навчальний заклад, який робить внесок у розбудову африканської нації та винагороджує всіх зацікавлених сторін, надаючи стимулюючий, суворий та глобально інтегрований досвід навчання, який надає студентам продуктивні інноваційні навички, що дозволяє випускникам розвивати стійкі творчі індустрії.

Освітня обіцянка

Надати студентам концептуальні, перцептивні та конкретні навички, які дозволять їм створювати значущі наративні концепції та людську поведінку, які мають відношення до цільової аудиторії, і правдиво та точно подавати ці розповіді за допомогою відповідного використання засобів і естетичної форми та зайнятості ресурсів для точного та економного виробництва та реалізації готової продукції.

AFDA навчальні цілі

 1. Надати концептуальні, сприйнятливі та конкретні навички, які дозволять студентам створювати значущі наративні концепції та розуміти, чому вони можуть бути актуальними та вплив, який вони можуть мати на цільову аудиторію та суспільство в цілому.
 2. Щоб зрозуміти, чому людська поведінка та культура є агентами, за допомогою яких наративи втілюються та робляться емоційно релевантними для цільової аудиторії.
 3. Зрозуміти, як обраний ними засіб вираження можна розглянути та використати для правдивого й точного створення їхнього наративу.
 4. Зрозуміти, як естетичні елементи можуть бути використані для встановлення та створення відповідної форми світу, у якому відбувається розповідь.
 5. Зрозуміти, як планувати та використовувати ресурси, щоб економічно виробляти та продавати продукт для досягнення повернення інвестицій.

Чому AFDA ?

 1. AFDA є ні. 1 школа кіно, телебачення та вистав на континенті
 2. AFDA є повністю акредитованим закладом із 20-річним досвідом роботи у сфері вищої освіти
 3. AFDA є міжнародно визнаною установою та є повноправним членом CILECT – міжнародної організації, яка представляє понад 170 шкіл кіно та телебачення, а також USC (Луїс-Анджелес) і UCLA (Луїзіана), TISCH (Нью-Йорк), Columbia (Чикаго), La femis (Париж). ), GVIK (Росія), щоб згадати лише деякі
 4. AFDA Випускники мають нагороди, кваліфіковані та мережеві. Вони продовжують робити значний внесок у розвиток місцевої індустрії розваг.
 5. AFDA це навчальний заклад, удостоєний нагород Академії, а також перша і єдина африканська кіношкола, яка отримала нагороду Кіноакадемії за найкращого іноземного студента у 2006 році та посіла друге місце як фіналіст у 2013 році.
 6. AFDA в ній працює ряд найкращих науковців і практиків Південної Африки.
 7. AFDA має унікальну систему навчання, яка надає студентам автентичне середовище для студентів і аспірантів, яке відповідає професійним можливостям як на місцевому рівні, так і за кордоном.
 8. AFDA студенти навчаються виробляти комерційно життєздатні розважальні продукти для місцевої аудиторії та нішевих онлайнових глобальних ринків
 9. AFDA пропонує студентам справжню можливість знайти свої здібності, щоб відкрити свою пристрасть і продовжити свій успішний професійний шлях
 10. Процес навчання AFDA заохочує та винагороджує інновації, лідерство та підприємливість.

AFDA є однією з провідних у світі кіношкіл, орієнтованих на результати

AFDA випускників навчають концептуалізувати, створювати та розвивати місцеві продукти та товари для місцевого та міжнародного ринку

У ході багатої підприємницької історії, починаючи з 1994 року, AFDA заслужив репутацію однієї з провідних установ такого роду в сучасному світі. Незважаючи на те, що наш досвід говорить сам за себе, ми постійно відновлюємо нашу відданість створенню середовища, яке розвиває високоякісну людську та інтелектуальну власність із відповідними навичками, щоб справлятися з суворими умовами індустрії розваг, що швидко розвивається та постійно змінюється.

У наших повністю обладнаних кампусах у Йоганнесбурзі, Кейптауні, Дурбані, Порт-Елізабет та Ботсвані ми навчаємо випускників, щоб зробити свій внесок в одну з найбільших у світі галузей розвитку: розваги. У глобалізованій економіці культурний обмін є цінною валютою. Випускників AFDA навчають концептуалізувати, створювати та розробляти місцеві продукти та товари для місцевого та міжнародного ринку.

Наших студентів навчають не тільки будувати прибуткову та стійку кар’єру на цьому ринку, але й заохочують розвивати себе як постачальників робочих місць – культурних підприємців майбутнього. Наші випускники відновили свою індустрію завдяки якості своєї інтелектуальної власності, навичкам і таланту. Понад 90% наших випускників з відзнакою працюють у вибраній галузі спеціалізації.

AFDA фільми демонструються на численних міжнародних фестивалях і транслюються по всьому світу, отримавши багато престижних нагород, у тому числі лауреата студентської премії «Оскар» і фіналіста Каннського фестивалю в 2006 році та SAFTA (Південноафриканська премія кіно і телебачення) в 2007 році. AFDA є повноправним членом CILECT – Міжнародної асоціації акредитованих шкіл кіно та телебачення.

AFDA зберігає за собою право вносити зміни або відкликати інформацію чи пропозиції курсу без попереднього повідомлення. Якщо це можливо, AFDA докладе зусиль, щоб повідомити всіх осіб та/або організації, які постраждали в результаті.

Ви #Madefor AFDA ?

Незважаючи на те, що AFDA є унікальною установою, вона обслуговує та сприяє різноманітним інтелектам. Якщо ми звернемося до кількох тестів інтелекту Гарднера, різноманітність факультативів/дисциплін AFDA відповідає всім цим інтелектуальним показникам. Хто ти?

Що робить AFDA унікальним?

AFDA пропонує систему навчання, яка використовує різноманітну кількість стратегій і методологій навчання, які включають неявне навчання, навчання за наближенням, навчання у співпраці, навчання на каркасах і навчання через соціалізацію.

Система навчання та оцінювання AFDA обслуговує те, що Говард Гарднер уточнив як «множинний інтелект». Ці різноманітні інтелектуальні дані:

 • Візуально-просторова
 • Тілесно-кінестетичний
 • Музичний
 • Міжособистісний
 • Внутрішньоособистісний
 • Лінгвістичний
 • Логіко-математичний

Творчі індустрії потребують різноманітної спеціалізації (інтелекту), здатної співпрацювати економічно життєздатним способом для досягнення високих стандартів виробництва.

AFDA студентам надається можливість дослідити та виявити свої здібності та, як наслідок, свій кар’єрний шлях.

AFDA використовує систему навчання, розроблену для вирішення можливостей і викликів економіки знань і майбутнього. Це ринкова навчальна система, орієнтована на аудиторію та цільовий ринок.

Ми пропонуємо систему навчання, орієнтовану на результати, яка вимагає прямого підходу, зосереджуючись на лідерстві, креативності, інноваціях і підприємництві. Це імітує галузь і відбувається в автентичному навчальному середовищі.

AFDA орієнтується на цілі учня.

AFDA студенти не складають традиційні іспити. Студенти оцінюються на індивідуальній основі та в групових/групових дослідженнях. Застосування теорії та досліджень у створенні та показі розважального вмісту або в розвитку та монетизації підприємницького бізнесу та революційних технологій – це те, що в основному становить оцінювання в AFDA .

AFDAПроцес навчання є високоефективним і створює мережу кваліфікованих випускників, здатних будувати кар’єру в індустрії розваг, ЗМІ та інших творчих галузях.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Johannesburg

  41 Frost Avenue, Auckland Park 2092 Johannesburg, South Africa, , Johannesburg

 • Cape Town

  18 Lower Scott Road, Observatory 7925 Cape Town, South Africa, , Cape Town

  • Durban

   2a Highdale Road, Glen Anil 4051 Durban, South Africa, , Durban

   • Port Elizabeth

    Gqeberha, 28 Bird Street, Central 6006, , Port Elizabeth

    Запитання