Keystone logo
AESE Business School

AESE Business School

AESE Business School

Введення

AESE Business School

Заснована в 1980 році, AESE була першою школою бізнесу та менеджменту в Португалії. Понад чотири десятиліття ми займаємося підготовкою та вдосконаленням бізнес-лідерів з гуманістичної точки зору на людство і суспільство.

Перетворюючий вплив на наших випускників на 5 континентах робить AESE унікальною бізнес-школою: школою для лідерів, які хочуть досягти вищої освіти, залишити свій слід і змінити світ.

Визнання, яким наша школа користується в діловому світі, є результатом чотирьох основних принципів, якими керується вся діяльність AESE:

> Культура вищого навчання, яка залучає спільноту випускників, учасників, викладачів, співробітників, компанії, школи та установи, з якими Школа постійно контактує;

> Тверді знання, які глибоко вкорінені в бізнес-реалії, разом із точкою зору менеджменту та лідерства, яка пронизана критичним, суворим і цілісним підходом до поточних проблем і викликів у бізнесі та суспільстві;

> Далекосяжна присутність у світі, посилена різноманітністю спільноти Школи, багатим змістом її діяльності та безпосереднім сусідством з міжнародними інституціями, такими як Бізнес-школа IESE;

> Сильні, етичні та гуманістичні цінності в поєднанні з наполегливими зусиллями практикувати та ділитися ними.

AESE Business School – розширення прав і можливостей лідерів

Деякі з програм для керівництва, які може запропонувати школа

EXECUTIVE MBA AESE

Щоб бути лідером сьогодні, потрібно постійно прагнути до досконалості на шляху до особистого, а також професійного досягнення. Це вимагає найвищого рівня професіоналізму, цілеспрямованості та самомотивації. І потрібна справжня щедрість, щоб присвятити все це служінню іншим, будь то ваші команди, ваша компанія чи установа, ваше суспільство чи світ. Якщо ви вимогливий нонконформіст, який вірить у покращення себе, щоб переконатися, що ви матимете реальний, ширший і тривалий вплив, тоді ви кандидат на EASE Executive MBA.

PADE

Пропонує платформу для обговорення ідей та цінностей у професійному середовищі високого рівня з суворістю викладачів AESE, ідеальну можливість оновити знання про методи, аналітичні інструменти та концептуальні моделі бізнес-лідерства та отримати вигоду від них. перспектива вищого керівництва. Включає тиждень роботи в IESE.

Тривалість: 20 тижнів, Лісабон - вівторок після обіду та середа вранці
Призначений для підприємців та керівників з мінімум 10-річним досвідом роботи на посадах вищого керівництва.


PDE

Ключовими елементами Програми управління бізнесом є розвиток управлінських здібностей кожного учасника в загальне бачення бізнесу, удосконалення навичок лідерства та узгодження цих навичок із ширшими цілями та політикою компанії. Включає тиждень роботи в IESE.

Тривалість: 24 тижні - вівторок після обіду та середа вранці в Порту; Середа вдень і четвер вранці в Лісабоні. Ідентичний зміст програми в обох містах
Призначений для менеджерів, які шукають загальне бачення бізнесу, з більш ніж п’ятирічним досвідом роботи в управлінні персоналом.

PGL

Ключовими елементами цієї програми чотирьох молодих керівників є розвиток більшого рівня самопізнання, краще стратегічне розуміння бізнесу та ринку та вдосконалення особистих можливостей.

Тривалість: 22 тижні - понеділок після обіду та вівторок вранці в Порту; Вдень четверга та вранці п’ятниці в Лісабоні. Ідентичний зміст програми в обох містах
Програма була розроблена для кандидатів з більш ніж п’яти років динамічного професійного досвіду, з великою працездатністю та амбіціями піднятися до нових обов’язків. Це будуть люди, які керують командами або проектами у великих корпораціях, функціональні спеціалісти, здатні дивитися вперед з перспективою та бажання перейти до керівних посад у середніх або великих компаніях. Ті, хто вже є керівниками невеликих компаній, підприємці, які розпочали власний бізнес, директори чи керівники магазинів.

PADIS

Розширюючи знання про різні аспекти лікарняної установи, з точки зору оптимізації та раціоналізації ресурсів, Програма вищого керівництва сектору охорони здоров’я покращує здатність організовувати, мотивувати та керувати персоналом. Включає тиждень роботи в Clínica Universidade de Navarra.

Тривалість: 12 тижнів - вівторок після обіду та середа вранці в Лісабоні; У понеділок після обіду та у вівторок вранці в Порту
Призначений для керівників лікарень у державному, приватному та соціальному секторах; члени ради директорів; Директори служб; керівники служби або еквівалент; лікарі, які виконують технічні функції та взяли на себе керівні ролі.

ГСН

Кожен із соціальних інститутів має свою власну дуже конкретну місію, що стало рушійною силою створення програми менеджменту, адаптованої до цієї реальності, як з точки зору охоплених тем, так і використаних навчальних матеріалів.

Третій сектор, відповідальний за 4% ВВП Португалії і в якому задіяно 25% громадян Європи, у багатьох випадках залежить від координації доброї волі. Для ідентичних посад заробітна плата в соціальному секторі значно нижча, ніж у державному чи приватному секторах. GOS – Управління соціальними організаціями, є результатом партнерства, яке AESE та ENTRAJUDA створили для того, щоб забезпечити менеджмент тренінгів для керівників соціальних установ. Учасники розглядають ГСН як можливість поміркувати над ефективним використанням обмежених ресурсів, які мають у своєму розпорядженні установи, розробити стратегію, більш пристосовану до їхніх цілей, і мотивувати персонал установи. GOS, Програма додаткової освіти, розроблена для керівників установ соціальної економіки (органів соціальної солідарності, НУО, благодійних та інших некомерційних організацій), була створена для допомоги в управлінні та оптимізації цих обмежених ресурсів.

Тривалість: 10 тижнів, у Лісабоні, понеділок після обіду.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Lisbon

  AESE Escola de Direccao e Negocios Calçada Palma de Baixo, 12, 1600-177 , Lisbon

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання