© Carrianna Field
Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics

Введення

Адвентія змогла засвоїти існуючі аеронавігаційні традиції та досвід у Матакані (Саламанка) з часу створення "Школи польоту без видимості" у 1939 році. За своє понад 40 років існування під різними прапорами пілоти здійснюють свою мрію у всьому світі і значна кількість з них складає базу Іспанських повітряних ліній.

Наприкінці 1999 р. За участю Державного товариства цивільної аеронавігаційної освіти (SENASA) та вступу до його частки основних авіаліній Іспанії (Iberia - Air Europa - SAS - Spanair) була створена Adventia, Європейський коледж. аеронавтики, школа з міцною корпоративною структурою та важливим людським капіталом, яка народилася з чітким європейським покликанням і прагне до якісного навчання.

У квітні 2012 року Фонд Саламанка Прогресо (в складі Торгово-промислової палати Саламанки та Конфедерації бізнесменів Саламанки, CONFAES) зміцнює солідність компанії, яка зміцнюється за участю Університету Саламанки через ступінь в пілотних та повітряних операціях комерційної авіації, оформлених у 2013 році

Adventia викладає всі курси відповідно до Європейського регламенту FCL і, в свою чергу, є школою АТО (затвердженою навчальною організацією), затвердженою Державним агентством авіаційної безпеки (E-ATO 230).

Розташування

  • Salamanca Airport

    Carretera Madrid, 37893, Salamanca Airport

    Програми

    Запитання