Adler University

Adler University

Adler University

Введення

Світ може змінитися в одну мить

У нашому житті є моменти, які формують не просто те, ким ми є, а ким нам судилося стати. Вони приходять не випадково. Вони народжуються із пристрасті.

Якщо ви читаєте це зараз, ви показали свою відданість соціальній справедливості та бажання бути позитивною силою у світі. У той момент, коли ви вирішите приєднатися до нас тут, в Adler University і поглибити свою рішучість створити більш справедливе суспільство, шлях до того, ким вам судилося стати, стане ясним.

Це ваш момент. І світ чекає.

Ми вітаємо вас в Adler University одним словом, яке описує вчення та практику новаторської концепції соціального інтересу Альфреда Адлера:

gemeinschaftsgefühl!

У перекладі це означає, що наше здоров’я знаходиться в житті нашого громади та зв’язках. Це ідея, яка вимагає дій, необхідних зараз, як ніколи. Висвітлити несправедливість і керувати роботою, яка веде до вкрай необхідних змін у деяких наших найскладніших громадах. Наша місія полягає в тому, щоб підготувати практикуючих фахівців для подолання тривожної нерівності у сфері здоров'я та соціальної несправедливості у світі. Adler University ставить черевики там, де вони найбільше потрібні - як науковці, активісти, практики та наставники. Адлеріанські практики вносять необхідні зміни до спільнот, які вони називають домівками.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Chicago

    North Dearborn Street,17, 60602, Chicago

    Запитання