ADG Business School

ADG Business School

ADG Business School

Введення

ADG Business School - це школа факультету бізнесу та економіки університету Штейнбейса. Таким чином , ми пропонуємо інтегровані до роботи та орієнтовані на практику курси з галузевою спрямованістю , а також відповідні практиці дослідження. Є чи бакалавр або магістр - ADG Business School надає вам точні кваліфікації для задач майбутнього і поїздів вас для відповідальних завдань управління.

В університеті для економіки вартості орієнтованих, ми покладаємося на мегатренд для наших курсів, тобто такі теми, як трансформація, інновація, зміна, оцифровка - і завжди з акцентом на кооперативних цінностях і з розумінням економіки , заснованим на фінансуванні. Сюди входять такі питання , як загальна соціальна відповідальність, стійкість та інновації.

Наші курси галузь зосереджена, професійна, комплексна і практична - і нехтувати без академічної претензії. Присутні чергуються з фазами самонавчання . Для того, щоб гарантувати , що наші студенти повинні розробити успішний , незважаючи на високий стрес в роботі гнучкість досить для їх досліджень. Всі курси , пропоновані програми , в Steinbeis університету і проводиться відповідно до наказів Steinbeis університету.

Відмінний викладацький склад , стан визнання та акредитації, а також репутація одного з найбільших приватних університетів в Німеччині - Steinbeis університету - кажуть нам.

Розташування

  • Montabaur

    Schlossweg, 56410, Montabaur

    Запитання