Adelphi University Ruth S. Ammon School of Education & Health Sciences

Adelphi University Ruth S. Ammon School of Education & Health Sciences

Adelphi University Ruth S. Ammon School of Education & Health Sciences

Введення

Будучи науковою спільнотою, Коледж освіти і медицини Адельфі прагне забезпечити освітні можливості для професійного зростання шляхом створення справжнього академічного та польового досвіду, виховання поваги до різноманітного населення, якому ми служимо, прийняття етичних практик та підготовка наших студентів до рефлексивних змін агентів через дослідження, співпрацю та керівництво.

Ми готуємо освітян та медичних працівників до того, щоб бути лідерами у нашому глобальному суспільстві завдяки орієнтованим на студентів студентським та аспірантським навчальним, дослідним та дослідницьким можливостям.

Коледж наук про освіту та охорону здоров’я - це високо заангажована навчальна спільнота, що моделює міждисциплінарну співпрацю через академічні програми, дослідницькі ініціативи та залучення громади. Випускники - дуже затребувані професіонали, готові служити різноманітним громадам.

Наші цінності складають основу нашої філософії освіти. Цінності перетворюються на освітні цілі та цілі, які керують усім, що ми робимо, у класі та не тільки.

Ми вважаємо, що викладачі та практики повинні бути науковцями, які цінують і беруть участь у навчанні протягом усього життя. Наша громада підтримує нескінченні пошуки знань, вдумливі роздуми та розвиваються практики.

Ми цінуємо людську гідність і різноманітність у всіх формах, приймаємо наші відмінності і шануємо всі голоси. Ми розуміємо колективну владу, властиву повноцінним громадам, де кожна людина може реалізувати свій повний потенціал.

Ми розуміємо, що як викладачі та практики, ми за своєю суттю є лідерами та зразками для наслідування у всьому, що робимо. Ми працюємо над побудовою сильних громадських громад, які безстрашно прагнуть до більш справедливого світу.

Розташування

  • Garden City

    South Avenue,1, 11530, Garden City

    Запитання