Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Accademia Costume & Moda

Введення

Заснована в 1964 році в Римі, Академія Костюм & Мода сьогодні була нагороджена доповіддю BoF «4 знаки досконалості» - максимально можливе - як для категорій бакалаврського дизайну моди (курси бакалавра), так і для вищого дизайну моди (курси магістратури) :

Він пропонує бакалаврські та магістерські курси, юридично визнані Міністерством освіти Італії, університетами та науковими дослідженнями під керівництвом Вищої освіти.

Культура, дизайн і майстерність, пов'язані з лабораторним підходом, є ключовими моментами освітньої місії школи. Мета - допомогти студентам розпочати свою кар'єру, підтримуючи їх у формуванні та зміцненні їхньої творчої ідентичності.

Культура та експерименти, об'єднані з проектуванням та майстерністю, - це наш задум в тому, щоб пропонувати Fashion System та Індустрії розваг молоді дизайнери, здатні реагувати на їхні потреби.

Сьогодні у випускниках - креативний директор Gucci, Алессандро Мікеле, його попередник Фріда Джанніні, Альбіно Д'Амато, Мауріціо Галанті, Марко Мастроянні, Відповідальний Креаті Матіеш Чез Луї Віттон, Фенді - Діор, Альдо Марія Камілло та багато хто з найважливіших професіоналів Світова промисловість моди. Академія має співвідношення розміщення, що перевищує 85% від загальної кількості населення в найпрестижніших міжнародних будинках моди і розважальних виставах

Accademia - це лише стартова сітка.

Розташування

  • Rome

    Via della Rondinella, 2 , 00186, Rome

  • Milan

    Milan, Італія

    Запитання