Accademia Riaci

Accademia Riaci

Accademia Riaci

Введення

Про Accademia Riaci

"Я завжди кажу своїм учням: у всіх нас, найбільш підходящим способом, крихітний магічний художній потенціал терпляче ховається, щоб бути відкритим".

"Завдання вчителів полягає в тому, щоб пробудити цю магію у студентів і керувати ними для пошуку справжнього мистецтва та таланту, а також навчити їх радіти в навчанні. Тому вчителі не тільки навчають технічним ноу-хау, але також живлять уяву, фантазію та культуру кожного, щоб шукати справжнього мистецтва та таланту ». Почесний президент Accademia Riaci, Раймонд Ріачі.

Наша історія

Спадщина традиційного майстерності та мистецтва, що процвітали в Тоскані, особливо у Флоренції, відсвяткували славу ренесансової епохи як справжньої перлини мистецтв. Майстерні та студії ремісників були головною рушійною силою виробничої діяльності міста, яка допомагала Флоренції справді процвітати, як італійська художня столиця епохи, і вони разом з купцями досягли слави та великої щастя.

Багато розкішних мистецьких об'єктів було створено для баптистерій в майстернях, часто - у ювелірів. Хорошим прикладом може стати маестро Бенвенуто Челліні, який навчав його чудових методів скульптури, щоб зробити його учням гору статую з мармуру в студії десь. Сьогодні ці замовлені ремесла, виконані улюбленим маестром, зберігаються століттями як справжній твір мистецтва. Ця спадщина цілющих та особливих традицій майстерності, таких як виробництво золота та ювелірних виробів, скульптури та живопису, на щастя, була життєво успадкована протягом багатьох століть у Флоренції та у всьому Тоскані.

Заснувавши студію в 1983 році, маестро Раймонд Ріаці мав міцне бачення створити школу, яка не тільки навчала його техніку, але й просвітила молодих художників живим духом та атмосферою епохи Відродження, щоб виконувати свою довічну місію як маестро. Так було створено Accademia Riaci: коробка класу традиційного мистецтва та її незамінних технік. Навчання таємно містить методи, невідомі будь-якій іншій школі, і Академія Ріачі прагне виховати і розвивати уяву і фантазії у кожного окремого учня.

Починаючи як маленька художня студія, сьогодні така ж пристрасна місія освітлює не лише єдиний маестро, але й вражаючу команду вчителів, що представляють кращих італійських художників у Флоренції, зберігаючи бачення традиції та духу засновника та почесного президента, виражену в цитаті . Наш студентський корпус представляв більше 50 країн світу, займаючись їх мистецтвом у сферах дизайну, ремесел, образотворчого мистецтва, італійської мови та італійської кулінарної мистецтва, які ніколи не змогли їх надихнути.

Методика викладання та філософія

Місія - "Живи минулим, створюй майбутнє"

Кінцева мета освіти в Accademia Riaci не зосереджена лише на викладанні традиційних методів та стилів, але спрямована на те, щоб навчити студентів розвивати власну художню чутливість, творчість та реалізувати свій повний потенціал.

Від традиційної до надсучасної техніки

Студенти можуть навчатися в різних галузях мистецтва та традиційних мистецтв, що пропонуються в академії. Всупереч останнім тенденціям масового виробництва, Accademia Riaci вірить у високу якість, а не на кількість. Ось чому дизайн і техніка традиційного та класичного мистецтва до найсучасніших конструкцій і технік вивчаються і набуваються через численні години практичного практичного навчання в їх основному виборі. Студенти будуть виховані, щоб розвивати свою уяву, а фантазії - найцінніші елементи художника. Професори заохочують кожного студента надихнути та розвивати оригінальність кожного студента не тільки через своє вчення, але також допомагаючи їм знову відкрити для себе "особливу щось" щодо кожного навчального майстра.

Малі розміри Classe

Дослідження показують, що студенти, які працюють у малих групах, як правило, більше вчаться і виявляються більш задоволеними своїми класами Нижчі розміри класів пов'язані з позитивними освітніми перевагами, такими як кращі результати тестів, менша кількість відсівів та вищі рівні випускних класів. Тому класи Академії Ріачі організовуються в невеликій групі студентів.

Індивідуальна інструкція

Так само, як Леонардо Да Вінчі навчав своїх помічників, уроки проводяться в тісному взаємозв'язку з кожним ученим, відповідно до їх здібностей та особистості, що кидає виклик як новачкам, так і досвідченим професіоналам.

Школа "Accademia Riaci"

Школа "Accademia Riaci" складається з трьох шкіл: Accademia Riaci, FCAS та ABC de 'Conti.

Кожна школа пропонує курси в різних дисциплінах:

  • Accademia Riaci: Мистецтво, Ремесла
  • FCAS: курси кулінарного мистецтва
  • ABC de 'Conti: курси італійської мови

Розташування

  • Florence

    Via de' Conti 4 - 50123 Florence Italy, 50123, Florence

    Запитання