Accademia Italiana

Accademia Italiana

Accademia Italiana

Введення

Заснована в 1984 році Accademia Italiana , розташована у Флоренції та Римі, є одним із найпрестижніших університетських закладів моди, дизайну та фотографії.

Тих, хто звертається до нашого Інституту, завжди мотивує велика енергія, бажання спрямовувати та використовувати власні творчі здібності.

Тут, в Accademia Italiana , вони шукають найкраще місце для розвитку свого творчого потенціалу. Тут вони знаходять ідеальне середовище для професійного зростання та спеціалізації в різних сферах дизайну, мистецтва та мов.

Після закінчення періоду навчання кожен студент готовий розпочати професійну кар’єру.

Тисячі студентів, які пройшли через Accademia Italiana , від її початку до сьогодні, і сотні професіоналів, які протягом багатьох років контактували з нашим Інститутом, створили постійний приплив ідей, які створюють постійний потік життєвої сили, руху , і сила.

Accademia Italiana рухається в майбутнє, сповнена цієї енергії, представляючи себе сьогодні як один із найкваліфікованіших інститутів мистецького, професійного та лінгвістичного навчання.

Сьогодні, як ніколи, особлива якість академічного середовища виявляється в наших особливих методах роботи з різними дисциплінами. У наших навчальних програмах ми завжди прагнули поєднати минуле з майбутнім, історичні традиції, стрімкий розвиток нових технологій.

Наші аудиторії та лабораторні роботи розроблені, щоб дати студентам реальні контакти та реальний практичний досвід. Наші зв’язки з робочим світом дозволяють нашим студентам відчутно перевірити свої знання.

Занурюючись у міжнародне середовище, студенти розвивають здатність протистояти різноманітним культурам, збагачуючи та розширюючи свій кругозір, усвідомлюючи, що в майбутньому вони будуть жити в глобальному суспільстві, єдиному можливому в світі завтрашнього дня, і саме в цій реальності вони зможуть зробити власний творчий, професійний та культурний внесок.

Дні відкритих дверей <span translate="no">Accademia Italiana</span>

Відкрийте для себе наші програми та познайомтеся з нашим викладачем

Статистика

 • Іноземні студенти:

  50%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  8 до 1

Особливості кампусу

Кампус Флоренції

Штаб-квартира Accademia Italiana знаходиться у Флоренції за адресою Piazza Pitti 15, у престижній будівлі Temple Leader у центрі історичного району Флоренції. Будівля охороняється Комісією образотворчих мистецтв через його історичну важливість і фрески з міфологічними та алегоричними сюжетами, що прикрашають внутрішні кімнати (Венера на колісниці, Звільнений Єрусалим, Вакх, Три Грації та інші).

Школа займає три поверхи, які використовуються під аудиторії, кабінети дизайну, комп’ютерні лабораторії, архів матеріалів, бібліотеку. На верхньому поверсі, в лоджії з панорамним видом на площу Пітті, розташований великий актовий зал. Будівля має дві тераси, одна на четвертому поверсі з мальовничим видом на флорентійські дахи.

Workshop Space розташований в історичному палаццо Барґальї за адресою Lungarno Delle Grazie 22. Будівля була повністю відреставрована кілька років тому.

На першому поверсі є кімната для фотосесій, яку використовують студенти-фотографи, а на верхньому поверсі – майстерні шиття, виготовлення викрійок та трикотажу для дизайну одягу, виготовлення моделей для студентів інтер’єру та дизайну виробів, а також художня студія, дизайнерська майстерня та темна кімната для курсів мистецтва та фотографії.

Майстерні мають дві тераси, з яких відкривається вид на Флоренцію на 360°. Обидві будівлі мають повне покриття Wi-Fi.

Кампус Риму

З липня 2023 року Accademia Italiana відкрила двері своєї нової штаб-квартири в Римі. Новий кампус розташований всередині колишньої залізничної митниці Риму на вулиці Делло Скало Сан Лоренцо 10, будівельному комплексі 1925 року за проектом архітектора Анджоло Маццоні дель Гранде. Реконструкція цих приміщень була здійснена завдяки партнерству між голландською мережею The Social Hub та Accademia Italiana з метою розміщення першого в Італії кампусу, присвяченого дизайну.

Нова штаб-квартира пропонує 2000 квадратних метрів класів, майстерень і приміщень для навчання та експериментів; проект інтер’єру був реалізований завдяки спільному дизайну просторів зі студентами дизайну Accademia Italiana , які своїми руками намалювали простори, в яких вони будуть жити від першої особи. Будівля була спроектована відповідно до екологічних критеріїв, які максимізують ефективність і обмежують енергоспоживання кампусу, і отримала сертифікат BREEAM (Метод оцінки навколишнього середовища будівельних дослідницьких установ або «методологія екологічної оцінки будівель»), який є одним з найбільш визнаних і широко поширений у світі для вимірювання рівня стійкості та ефективності будівель.

Школа розташована на двох поверхах, які використовуються як теоретичні класи, майстерні, комп’ютерні класи та бібліотека-бістро, яка поєднує в собі функції їдальні та бібліотеки. Інститут також має лекційний зал, розташований на першому поверсі, і відкритий простір, призначений для проведення заходів, виставок і конференцій з прикладного мистецтва, у повній синергії з містом і територією. На верхньому поверсі знаходиться магазин тканин, матеріотека та приміщення для творчих майстерень.

На додаток до будівлі, в якій розташована Accademia Italiana , проект The Social Hub охоплює велику територію, повністю відремонтовану для розміщення громадського парку площею понад гектар, де буде готель із гуртожитками для студентів, зони загального користування, відкриті для громади, спортивні та коворкінги, кімнати для зустрічей і подій, ресторани, бари та багато іншого.

Служба ЖКГ

Accademia Italiana пропонує своїм студентам безкоштовну послугу з розміщення житла, завдяки якій студенти зв’язуються з власниками квартир, розташованих у центральних районах Флоренції та Риму.

Квартири, якими користуються інші учні школи, повністю мебльовані та включають Wi-Fi, пральну машину та телевізор.

Середня ціна одномісної кімнати становить близько 500-600 євро на місяць плюс комунальні послуги, а двомісної кімнати (з сусідом по кімнаті) — близько 400-450 євро на місяць плюс комунальні послуги. За однокімнатну або двокімнатну квартиру ціна варіюється від 750 до 950 євро на місяць плюс комунальні послуги.

Співробітники школи відвідують квартири перед тим, як надати кімнати студентам, щоб переконатися, що вони знаходяться в належному стані.

Ця інформаційна послуга надається школою безкоштовно, завдяки чому учні мають прямий контакт із орендодавцями чи власниками квартир. Усі господарські договори, в тому числі порядок оплати, обумовлюються орендодавцями.

Якщо школа бронює житло від імені учня, а учень вирішує скасувати бронювання, орендодавець утримає весь депозит, надісланий учнем на етапі бронювання.

Приміщення доступні з вересня по травень (для студентів бакалаврату та професійних програм) та з жовтня по травень (для студентів магістерських програм). Студенти, які навчаються на програмах, які починаються у січні у Флоренції, можуть забронювати житло лише на один семестр (з січня по травень).

Зміна житла протягом навчального року не допускається і тягне за собою втрату вкладу.

Студенти, які бажають змінити житло наприкінці першого курсу, повинні самостійно знайти нове житло.

  Стипендії та фінансування

  СумаКінець терміну надання заяв
  Early Bird promotion600 EURFebruary 29, 2024

  Прийом

  Процедура подання заявки залежить від обраної програми.

  Заявка на програму магістра потребує аналізу вашого навчання та роботи (ступінь бакалавра, стенограми, резюме, презентаційний лист) нашою приймальною комісією та онлайн-співбесіду з нашим академічним персоналом.

  Абітурієнти на програми бакалавра повинні будуть пройти вступний іспит, який складається з представлення невеликого портфоліо та вступної співбесіди.

  Як загальна вимога для всіх програм університетського рівня в Італії, абітурієнти повинні мати принаймні 12 років навчання та володіти академічною кваліфікацією, необхідною для вступу до університету в країні походження.

  Немає попередніх умов для вступу на програму Foundation Year, професійні курси або літні курси. Студенти можуть подати заявку безпосередньо через веб-сайт Accademia Italiana , надіславши форму заявки, копію дійсного посвідчення особи (паспорта для іноземних студентів за межами ЄС), резюме (резюме) і презентаційний лист, останній отриманий диплом і стенограми.

  Візові вимоги

  Іноземним студентам в Італії може знадобитися студентська віза, щоб відвідувати триваліші програми, такі як рік основи, бакалавра та магістра.

  Приймальна комісія Accademia Italiana допомагає зареєстрованим студентам керувати процесом отримання візи через спеціальний веб-портал Universitaly.

  Accademia Italiana розробила угоду з CIMEA (Інформаційний центр про академічну мобільність та еквівалентність), щоб допомогти своїм кандидатам отримати необхідні документи для подання заявок на офіційні освітні програми, які вимагають заяви про порівняння та перевірки.

  Розташування

  • Florence

   Piazza Pitti 15, 50125, Florence

  • Rome

   Piazza Della Radio 46, 00146, Rome

  Запитання