© ©AMU Academy of Performing Arts
Academy of Performing Arts in Prague (AMU)

Academy of Performing Arts in Prague (AMU)

Academy of Performing Arts in Prague (AMU)

Введення

Виконувати

Виховувати

Насолоджуйтесь

Academy of Performing Arts in Prague (AMU) є найбільшою художньою школою в Чехії. Завдяки широкому діапазону від театру, музики та танців до теле- та кіновиробництва, AMU вважається різноманітним і розвиваючим простором для молодих митців, де вони можуть відкривати, оволодівати та розвивати будь-які таланти, якими вони можуть володіти. Студенти прагнуть удосконалити свої специфічні здібності під керівництвом активних професіоналів чеської культурної та інтелектуальної сцени, високопоставлених режисерів, театральних режисерів і сценічних виконавців, музичних віртуозів і майстрів танцю з акцентом на унікально індивідуальний підхід.

Міжнародна природа та відкритість AMU сприяють взаємозбагачувальному обміну творчим та освітнім досвідом та ідеями та допомагають підтримувати та розвивати портфоліо програм іноземних мов в AMU. Ми пропонуємо іноземним студентам багато програм бакалавра, магістра та доктора, а також короткострокові курси та перебування. AMU бере участь у багатьох міжнародних професійних мережах та творчих та дослідницьких проектах і є членом багатьох міжнародних професійних асоціацій. Він співпрацює з великими мистецькими школами Європи в рамках спільних проектів.

Наші цілі включають допомогу іноземним студентам інтегруватися в життя в AMU, створення відкритого та дружнього міжнародного середовища та послідовне покращення умов навчання для іноземних студентів у нашій країні.

Університет поділяється на 3 незалежні відділення, кожне з яких спеціалізується на власному виді мистецької діяльності: факультет театру (DAMU), школа кіно та телебачення (FAMU), факультет музики та танцю (HAMU). Кожен відділ пропонує акредитовані навчальні програми англійською мовою, а також короткострокові індивідуальні стажування, програми обміну, спеціалізовані курси та можливості навчання за кордоном.

  1. Театральний факультет (DAMU) - це сучасна мистецька школа, орієнтована на освіту мистецьких особистостей, здатних поєднувати знання театральних процедур і стилів із сміливістю наважуватися на творчі експерименти. DAMU пропонує навчання в усіх галузях театрального виробництва: акторська майстерність, режисура, драматургія, сценографія, теорія та критика, театральне виробництво, авторська робота та драматична освіта, як у сфері драматичного театру, так і в галузі створеного та предметного театру.
  2. Школа кіно і телебачення (FAMU) є однією з провідних кіношкіл у Європі та колискою багатьох найвідоміших чеських режисерів. Фільми її студентів щорічно отримують десятки нагород на кінофестивалях по всьому світу. Програми навчання FAMU поєднують як практичні, так і теоретичні підходи, завдяки яким студенти отримують повний набір навичок і знань, необхідних для роботи в усіх професіях кіно, телебачення, фотографії та нових медіа.
  3. Факультет музики та танцю (HAMU) досліджує межі музичного та танцювального досвіду за допомогою широкого спектру навчальних програм. Кампус розташований у самому серці історичного центру Праги та займає кілька захоплюючих будівель, включаючи кілька музичних залів, сцену під відкритим небом, сцену клубу, науково-дослідну установу та студію звукозапису. Випускники успішно виступають як солісти на відомих світових сценах і знаходять роботу не тільки як незалежні професіонали, але й в оркестрах, театрах і навчальних закладах по всьому світу.

Усі три факультети розташовані в самому серці історичного центру Праги. Прага є домом для багатьох відомих культурних пам’яток, які мають чудове сполучення з рештою Європи. Крім того, столиця Чеської Республіки є одним із найкращих студентських міст, а також посідає високе місце в списку 100 найбезпечніших міст світу!

Якщо у вас виникнуть запитання щодо міжнародної діяльності та наших навчальних програм англійською мовою, не соромтеся звертатися до нашого міжнародного відділу.

Розташування

  • Prague 1

    Malostranské náměstí,12, 118 00, Prague 1

    Запитання