Keystone logo
Academia de Studii Economice

Academia de Studii Economice

Academia de Studii Economice

Введення

Academia de Studii Economice в Бухаресті - це передовий науково-освітній університет, який організовує університетські дослідження та наукові дослідження в галузі економічних, адміністративних та соціально-гуманітарних наук. Academia de Studii Economice вважається найважливішим економічним вищим навчальним закладом країни та одним із найвідоміших економічних університетів Південно-Східної Європи.

Університетська підготовка студентів здійснюється в рамках бакалаврського, магістерського, докторського та докторського циклів. Academia de Studii Economice пропонує програми безперервної освіти, педагогічну підготовку, аспірантуру, а також програми MBA (магістр ділового адміністрування) та EMBA (магістр ділового адміністрування).

За понад 100 років існування Academia de Studii Economice у Бухаресті набула справжнього національного та міжнародного престижу. Численні викладачі та більшість випускників нашого університету з часом зарекомендували себе як важливі особистості, ставши професорами та дослідниками в престижних університетах світу, членами Румунської академії та інших наукових форумів у країні та за кордоном, відповідно деяких приватних та державних адміністративних структур, парламентських, урядових та дипломатичних.

Розташування

  • Bucharest

    Piața Romană,6, 010374, Bucharest

    Запитання