© Acacia University
Acacia University

Acacia University

Acacia University

Введення

про Acacia University

Acacia University, штат Арізона, США, є символом відродження, наполегливості та цілісності та має на меті зробити навчання тривалим, підбадьорливим досвідом. Зараз провідний навчальний заклад став частиною престижної Westford Education Group, провідного постачальника акредитованої міжнародної освіти для початківців по всьому світу.

Будучи піонером і лідером дистанційної освіти з 2003 року, Acacia University прагне надати доступну якісну освіту мультикультурній глобальній навчальній спільноті через онлайн/дистанційне навчання. Оскільки технології розвиваються, а студенти шукають більшої гнучкості та доступності в освіті, Acacia прагне використовувати можливості цифрової педагогіки для створення нового досвіду та послуг.

Acacia пропонує академічні програми на рівнях магістра та доктора, а також у багатьох сферах, таких як початкова освіта, середня освіта, спеціальна освіта, англійська як друга мова та лідерство в освіті. Він також включає навчання без ступеню, щоб забезпечити цілеспрямоване навчання в спеціалізованих областях для дорослих учнів.

Розроблені педагогами, щоб передбачити можливості кар’єри учня, освітні програми, які пропонує Acacia, є доступними, акредитованими, зручними, підтримуючими та актуальними.

Acacia University передбачає зміни шляхом надання можливості учням розширювати свої здібності, відроджувати свою пристрасть у відповідних галузях і розвивати свої здібності до нових ролей. У Acacia ми прагнемо забезпечити неперевершені стандарти навчання, пропонуючи освітні програми найвищої якості за допомогою розумних, інноваційних форм навчання. Змішаний режим навчання дає потужні та ефективні способи покращити освіту та зв’язок викладання/навчання.

Acacia переосмислює освіту та допомагає вам повністю реалізувати свій потенціал, щоб досягти досконалості, надаючи освіту за допомогою інноваційних форм онлайн-навчання.

Чому Acacia University ?

Acacia University є піонером дистанційного навчання з моменту свого заснування в 2003 році. Ми постійно задовольняємо потреби професіоналів, чиї географічні, професійні чи особисті часові обмеження не дозволяли їм завершити навчання в традиційній звичайній школі. Ми пишаємося якістю, доступністю та гнучкістю для наших студентів.

Наше завдання

Ми віримо, що освіта та навчання, будучи життєво важливими аспектами прогресу, створюють шлях для процвітання людей, якщо їх пропонують якісно та навчають ефективно застосовувати. У Acacia ми прагнемо прокласти багатообіцяючу кар’єру Pathway для всіх, хто бажає вчитися та розвиватися за допомогою:

 • Забезпечення динамічного, інноваційного та ефективного досвіду навчання для всіх учнів
 • Надання можливостей для отримання освіти за найнижчою можливою ціною за рахунок підтримки високих академічних стандартів
 • Надання програм, які проводяться кваліфікованими, орієнтованими на студента викладачами, відданими викладанню та навчанню студентів
 • Побудова культури «спільноти, що навчається», яка сприяє запитам, розширенню та розумінню
 • Надання виняткових академічних послуг та послуг підтримки студентів

Бачення

Бачення Acacia University полягає в тому, щоб запалити пристрасть до навчання протягом усього життя серед студентів і дати їм змогу впроваджувати інновації та досягати успіхів у відповідних галузях. Ми надаємо освіту не лише для того, щоб пропонувати акредитовані ступені, але й для того, щоб проводити уроки, які покращать досвід роботи наших студентів.

Основні цінності

 • Досконалість у викладанні/навчанні, пропонуючи високоякісну та орієнтовану на студента освіту
 • Організаційна доброчесність завдяки роботі з найвищими етичними стандартами
 • Різноманітність і ввічливість шляхом підтримки мультикультурного розуміння та збереження поваги до всіх учнів і персоналу

Розташування

 • Tempe

  South Research Drive,7665, 85284, Tempe

Запитання