OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Введення

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland сертифікована EFMD Online Certification System (EOCCS), яка є чудовим підтвердженням якості в галузі онлайн та дистанційної освіти, EFMD є найбільшим в Європі мережевим об'єднанням у галузі управління розвитком. ABMS є першим віртуальним університетом у Європі та зареєстрованим товарним знаком для освіти у Швейцарії під №. 690804 від Швейцарського федерального інституту інтелектуальної власності. OUS має право діяти та видавати дипломи у Швейцарії згідно з номером листа (DBK DBKS 6/33/60236), виданим Правлінням освіти і культури штату Цуг.

Ми пропонуємо цілий ряд програм навчання в Інтернеті, починаючи від аспірантури до докторантури , в тому числі магістерських та бакалаврських навчальних програм, всі наші дослідження можуть проводитися протягом одного навчального року за сумісництвом (з п'ятниці по неділю).

Академія є світовим лідером у сфері Інтернет-освіти, яка має видатну репутацію -

OUS - це " Прем'єр Акредитований Університет " Служби акредитації міжнародних коледжів

OUS сертифікований за ISO 9001: 2008. OUSis визнано ASIQUAL (академічні та навички міжнародних кваліфікацій).

Основною мовою наших навчальних програм є англійська, присвячена робочим професіоналам з усього світу.

OUS акредитована Європейською радою провідних бізнес-шкіл (ECLBS) та Європейською радою з дистанційного навчання (EUCDL).

Ми створили онлайновий досвід, який дозволяє вам ефективно взаємодіяти з викладачами та іншими студентами, все, що вам потрібно, це комп'ютер з інтернетом, його навчання на ваших умовах.

Ми закликаємо людей брати те, що вони навчають, і застосовують до свого власного життя.

Наша мета

  • Успішне майбутнє для всіх наших студентів
  • Міжнародне середовище
  • Прекрасні викладачі
  • Високий стандарт якості
  • Служити студентам з усього світу

Заняття

Наші онлайн-класи залишаються незмінними, ви отримуєте більш інтенсивний навчальний захист навколишнього середовища, ми намагаємося, щоб наші студенти-викладачі раціону були дуже маленькими, всі наші програми вивчаються англійською мовою, основна увага - забезпечити вам великі корпоративні зв'язки, пропонуючи вам неповний робочий день - онлайн-програма навчання, яка підтримує зв'язок з вашою власною компанією або роботою. Для отримання додаткової інформації відвідайте ABMS - Відкритий Університет Швейцарії www.abmswiss.com

Розташування

  • Zürich

    Freilagerstrasse 39

    Запитання