© Eva Dang
ABI College

ABI College

ABI College

Введення

Про нас

Ми Незалежний коледж забезпечуючи академічно відмінно, бізнес орієнтованих і інноваційний навчального середовища з високим рівнем викладання, невеликих розмірів класу і відмінну підтримку студентів. Ми націлені на забезпечення збагачує, доступний, найдоступніший і кар'єри відповідні вищі навчальні досвід для всіх студентів.

Два наших кампусах ABI в Лондоні (Актон) і читання зручно розташовані близько до діапазону студентських об'єктів. З його чисельність студентів на роботу на міжнародному рівні, а також з Великобританії / ЄС, Коледж забезпечує воістину глобальний освітній досвід.

ABI Коледж був заснований в Queensland College London (QCOL) в 2004 році в Актон, Західний Лондон.

студентів і аспірантів забезпечення рівня Коледжу підтверджується Університетом Святого Марка і Іоанна Плімут (Марджон) і Pearson Edexcel. ABI Коледж досяг «довіри» рішення після розгляду для освітнього нагляду з боку Агентства щодо забезпечення якості вищої освіти (QAA) в 2012 році.

ABI Коледж є агентством Великобританії Border "з високим рівнем довіри спонсор" і його положення університетському рівні (HND / C і BA) спеціально призначені курси, які можуть бути віднесені до студентської фінансової підтримки, включаючи кредитів і грантів на технічне обслуговування з оплатою вартості навчання для студентів, які мають право.

Чому ABI?

В ABI коледжі успіх кожного від наших студентів дуже важлива для нас. Наш професійний персонал, присвячений працюватиме з вами для того щоб забезпечити ваше дослідження з нами є складною, приємним і корисним досвідом.

Ми пропонуємо Вам:

Всесвітньо визнана кваліфікація

Всі наші кваліфікації схвалені і затверджені визнаними регулюючими або професійних кваліфікаційних органів, які гарантують статус і якість вашої кваліфікації, свою глобальну валюту і прийнятність для роботодавців, професій і навчальних закладів.

Студент академічних успіхів

Наші віддані учні, які наполегливо працюють, досягли успіху в обраних ними програмах, і приступив до подальшого навчання або кар'єрі стоять по завершенню.

високопрофесійні співробітники

Наші викладачі та вихователі обрані для їх високопрофесійний підхід до викладання і навчання, їх відкритість, доступність і відданість успішності своїх студентів.

Активний студент співтовариство

Всі студенти Аби активно заохочуються до участі в справах коледжу і його управління. Крім того, існує цілий ряд додаткових curriculer спортивних, культурних і громадських заходів, організованих студентами та співробітниками.

Захоплюючі соціальному і культурному житті

Наші навчальні центри зручно розташовані поруч з цілою низкою культурних та соціальних місцях, де наші студенти знаходять приємним і стимулюючим діяльністю за межами аудиторії.

Стан викладання мистецтва і технологій навчання

ABI виділив значні інвестиції в освітню інфраструктуру для підтримки своїх студентів навчальну діяльність і дати їм можливість реалізувати свій науковий потенціал.

Прагнення до успішності студентів і особистого розвитку

В ABI успіх кожного студента дуже важливо для нас. Індивідуальні рекомендації наведені для успішного навчання за підтримки експертного навчання в навчальних навичок і особистого планування розвитку, щоб дати можливість нашим студентам для підвищення їх академічного та суспільної довіри.

Виділений пастирська підтримка

В ABI ми визнаємо, що студенти, які навчаються в нових умовах необхідна додаткова підтримка в тому, що може здатися незнайомій культурний контекст. Пастирське підтримка є одним із пріоритетів для команди коледжу, щоб ви могли пристосуватися до вивчення і життя у Великій Британії.

Конкурентні та гнучкі плати

В ABI ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити співвідношення ціни і якості і гнучкості в плані оплати, що дозволяють нашим студентам досягти високих академічних стандартів у економічно ефективним чином.

Міжнародний

Перспективне іноземних студентів (які не є членами ЄС)

ABI вітає студентів з усього світу щороку. Наші класні кімнати живими з різними акцентами і ідей, створення глобального середовища навчання. Ми тут, щоб допомогти вам, щоб зробити процес прийому так просто для вас, наскільки це можливо.

Ми розуміємо, що вибір вчитися в іншій країні велике рішення, щоб зробити, і ми дуже раді, що ви розглядаєте ABI коледж як один з ваших варіантів. Вибір правильного коледжу і звичайно ж мають життєво важливе значення, і тому ми прагнемо надати Вам всю необхідну інформацію, щоб ви могли побачити, якщо те, що ми пропонуємо в ABI коледжі є правильним для Вас.

Розташування

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    Запитання