ABC Access Business College

ABC Access Business College

ABC Access Business College

Введення

Ласкаво просимо до ABC Access Business College

Інститут, який є достатньо потужним, щоб виховувати ваш досвід, талант і професіоналізм - це те, що вам потрібно. Чи не так?

Ми раді вітати Вас у нашому розширенні з сміливим підтвердженням того, що ми дійсно найкращі. Наш обов'язок полягає в тому, щоб ми бачили, як ви професійно просуваєтеся, щоб досягти ваших кар'єрних цілей. Ми раді вітати Вас в установі, яка пропонує Вам найбільш сприятливе середовище для навчання. Ми будемо більш ніж честь мати вас як частину нашої команди навчання. Наш обов'язок полягає в тому, щоб прищеплювати вам максимум знань на користь майбутнього, і тому ми відчуваємо себе зобов'язаними виховувати вас до більших висот.

ABC Access Business College зареєстровано Міністерством освіти, коледжів і університетів за Законом про приватні кар'єрні коледжі, 2005 рік. надавати освіту іноземним студентам.

Буро Тисячоліття / Пексель

111837_pexels-photo-1438072.jpeg

Чому ми

 • Обслуговування спільноти з 2003 року і допомагає багатьом студентам бути успішними.
 • Багато програми з високим попитом і курси, що пропонуються коледжем.
 • Міністерство регулювало коледж з достовірною назвою в секторі освіти Канади.
 • Інноваційні методи навчання, що дозволяють практично застосовувати знання в обраній галузі.
 • Багатокультурне середовище для міжнародних студентів. Відмінна можливість зустрітися з різними національностями, щоб навчитися і насолоджуватися їхньою культурою.
 • Охорона, автостоянка і легкодоступний громадський транспорт, оскільки він знаходиться на зупинці метро на знаменитій вулиці Йонге.
  Різноманітні варіанти вибору відповідних програм Безперервний моніторинг та впровадження методик підвищення якості для покращення результатів навчання.
 • Навчання та семінари для корпоративних клієнтів, які ми надаємо, допомагають покращити курси коледжу.
 • Ми допомогли багатьом випускникам перетворити своє життя на довгострокові професійні навички. Навчання, яке фінансується урядом. Грант може бути до $ 28,000. Якщо це доречно, догляд за дітьми до 1000 доларів на дитину. Максимум $ 2000 на місяць.
 • Якщо ви зацікавлені в отриманні диплома або вдосконалюєте свої навички та отримуєте сертифікат, ABC Access Business College може надати Вам кар'єрне навчання, щоб допомогти вам досягти ваших кар'єрних цілей - замовити зустріч з нашим офісом для конфіденційної оцінки.

rawpixel.com / Pexels

111839_pexels-photo-1153213.jpeg

Розташування

 • Toronto

  Nipigon Avenue,5, M2M 2V7, Toronto

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання