AAS College

AAS College

AAS College

Введення

AAS College був заснований у 1990 році і сьогодні є одним з найбільших коледжів у Салоніках. Він відомий своїми високими стандартами освіти в галузі мистецтва та дизайну.

AAS - франчайзинговий коледж Університету Сандерленда у Великобританії. Це означає, що в AAS ми пропонуємо британську освіту вищої якості. Ми слідуємо тій же навчальній програмі і надаємо ті ж ступінь бакалавра та ступеня магістра, що і UoS, в області дизайну.

В AAS ми розуміємо, що для досягнення своїх повноцінних потреб вам потрібне сучасне, доброзичливе та надихаюче середовище. Це причина, чому ми постійно інвестуємо у свої приміщення та ресурси. Високотехнологічні комп’ютери, бібліотека, VLE та все необхідне обладнання є для того, щоб допомогти вам у навчанні. Ви навчаєтесь та практикуєтесь у повністю обладнаних комп’ютерних студіях, лекційних залах, дизайнерських студіях, тоді як зможете насолодитися та відпочити в кафе коледжу.

Наша бібліотека є однією з найбільших у місті і повністю оновлена. Крім того, завдяки співпраці з Університетом Сандерленда Ви можете користуватися електронними бібліотеками протягом всього навчання.

Ви будете брати участь у численних змаганнях під час навчання. Висока кількість нагород, яких здобувають наші студенти на національних та міжнародних змаганнях, нас справді пишаються.

Під час трирічної програми ви також насолоджуєтесь культурними візитами, реальними проектами, робочими місцями, виставками та навчальними візитами до Європи.

AAS є відмінним вибором для вас, хто хоче зробити різницю в області дизайну і зв'язку.

Ви навчаєтесь відповідно до британської освітньої системи, і ви готові відповісти на всі виклики на міжнародному ринку.

Ви дотримуєтеся тієї ж навчальної програми, тієї ж програми, і ви отримуєте ті ж бакалаврські та магістерські ступені, що й студенти в UoS. Ви отримуєте таку ж вищу якість британської освіти. Ви постійно оновлюєтеся з усіма міжнародними тенденціями в дизайні та графіці.

Прийшовши на навчання, зробіть розумний вибір!

Відкрийте для себе середземноморський сайт Університету Сандерленда, вибираючи британську освіту вищої якості, у високоякісному середземноморському середовищі, за нижчою платою за навчання, ніж у університетах Великобританії!

Приєднуйтесь до нас в коледжі AAS в Салоніках - Греція!

Розташування

  • Thessaloniki

    AAS College 108 Thessalonikis street Oraiokastro, ΤΚ: 57013, Thessaloniki

Запитання