Aalen University

Aalen University

Aalen University

Введення

Ще в 1963 році, коли Aalen University прикладних наук Аалена (Аален UAS) був вперше створений, близько 5-6 відсотків навчального року в Німеччині продовжували навчатися в університеті. Сьогодні це 54 відсотки. Це збільшення є значним і є однією із сучасних проблем. Будучи регіональним університетом, Aalen University прикладних наук виховує висококваліфікованих фахівців, які мають вирішальне значення для місцевих компаній. Важливим аспектом є те, що навчальні програми пристосовані до вимог та тенденцій регіону.

Від цифрових мереж, охорони здоров’я та електронної мобільності до відновлюваних джерел енергії, фотоніки чи робототехніки - ми дбаємо про майбутні технології. Протягом багатьох років Aalen University прикладних наук Aalen University був одним із найбільш дослідницьких університетів прикладних наук Німеччини. Команди дослідників беруть участь у таких сферах, як ІТ-безпека та біомедицина для дослідження раку, вивчають супермагніти, щоб продовжити термін служби літій-іонних акумуляторів в електричних автомобілях, працюють над енергетичними концепціями, орієнтованими на ресурси, і вперед для автономного водіння та промисловості 4.0.

Aalen University прикладних наук Aalen University постійно зміцнює свої провідні позиції і в навчанні. Вона посідає перше місце в економіці та третє в машинобудуванні в Німеччині (із 102 університетів прикладних наук). Aalen University прикладних наук Aalen University налічує близько 5700 студентів, є одним з найбільших університетів прикладних наук у федеральній землі Баден-Вюртемберг. Колишня інженерна школа сьогодні є університетом, орієнтованим на світову практику та має п'ять факультетів. Понад 50 бакалаврських та магістерських програм гарантують науково обґрунтовану та орієнтовану на практику освіту.

Розташування

  • Aalen

    Beethovenstraße,1, 73430, Aalen

    Запитання