3IL Groupe

3IL Groupe

3IL Groupe

Введення

3iL Група: 2 школи - 3 градусів - Кар'єра в області комп'ютерних технологій та інженерії

Хто ми?

Створений в 1987 році Торгово-промислової палати і промисловості Ліможа, Groupe 3iL складається з 2-х середніх шкіл: 3iL INGENIEURS і 3iL академії, які видають кілька високих ступенів, що спеціалізуються в області комп'ютерних наук.

Ці ступеня визнаються Міністерством вищої освіти Франції.

Ми маємо сертифікацію ISO 9001, виданий AFNOR Certification (AFAQ: французький контроль якості). Таким чином, ми отримали визнання за якість ми забезпечуємо. Це допомагає нам поліпшити нашу конкурентоспроможність і мати хороші практики, схваленими знаками якості, визнаними професіоналами. У нас є також багато інституційних, академічних та професійних партнерів. 3iL Інженери є навчання в області комп'ютерних наук який запитує Високий рівень в науці, обчислювальної техніки і управління.

ступінь є Майстер клас акредитовані Європейський лейбл EUR-ACE, Але і французького навчального закладу під назвою Комісія де Титри d'Інженери (Комісія інженерної освіти), етикетка щоб гарантувати якість інженерної ступеня і його адаптацію до потреб фірм.

Там немає дослівний переклад CTI, тому що ми використовуємо його лише у Франції, навіть якщо ми зможемо знайти якийсь інженерне училище за кордоном (В'єтнам, Бельгія, Болгарія ...) ЦТИ має багато вимог, які ви повинні слідувати, якщо ви хочете, щоб відновити акредитацію. Наприклад, студенти повинні провести принаймні один семестр за кордоном (один академічний обмін семестр).

Етикетка "Ingenieur" є зареєстрованою торговою маркою і захищений.

3iL академія заснована на 2 професійні тренінги (акредитована французької комісії з питань професійних сертифікатів): *

  • бакалавра в Концепції для інформаційних систем , яка дозволяє отримати навички в основному в Інтернеті і мережах , і незабаром у великих даних та електронної охорони здоров'я (після 2-річного навчання з полем Computer Science). Цей курс затверджений в якості другого рівня (4 курс університету).
  • 2-річний магістр менеджменту та інформаційних систем і інфраструктури (після бакалавра з полем Computer Science), затверджених як коли - то рівні (5-річний університетський курс)

Де ми?

група 3iL знаходиться в Ліможі. Він пропонує комфортний спосіб життя з природою і недороге житло поруч. Лімож розташований в 3-х годинах їзди від Парижа на поїзді або 1 година на літаку. Центральне розташування міста (на перетині автомагістралі з Іспанії в Північній Європі, на півдорозі між Центральною Європою і Атлантикою) робить його ідеальним для всіх видів обмінів.

Лімож має довгу історію, починаючи з раннього середньовіччя. Ранній розквіт Лімож був тісно пов'язаний з порцелянової промисловості. Місто мистецтва і історії і столиці вогненних мистецтв, Лімож дозволяє відвідувачам милуватися колекцією унікальною в світі: 12 000 штук порцеляни виставлені в Національному музеї Adrien Dubouché.

Ця престижна етикетка присуджується Міністерством у справах культури місцевим органам влади, які працювали в цілях сприяння спадщину свого регіону як серед жителів і гостей.

Чому може ви вибираєте нас?

Оскільки нашого навчального плану, навичок і педагогічних підходів:

  • Пов'язані з фірмами очікування і розроблені з метою задоволення їх потреб.
  • Пов'язані з науковими дослідженнями, що відбуваються з Xlim лабораторією (CNRS)
  • Широко відкриті для міжнародної мобільності і досвіду (академічних обмінів або здвоєні градусів)
  • І, безумовно, забезпечують високу (75 працевлаштування% наших студентів знайти роботу до їх закінчення!)

Відгуки

Я вибрав 3iL для вивчення комп'ютерних наук і інженерні спеціальності, з тим, щоб отримати французький диплом з лейблом CTI. Коли я прибув в 3iL, мій наставник допоміг мені зробити все обов'язкові формальності, навіть рухатися в моєму житлі. Я живу неймовірний досвід і мати багато друзів. Я раджу іноземним студентам вибрати цю школу з сімейним духом. Є якісні курси і командні проекти для кращого вивчення та впровадження в практику у фірмах. Аміна BENBIGA - Casablanca I клас 2015

Існує комфортабельний середовище в 3iL для вивчення. Вчителі терплячі і мої однокласники дуже хороші. Я також отримати вигоду з програми FLE, щоб поліпшити свій рівень на французькій мові. Ван Ліу - ПЕКІН I клас 2015

Розташування

  • Limoges

    43 rue de Sainte-Anne BP 834 - 87015 Limoges France, BP 834-87015, Limoges

Запитання