“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia

“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia

“1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia

Введення

Про

Будучи державним вищим навчальним закладом, “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia грудня “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia переживає новий етап свого існування, етап, позначений трьома принципами, що лежать в основі поточного мандату управління університетом: результативність, якість та послідовність. Будучи відносно молодим університетом - ми святкуємо 28 років існування у 2019 році -, наш університет повністю усвідомлює своє призначення та роль у системі вищої освіти в Румунії та постійно стосується традицій трансільванської освітньої системи.

Міжнародне співробітництво з вищими навчальними закладами

Основні положення стратегії інтернаціоналізації «1 грудня 1918 р.» Університету Альба Юлія, розробленого у співпраці та затвердженому керівництвом університету, будуються за такими напрямками: розширення міжнародного виміру науково-дослідної діяльності та процесів викладання / навчання, підвищення міжкультурної та багатомовної обізнаності та активне залучення до соціального та корпоративного управління. Ми активно сприяємо мобільності викладачів та студентів і постійно розширюємо співпрацю з установами по всьому світу, або через двосторонні угоди, або співпрацюючи в різних типах мереж (Асоціація регіональних університетів Карпат, Консорціум з гуманітарних наук, Європейська мережа міжкультурної освітньої діяльності, UNIRO - Університетська мережа бюро міжнародних зв'язків тощо). Зараз наш університет уклав понад 200 угод Erasmus + з вищими навчальними закладами про мобільність студентів та працівників. Щороку ми відправляємо за кордон приблизно 200 студентів на навчання чи навчання та приймаємо понад 100 студентів, що надходять в рамках програми мобільності Erasmus +. Наш університет також здійснює міжнародну акцію кредитної мобільності, оскільки нам були надані гранти на рух мобільності з Австралії, Боснії та Герцеговини, Сербії, Чорногорії, Узбекистану, Росії, Колумбії та Китаю (з Китаєм ми надали лише мобільність персоналу) . Окрім програм мобільності, ми розробляємо спільну навчальну та дослідницьку діяльність, таку як співорганізуємо тематичні конференції (GeoCAD, ICTAMI, BENA та ін.), Спільно публікуємо періодичні томи конференцій та рецензовані наукові журнали. Ми вже створили успішний спільний кандидат наук. програм, і ми шукаємо нові місця, пропоновані програмами ERA + та Horizon 2020.

119095_pexels-photo-1438072.jpeg

Про Еразма

Реалізацію та організацію європейської та міжнародної мобільності здійснює Бюро Еразма, що є частиною Центру міжнародних відносин. Керівник відділу - інституційний координатор Еразмуса, який здійснює контроль за двома штатними працівниками, а також за координаторами кафедри, що відповідають за навчальні питання Еразмуса для студентів, що надходять та виїжджають. Офіс також співпрацює з юрисконсультом, фінансовим відповідальним та головним бухгалтером, з конкретними завданнями, що містяться в посадовій інструкції. Завдання чітко розподіляються відповідно до внутрішніх правил, затверджених Сенатом, та відповідно до посадової інструкції кожного співробітника. Комунікація та операції здійснюються відповідно до конкретних процедур та правил, що стосуються міжнародної діяльності з мобільності. Управління перебуває під керівництвом Комітету з управління Еразмом, призначеного ректором, який відповідає за прийняття управлінських рішень щодо програми "Еразмус".

Навчання в Альбі Юлії

1 грудень 1918 р. Університет Альба Юлія

UAB - це насамперед інститут навчання та викладання, відданий задоволенню потреб суспільства. Наша громада кампусу відображає та є частиною суспільства, що включає всі раси, вірування та соціальні обставини. Успішне ведення справ університету вимагає, щоб кожен член університетської спільноти визнавав та застосовував такі принципи:

  • Ми підтверджуємо притаманну всім нам гідність і прагнемо підтримувати клімат справедливості, позначений повагою один до одного. Ми будемо намагатися сприяти взаєморозумінню між багатьма частинами нашого цілого.
  • Ми пропагуємо відкрите вираження своєї індивідуальності та різноманітності у межах ввічливості, чуйності та поваги.
  • Ми пишаємось різними досягненнями і відзначаємо свої відмінності.
  • Ми будемо прагнути побудувати справжню спільноту духу та цілі, засновану на взаємоповазі.

Міжнародні студенти

Громадяни з ЄС, Європейської економічної асоціації (Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн) та Швейцарії, які подають заявку на вступ до румунської освітньої системи, повинні відповідати тим самим умовам, що і громадяни Румунії та ті ж плати за навчання, що і румунські студенти застосовуватимуться у разі, якщо добре.

Навчальні програми англійською мовою

Програма зосереджена на здобутті сучасного учня, який може бути прагматично орієнтованим у системі освіти відповідно до реальних потреб румунської школи в розширеному контексті Європейського Союзу.

Прийом

Іноземні студенти

Громадяни ЄС, Європейської економічної асоціації (Норвегія, Ісландія та Ліхтенштейн) та Швейцарії, які подають заявку на вступ до румунської освітньої системи, мають відповідати тим самим умовам, що й громадяни Румунії, і сплачувати ту саму плату за навчання, що й румунські студенти. Ну.

Розташування

  • Alba Iulia

    Strada Militari, Alba Iulia, , Alba Iulia

    Запитання