École Polytechnique

École Polytechnique

École Polytechnique

Приєднуйтесь до наших майбутніх вебінарів і заходів: https://programmes.polytechnique.edu/en/about/upcoming-events

Введення

Приєднуйтесь до наших майбутніх вебінарів і подій: href="https://programmes.polytechnique.edu/en/about/upcoming-events

Про École Polytechnique

École Polytechnique є провідним французьким інститутом, який об'єднує науково-дослідницьку діяльність та інновації на найвищому рівні за найсучаснішими науками та технологіями. Його навчальна програма сприяє розвитку культури досконалості з наголосом на науку, яка закріплена в гуманістичних традиціях. Школа випускає соціально відповідальних фахівців, які мають перевагу у провідних складних та інноваційних проектах, які вирішують поточні та майбутні виклики, що стоять перед нашим суспільством.

Стратегія та місії

У сучасному кліматі запеклої економічної конкуренції інновації - це єдиний шлях до процвітання. École Polytechnique навчає лідерів з міцним досвідом у галузі міждисциплінарної науки через достатній вигляд як бізнесу, так і дослідницьких світів.

ДНК École Polytechnique : віра в інновації, рушійна сила процвітання

École Polytechnique була заснована в 1794 році, період, що характеризується не тільки політичними та економічними потрясіннями, але й до кінця епохи Просвітництва. Протягом цього унікального моменту історії, Comité de Salut Public (Французький комітет суспільного благополуччя) передбачав майбутні застосування найрізноманітніших наукових і технічних відкриттів, що відбулися протягом 18 століття, і спричинило за собою промисловій революції. Він доручив Гаспару Монж, Лазаре Карно та іншим вченим за допомогою конкурентного процесу набору персоналу, найкращих умів свого часу та навчання їм науки на користь Французької Республіки.

У 1804 році Наполеон підтвердив роль Політехніки в обслуговуванні нації, надаючи військовий статус École Polytechnique та надаючи школі свій девіз:

"На думку патріїв", "Науки та слава" ("Для батьківщини, науки та слави").

На початку 21-го століття ще одна епоха, що характеризується геополітичними, економічними та екологічними труднощами, а також численними новаторськими технологіями, École Polytechnique підтримує таке ж філософське ядро. Постійний захисник ідеї про те, що інновації є єдиною рушійною силою колективного процвітання, університет є важливим учасником сприяння продуктивному, економічному та науковому розвитку.

École Polytechnique виробляє та ділиться міждисциплінарними знаннями найвищого рівня

Будучи вищим навчальним закладом, я, звичайно, прагнеш поділитися найсучаснішими знаннями, щоб виграти своїх учнів, вибраних на основі критеріїв досконалості, для яких вона відома.

Проте École Polytechnique також створює знання, адже його професори є викладачами та дослідниками. У ньому розташовано близько двадцяти лабораторій, які тісно пов'язані з французькими національними дослідницькими установами та прагнуть до престижної міжнародної співпраці. Метою цих лабораторій є досягнення результатів у формі прав інтелектуальної власності та публікацій у провідних журналах як фундаментальних, так і прикладних досліджень.

Кредо École Polytechnique має бути багатопрофільним, як у своєму вченні, так і в дослідженні. Структурований навколо десяти наукових дисциплін, включаючи гуманітарні та соціальні науки, він зосереджує свої дослідження на восьми темах, що передбачають співпрацю між лабораторіями. Така модель випливає з того, що плідні новації, прийняті суспільством, народжуються від конфронтації та співпраці між дисциплінами, включаючи філософію.

École Polytechnique служить суспільству, компаніям та студентам

У інформованому та мобільному суспільстві найкращі сьогоднішні студенти у всьому світі можуть обирати будь-яку кількість університетів. Вища освіта - це міжнародна конкуренція, і l'X має власну частку конкурентів - які, до речі, часто є партнерами - фінансові кошти як з державних, так і з приватних джерел є значними.

У цій стимулюючій середовищі École Polytechnique на меті визнати найбільш виняткових студентів з усього світу як інституту, де вони можуть придбати базу знань та ноу-хау та отримати доступ до мережі колишніх студентів, що дозволить їм мати професійне життя, що відповідає їх амбіціям.

Університет також розвиває свою діяльність, спрямовану на вигоду компаніям, які генерують цінність. Він сподівається запропонувати їм результати досліджень та розробок, які дозволять їм процвітати як на промисловому, так і на економічному рівні.

Нарешті, École Polytechnique не забуває свою роль у суспільстві. Роль університету у поширенні знань не обмежується лише науково-дослідними публікаціями, а тепер поширюється на онлайн-навчання через "Формування en Ligne Ouvertes à Tous" (Інтернет-тренінги, відкриті для всіх). Його вплив у суспільстві можна побачити не просто на освітньому та науковому рівнях; хоча його дії для сприяння створенню бізнесу, досягнення університету тепер поширюється і на економічний розвиток.

Цінності для завершення знань

L'X не просто вирішив створити знання. Він прагне розвивати зразкові цінності у своїх студентів та професорів-дослідників.

Наука та совість: культ цілісності та почуття суспільного інтересу є частиною його глибоко вкоріненої культури. Більш широко, École Polytechnique відкрита для світу і з ентузіазмом вітає новий досвід.

В даний час університет поєднує в собі ці важливі характеристики з такими ж важливими якостями, як нахабство та підприємницький дух, і які є важливими якостями у світі, який посміхається командам, які є гнучкими та готові ризикувати.

Гордийся своїм минулим, я впевнений, що XXI сторіччя можна зробити наукові, технологічні та промислові революції.

Історія École Polytechnique

Продукт французької революції і епохи Просвітництва, École Polytechnique має багату історію, яка охоплює понад 220 років. З моменту свого створення в школі склалася традиція наукового досконалості та відданості служіння спільному благу.

Рейтинги

École Polytechnique є провідною французькою інженерною школою, яка є конкурентоспроможною на національному та міжнародному рівнях.

N ° 1 Кращі французькі університети в галузі науки і техніки / Всі французькі рейтинги комбіновані / L'Usine Nouvelle / L'Étudiant

> Європейський рейтинг

N ° 1 Франція та N ° 16 Кращі європейські університети / QS World University Rankings 2018

> Світовий рейтинг

№ 1 Франція та № 2 Найкращі світові університети / Тимчасова вища освіта 2018 року

N ° 1 Франція та N ° 4 В усьому світі керівники освітніх справ / За даними The Alma Mater Index 2017

Громадянська взаємодія

Подолання великих суспільних проблем є невід'ємною частиною історії та традицій École Polytechnique , у прагненні до досконалості, прогресу та науки. З його перспективами прийняття та доступності, школа активно віддана політиці сталого розвитку та соціальної відповідальності.

Відгуки учнів

Розташування

  • Palaiseau

    Palaiseau, Франція

  • Paris

    91128 Palaiseau Cedex, , Paris

Запитання