США

Дослідження Магістратури в США 2024

Навчання в США

Сполучених Штатів Америки знаходиться в Північній півкулі в Північній Америці, на південь від Канади й до півночі від мексиканського кордону. Він складається з 50 держав: 48 continguous держав, а також Аляски і Гавайських островів.

США відомий своїми численними свободами, включаючи свободу слова і релігії, право на здійснення спосіб життя, який не залежить від уряду або обмеження закону, до тих пір, як один також поважає права інших. Вона заснована на Конституції Америки і підкріплені Декларації незалежності підписана в 1776 році, який оголошений в США незалежної країни від Великобританії. США, як відомо, для широкого спектру вищої освіти, багатої культури і мистецтва, і закони, поважати простої людини. Люди, які приїжджають до США, як очікується, поважати закони, але чекає відкритий Ласкаво просимо на людей всіх національностей і народів, щоб шукати можливості у своїх кордонах.

Клімат

Клімат США тепло протягом літа в цілому, хоча є і більш прохолодні дні в Колорадо і в північних штатах. Флорида 'и середня температура коливається близько 65 F взимку, якщо дме холодний фронт дюйма середині півдні відомий навесні і влітку бурі, деякі з яких можуть бути дуже серйозними, але це в першу чергу знаходяться в жебракувати Техас і Оклахома , і рівнини держав. В Арканзасі і Теннессі, пори року є більш традиційними, відчуваючи холодно взимку і спекотно влітку місяців.

Суспільство та вартість життя

Товариства США настільки ж різноманітна, як і сама країна. Там немає кастової системи, хоча деякі можуть заперечити, що точка, з урахуванням нинішньої економіки. Є багато підприємців, і багаті люди, які зробили свої статки, і є робочі заводу робить мінімальної заробітної плати.

Вартість життя збільшилася в США за останні роки, але це залежить, в залежності від стану ви всередині вартість життя в Каліфорнії набагато вище, ніж у Арканзас, наприклад. Багато що з цього також залежить від конкретної області стану ви живете Як і сама країна, є багаті, і районами, які є більш бідною, і багато між ними.

США велика країна з великою кількістю свобод для тих, хто вирішив зробити його своїм місцем, щоб вчитися або жити. Навчання в США пропонує багато можливостей виходу. Актуальні проблеми в країні, включають економіки, проблем у сфері освіти, і безпеки, - але США прагне запропонувати краще життя для всіх, хто хоче жити там.


Медичне страхування

Студенти можуть мати право приєднатися групового медичного страхування план або знайти свій власний план за меж роботодавця мережі 'и.У той час як витрати на медичне страхування в даний час висока, існує широкий спектр оздоровчих планів на вибір зі страховими компаніями. Велика частина цієї інформації можна легко знайти в Інтернеті і безкоштовно оцінках завжди доступні. Іноді конкретної школи пропонують плани ви можете бути в той час як у школі. Перевірте з вашим школи, щоб побачити, якщо це пропонується з вашим університетом перед відвідуванням.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  944
 • Частка комунальних послуг

  65
 • Підписка на Інтернет

  65
 • Місцевий транспорт

  64

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  5

Про США

Вища освіта в США

Вища освіта в США доступна для всіх, хто вибирає його. Є багато фінансових планів допомоги, у тому числі кредити, гранти та стипендії, які доступні в школах США. Люди часто подорожувати в США у пошуках варіантів різних вищі освіти.

Навчання в США надає багаті культурні та соціальний досвід, а також повне, всебічне підхід до освіти, що ви не можете знайти так само легко, в інших місцях. США пропонує повну вищу освіту меню, яке готує студентів до життя після коледжу, щоб вони могли вибрати або залишитися в США або повернутися в свої рідні країни після завершення.

Деякі з найпрестижніших університетів у США: Гарвардський, Єльський, і Пердью. Але є багато інших університетів у межах кожної держави, які пропонують широкий curricululm і зазначений стажування у вибраній області.UCLA в Лос-Анджелесі, як відомо, за їх відмінну програму фільм, наприклад, але Стівена Спілберга та Джорджа Лукаса були присутні California State University, хороший приклад того, як ви не повинні відвідувати школу Ліги Плюща, щоб отримати гарну освіту.

Нарощування навчальний рік

Навчальний рік в США зазвичай починається восени, як правило, в кінці серпня, але деякі терміни можуть початися раніше. Деякі наукові yearsw діляться на два семестри, деякі на чотири чверті, а деякі в три чверті. Це важливо для студентів, які приїжджають до США, щоб все було на місці до дати початку, так що вони повинні перевірити за коледжу вони планують відвідати їх заплановані дати і часу початку.

Вартість навчання та тривалість навчання

Вартість навчання варіюється від різних університетів, так що перевірити зі школою ви плануєте відвідати цін за додатковими кольорами.Тривалість мірою також варіюється, залежно від ступеня якій ви плануєте займатися. Наприклад, CNA ліцензії займе близько півтора років, у той час Закону Попередньо займає близько трьох-чотирьох років у більшості випадків.

Вивчити можливості для іноземних студентів

Іноземні студенти можуть вибирати з широкого спектру курсів і кар'єрного росту для підвищення їх навчання та надають можливості для просування своєї кар'єри після повернення на батьківщину. Є також багато міжнародних студентських груп доступні на території кампусу в школах США.

Освіта із США дозволяє студентам продовжити свою освіту за межами їх досліджень і дозволяє їм шукати передові кар'єри, робота в дослідження і розробки, або інші можливості для своїх років у школі.

Студентські візи

Студентські візи необхідні і вони повинні бути відповідний сучасним вимогам на момент прибуття.Дізнатися, чи є ви повинні мати F-1 або M-1 віза - це залежить від конкретного курсу навчання. Посольство США є кращою точкою контакту, щоб дізнатися цю інформацію. Існує правило, також інформація про сайт школи пояснюючи відомості про візи для цієї школи. Переконайтеся, що ви розумієте це перед відвідуванням школи.

Вимоги щодо візи

1) Віза F. Цей тип візи призначений для іноземних студентів, які мають намір здобути науковий ступінь в акредитованому коледжі чи університеті США або вивчати англійську мову в університеті чи інституті інтенсивного вивчення англійської мови. Існує три типи віз F:

 • Візи F-1 для студентів денної форми навчання;
 • Візи F-2 для утриманців власників візи F-1 (подружжя та неодружені діти віком до 21 року, включаючи одностатеві подружні пари);
 • Візи F-3 для «прикордонних пасажирів» – мексиканських і канадських студентів, які проживають у своїй країні походження, відвідуючи школу неповного або денного дня в США.

2) Віза M – цей тип візи призначений для іноземних студентів, які хочуть брати участь у неакадемічних або професійно-технічних навчаннях або навчатися в закладі США. Існує три типи віз М:

 • Візи М-1 для студентів, які навчаються в професійно-технічних або неакадемічних формах навчання;
 • Візи М-2 для утриманців власників візи М-1;
 • Візи M-3 для «прикордонних пасажирів», як у візах F-3, але для професійного або неакадемічного навчання.

3) Віза J – цей тип візи призначений для відвідувачів міжнародного обміну, які беруть участь у програмах у США, які сприяють культурному обміну. Усі заявники мають відповідати критеріям прийнятності відповідної програми та фінансуватися приватним сектором або державною програмою. Володарі J-віз зазвичай залишаються в США на короткий проміжок часу, можливо, один або два семестри. Власники віз J-1 повинні будуть повернутися до своєї країни щонайменше на два роки після закінчення програми обміну. Існує два типи віз J:

 • Візи J-1 для студентів по обміну за відповідною програмою обміну;
 • Візи J-2 для утриманців власників візи J-1.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза F; М віза; J віза

Ціна та валюта

USD 200

Ви повинні сплатити збір SEVIS (200 доларів США), який покриває вартість комп’ютерної системи, яка використовується для реєстрації вашого перебування в США. Перейдіть на сторінку https://fmjfee.com/index.html , щоб сплатити збір, а також обов’язково роздрукуйте копію квитанції та принесіть її на візову співбесіду. Ви повинні сплатити збір SEVIS принаймні за три дні до дати візової співбесіди.

Вам також потрібно буде додатково сплатити 160 доларів США за візовий збір у вашій країні в посольстві чи консульстві США або в банку, визначеному посольством.

Хто може подати заяву на візу?

Всі іноземні студенти, які приїжджають навчатися в США, повинні подати заявку на візу F, J або M.

Де можна подати заявку?

Онлайн

Кожне посольство США має веб-сайт із інструкціями щодо запису на візову співбесіду та іншою інформацією щодо процесу подання візової заяви.

Веб-сайт:http://www.usembassy.gov/

Як оформити заявку?

 1. По-перше, ваша школа або університет надішле вам форму, яка підтверджує, що вас прийняли до установи, уповноваженої Службою громадянства та натуралізації США (USCIS) для зарахування студентів-неіммігрантів
 2. По-друге, вам потрібно буде записатися на візову співбесіду та сплатити певні збори.
 3. По-третє, Сполучені Штати використовують нову анкету на неімміграційну візу DS-160, яку слід заповнювати онлайн. Ця форма замінює всі інші форми.
 4. По-четверте, підготуйтеся до візової співбесіди. Важливо, щоб ви подали заявку на отримання візи заздалегідь, оскільки це дасть вам додатковий час, якщо виникнуть затримки в посольстві або якщо ви бажаєте оскаржити рішення у разі відмови. Важливо, у що ви одягнені, а діловий одяг доречний.

Документи, необхідні для візової співбесіди, можуть включати:

 • Паспорт дійсний щонайменше шість місяців після періоду вашого перебування в США. Вам також може знадобитися взяти з собою всі ваші діючі та старі паспорти.
 • Підписана форма I-20 SEVIS або DS-2019 (включаючи індивідуальні форми для подружжя/дітей)
 • Форма DS-7002 (тільки для аплікантів на візу J-1 Trainee та Intern)
 • Квитанція про оплату SEVIS
 • Сторінка підтвердження заявки DS-160 зі штрих-кодом та ідентифікаційним номером програми
 • Квитанція про сплату збору MRV
 • Роздрукована копія листа про призначення візової співбесіди
 • 1-2 фотографії у форматі, описаному у вимогах до фотографій.

Ви також повинні бути готові надати такі документи:

 • Стенограми та дипломи попередніх навчальних закладів
 • Результати стандартизованих тестів, які вимагає навчальний заклад, наприклад TOEFL, LSAT, GRE, GMAT тощо.
 • Фінансові докази того, що ви або ваш спонсор (тобто батьки чи державний спонсор) маєте достатньо коштів для покриття ваших витрат на навчання, подорож і проживання під час вашого перебування в США.

Ви також можете взяти з собою окремий письмовий список усіх ваших попередніх роботодавців і шкіл, які ви відвідували, для довідки.

Коли слід подавати заявку?

Подача заявки на отримання студентської візи в США може бути тривалим процесом, тому обов’язково почніть готуватися заздалегідь – принаймні за три-п’ять місяців до початку курсу. Студентські візи можуть бути видані за 120 днів до дати, зазначеної у вашій формі I-20. Візи для відвідувачів обміну можуть бути видані в будь-який час до дати в DS-2019.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Візи F1 і J1 дозволяють працевлаштуватися в США під час вашого перебування, тоді як віза M1 ні. Студенти з візами F-1 можуть працювати в кампусі 20 годин на тиждень або менше. Студенти, які бажають працювати довше та за межами кампусу, повинні отримати попередній дозвіл від Служби громадянства та імміграції США (USCIS). Власники візи J-2 можуть запитати дозвіл на роботу в USCIS. Власники віз F-2 і M не мають права працювати і повинні отримати відповідну робочу візу, якщо шукають роботу.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Найпоширенішою причиною відмови в отриманні студента або відвідувача за обміном є те, що особа, яка подає заяву на візу, не довела візовому офіцеру, що вона повернеться до своєї країни після завершення навчання в США. Якщо вам відмовлено у візі можливо, ви можете щось зробити, щоб скасувати відмову, і ви можете оскаржити це рішення. У більшості випадків вам потрібно буде надати додаткову документацію, яка не була представлена разом із початковою заявкою.