Італія

Дослідження Магістратури в Італія 2024

Навчання в Італія

Італія є країною, розташованої в Європі, на південь від Австрії та Франції на те, що відомо як італійський півострів. Він оточений з усіх боків омивається Середземним морем. Пам'ятки для відвідувачів включають Пізанська вежа, узбережжя Амальфі, озеро Гарда, і багато художні музеї та визначні пам'ятки, пов'язані з багатою культурою Італія відома.

Крім того, Італія відома Дегустація вина, улюблений минулого разу мандрівників, які хотіли б відвідати і подивитися багато виноградників уздовж автомобільних доріг і доріг Італії. Рим є столицею Італії, і є часто гастролював міста.

Існує як історія та сучасний зручність в Римі та багато побачити в будь-який час року.

Клімат в Італії

Клімат в Італії сильно відрізняється, в залежності від області ви проживаєте. Північ може мати холодні холодні зими і дуже спекотне літо.У південній частині, осінь, весна і літо, здається, зливаються і мало змінюються. Центральна Італія є більш м'якою і середньої протягом року.

Суспільство

Сім'я є центром суспільства в Італії. Сильним впливом Римо-католицької церкви, італійський народ, як правило, релігійні (88% мають католицької віри в останню перепис). Крім того, італійці вклали багато акцент на одяг, так що це гарна ідея, щоб одягатися так добре, як це можливо. Саме в сторону, це дружнє місце, щоб жити і працювати, і вчитися в школі.

Вартість проживання

Вартість проживання варіюється, залежно від того, де ви живете. Існує поєднання різних типів житла в Італії, від великих жител в квартири, а деякі родини живуть зі своїми сім'ями в одному будинку.

Медичне страхування

Італія пропонує багато планів у сфері охорони здоров'я, і ​​якщо ви оселитися в Італії, ви і ваша сім'я може мати право на безкоштовні послуги. Є онлайн котирування ви можете отримати безкоштовно, щоб побачити, якщо ви маєте право.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  408
 • Частка комунальних послуг

  66
 • Підписка на Інтернет

  28
 • Місцевий транспорт

  35

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  9
 • Пінта місцевого пива

  5

Про Італія

Вища освіта в Італії

Стаття 34 Конституції Італії гарантує індивідуальне право 'и, щоб продовжити вищу освіту в університеті або коледжі. Італійська система університету є вузькоспеціалізованою і дуже конкурентоспроможною. Вони мають 42 державних університетів, шість приватних університетів, три технічних шкіл і дванадцять спеціалізованих університетів.

Чому варто вчитися в Італію?

Курс навчання в Італії збагатить когось з їх унікальною атмосферою і доступ до багатьох прекрасні речі життя, включаючи мистецтво, музика, виноробство і багато інших. З їх вузькоспеціалізованих областях курсу орієнтована на конкретне поле, ви зобов'язані отримати освіту, ви повинні нести ваші кар'єрні цілі крок вперед.

Коледжі та університети

Коледжі та університети в Італії в значній мірі вплинули на мистецтво і гуманітарні науки культури.Існує Академії витончених мистецтв у Венеції, Cesare Pollini консерваторії, та Політехнічного Університету Барі, який зосереджений більше на технології та технічні навички техніки. Є ще дуже багато, щоб вибрати з розмаїття пропонованих курсів в різних областях.

Академічний рік

Перший семестр зазвичай починається у вересні / жовтні і закінчується в Яні / Лютому Другий термін зазвичай починається в лютому або січні і проходить через травня або початку червня.

Вартість навчання та тривалість навчання

Вартість навчання варіюється залежно від школи ви відвідуєте. Але ви знайдете доступні рішення для задоволення ваших потреб з такою кількістю шкіл на вибір. У цілому, більша частина вартості курсу € 850 - € 1000 на рік.

Ступінь бакалавра займе близько чотирьох років, у тому числі основні вимоги курсу та додаткові вимоги навчальної програми для завершення ступеня.Градусів є вузькоспеціалізованими і курси підготовки однієї свердловини для вибраної ними галузі.

Іноземні студенти

Є багато можливостей для міжнародних студентів на навчання до Італії. Студенти за кордону можуть досліджувати можливості і подивитися, що буде до душі. Є також програми обміну студентами, в результаті чого іноземні студенти можуть вчитися за договором міни, відповідно до повноважень Європейського співтовариства програму Erasmus Сократа. Інші студенти можуть взяти участь у відповідності з повноваженнями двосторонньої угоди між італійським університетом та приймаючої школи.

Одне з ключових відмінностей між навчання в Італії та інших країнах, що більшість усні іспити.

Є багато кар'єри і дослідницьких можливостей, по закінченні диплом італійського університету. Студенти юридичного факультету можуть піти далі продовжити кар'єру в правовий інститут або практикою в якості адвоката.Люди в гуманітарних науках і мистецтвах можуть використовувати свої таланти в багатьох областях, в тому числі багато з художніх творів настільки поширений в Італії. Залежно від конкретної галузі дослідження і необхідність, студенти, які закінчили італійська школа буде готова для задоволення потреб мінливого суспільства.

Студентські візи

Студенти за кордону можуть приїхати до Італії для вивчення, але вони повинні мати при собі студентську візу або паспорт та всі необхідні документи. Крім того, документація може бути, повинні бути зареєстровані в місцевому відділенні поліції. Найголовніше про візи, щоб переконатися, ви маєте право типу. Перед входом у вибраній вами школі, перевірити на веб-сайті школи 'и для отримання додаткової інформації про те, який вам потрібно. Реєстрація може бути зроблено в найближчому італійському посольстві або консульстві.

Корисні поради

Італія є прекрасною країною, яка має багато чудових і унікальних художніх знахідок. Освіта в Італії є унікальним і дуже зосереджений. Віза потрібна, але досить легко отримати. Люди в Італії дуже орієнтованої на сім'ю і художньо-однодумців. Отримання освіти в Італії виходить за рамки стін класної кімнати і в художньому світі культури і мистецтва. Навчання в Італії є досвід, який Ви ніколи не забудете.

Вимоги щодо візи

 1. Віза типу C: короткострокова віза або туристична віза, дійсна для одного або кількох в’їздів і на період, що не перевищує 90 днів.
 2. Віза типу D: довгострокова віза, дійсна більше 90 днів.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Віза типу C; Віза типу D

Ціна та валюта

USD 70

Плата за студентську візу до Італії зазвичай становить близько 50-70 доларів США. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Студенти з країн ЄС/ЄЕЗ можуть в’їжджати до Італії з дійсним паспортом або посвідченням особи та мають право отримати ступінь в Італії без візи скільки забажають. Однак ці студенти повинні зареєструватися в квестурі (поліцейській дільниці) протягом 8 днів після прибуття, щоб отримати дозвіл на проживання.

Студенти, які не є громадянами ЄС, повинні отримати студентську візу до в’їзду в Італію. Якщо навчання триває більше 90 днів, вам потрібно буде подати заявку на отримання карти проживання (permesso di soggiorno) у місцевому поштовому відділенні протягом перших 8 днів після прибуття до Італії. Це разом із вашою візою дозволить вам залишатися в Італії на час навчання. За картку резидента стягується комісія.

Громадянам деяких країн, що не входять до ЄС, не потрібна віза для перебування та навчання в Італії на термін до 90 днів.

Ви можете знайти огляд цих країн тут: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Італії

Вам потрібно подати заявку на отримання студентської візи в посольстві або консульстві Італії у вашій країні. Вам також потрібно буде пройти співбесіду в посольстві або консульстві.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Після того, як ви отримаєте лист про прийняття або лист про допуск до запланованого курсу навчання, ви можете перевірити своє право на отримання італійської студентської візи, а потім розпочати процедуру подання візової заяви. Вам потрібно буде надати наступну документацію:

 • Анкета на в’їзну візу; ви можете знайти його на
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • Остання фотографія паспортного розміру;
 • Проїзний документ дійсний не менше трьох місяців після отримання візи;
 • Зарахування або попереднє зарахування на курс університету;
 • Підтвердження наявності житла в Італії;
 • Підтвердження того, що у вас є фінансова підтримка (принаймні 448,07 євро на місяць протягом навчального року, загалом 5824,91 євро на рік);
 • Належне страхове покриття для лікування та госпіталізації;
 • Підтвердження наявності фінансових коштів, необхідних для репатріації;
 • Підтвердження відповідного знання італійської або англійської мови відповідно до мови програми;
 • Якщо студент є неповнолітнім, він повинен мати згоду на експатріацію, підписану кожним із батьків або, за їх відсутності, законним опікуном.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні подати заяву на отримання італійської студентської візи принаймні за три місяці до запланованого приїзду в Італію. Розгляд вашої заявки на візу може тривати від 1 до 3 тижнів. Ви повинні запланувати візову співбесіду приблизно за чотири-шість тижнів наперед.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу.

Час обробки

3 Weeks

Можливості роботи

Якщо ви з ЄС, вам дозволено працювати в Італії без дозволу на роботу. Тривалість робочого часу протягом семестру не повинна перевищувати 20 годин на тиждень. Повний робочий день можна працювати лише під час канікул між семестрами.

Іноземним студентам з-за меж ЄС потрібно буде подати заяву на отримання дозволу на роботу в місцевій імміграційній службі в Італії. По-перше, вам потрібно мати підписаний трудовий договір і показати копію в офісі імміграції.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.