Іспанія

Дослідження Магістратури в Іспанія 2024

Навчання в Іспанія

Іспанія є європейська країна, розташована на Піренейському півострові в Середземноморському регіоні, що робить його мостом між Європою та Африкою. Країна має довгу і багату культурну історію і може похвалитися широким розмаїттям ландшафту, включаючи пляжі, пасовища, гори і пустельні райони. Відомий мистецтва, музики, кухні та інших культурних заходів, Іспанія також є лідером в галузі розвитку поновлюваних джерел енергії, зокрема, в області сонячної енергії та енергії вітру. Крім того, Іспанія має на меті замінити одного мільйона автомобілів з електричних транспортних засобів до 2014 року. Іспанія також виробляє майже половину оливок у світі.

Клімат

Іспанія має одне з найтепліших кліматів в Європі. Хоча країна відчуває всі чотири пори року, загальний клімат дуже м'який, узимку температура часто піднімаючись на 15 градусів C протягом дня. Температури в Мадриді, як правило, 25-36 градусів за Цельсієм влітку і 9-15 градусів C в зимовий період.

Культура

Іспанської культури підкреслює мистецтва і здорової кухні натхненні середземноморської продукти, такі як оливкове масло. Кастильська іспанська є офіційною мовою, а й кілька інших іспанських діалекту також визнаються по всій країні. Регіональні ідентичності дуже сильні в деяких частинах країни.

Іспанська нічного життя, як відомо, для продовження а на наступний ранок. Типовий вечір можна почати з вечерею і напоями або кіно послідувала поїздка в бар або дискотеку. Є багато дискотеки всю ніч і після години-клуби, де можна продовжити свято на наступний день.

Прожитковий мінімум

Іспанія має одну з найнижчих вартість життя в Європі, з орендною платою і їжу вартістю близько € 800 на місяць. Щоб допомогти в покритті витрат, іноземні студенти можуть працювати до 20 годин на тиждень.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  416
 • Частка комунальних послуг

  42
 • Підписка на Інтернет

  33
 • Місцевий транспорт

  34

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  8
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Іспанія

Вища освіта

Іспанія використовує європейського простору вищої освіти (EHES) і ділить градуса на три етапи:

 • Клас градусів - бакалаврат
 • Університет майстра градусів - аспірантуру
 • Докторські ступені - аспірантуру


Іспанські університети також пропонують «неофіційних магістр" називається Maestrias. Ці ступені зазвичай включають 1-2 років навчання і зосередитися на практичних заняттях для спеціалізованих професій.

Перш ніж подати заявку до аспірантури, на додаток до студентів ступінь, як правило, очікується, що 2-3 річний досвід роботи в своїй галузі.

Іноземні студенти, які хочуть вчитися в Іспанії мають пройти Selectividad, іспанська вступу до університету іспити. Ці іспити доступні два рази на рік у багатьох країнах. Після того, як майбутній студент пройшов іспити, вони можуть звернутися безпосередньо в будь-якому іспанському університеті.


Чому варто вчитися в Іспанії?

Іспанські вузи росли швидкими темпами протягом останніх двох десятиліть. У результаті, багато шкіл мають дуже сучасними зручностями, які включають передові технології в навчальному середовищі.На рівні магістратури, МВА та інші пов'язані з бізнесом градусів Особливо популярні і визнаний у всьому світі за їх високу якість.

Іспанські міжнародних студентів є мульти-культурне, з 31 відсотків вихідців з Латинської Америки і ще 5 відсотків з Північної Америки. Дослідження проводяться на іспанській мові, рідна мова для більш ніж 400 мільйонів чоловік. Студенти вже не володіють іспанською можете розглянути відвідуючи курси навчання в іспанських перед початком дослідження свого господаря. Іспанські навчальні заклади пропонують широкий вибір курсів для вивчення іспанської, від одного місяця тривалі курси занурення на повний академічні курси.

Університети

Іспанія має 81 університетів, близько 50 є державними, а інші є приватними. Університети знаходяться по всій країні і все вітається міжнародних студентів для аспірантів і дослідженнях.Студенти можуть отримати ступінь магістра з усіх навчальних дисциплін в Іспанії, включаючи мистецтво і гуманітарні науки, наука, охорона здоров'я, наука, соціальні науки, права, будівництва та архітектури.

Іспанських університетів визнаються за їх якість, з п'ятьма університетами, з'являються у верхньому 400 шкіл упорядкованих за 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings . Ці школи включають Автономного університету Барселони, Барселонський університет, Університет Валенсії, Політехнічного університету Валенсії, і Університету Віго.

Плата за навчання і Тривалість програми

Щорічна плата за навчання в приватному університеті становлять близько € 6000. Магістерські програми вимагають 60-120 кредитів, який зазвичай займає 1-2 навчальні роки. Теза 6-30 кредитів з публічний захист також потрібно.

Академічний рік

Більшість навчальних закладів розпочати навчальний рік в жовтні і закінчити в червні. Більшість шкіл мають два семестри, з іспитами в кінці кожного семестру.

Післядипломної можливості

У зв'язку з економічною ситуацією в Іспанії, аспірантів зайнятості в Іспанії, менш імовірно, ніж раніше. Проте, роботодавці в усьому світі мають ступінь магістра, отримані з іспанського університету з великою повагою.

Випускники магістерської програми може також розглянути питання про подальшу роботу в докторської програми або застосування для дослідження позиції на офіційно визнаних наукових центрів.

Отримання візи

Іноземні студенти з країн ЄС, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну або Швейцарії не зобов'язані мати візу.Всі інші іноземні студенти, які будуть проживати протягом більше 90 днів, повинні подати заяву на отримання довгострокової студентської візи. Майбутні студенти повинні подати заяву на отримання візи в іспанському консульстві чи посольстві в своїй країні.

Щоб отримати студентську візу, студенти повинні представити доказ своєї програми навчання, а також медична довідка, довідка про платоспроможність за період дослідження, а також кримінальні запису акта від країни їхнього проживання протягом останніх п'яти років.

Медичне страхування

Іноземні студенти віком до 28 років мають право на отримання страхового плану здоров'я студента. Студенти старше ніж 28 може використовувати національну систему охорони здоров'я, яка гарантує послуги всім законним резидентам в Іспанії.

Чайові

Іспанія використовує євро для валюти і всі основні міжнародні кредитні карти приймаються в більшості магазинів.

Чайові є звичайною практикою в барах, ресторанах, готелях і таксі.Поради, як правило, близько 5-10 відсотків від загальної ціни.

Студенти, які хочуть керувати автомобілем в Іспанії повинні мати міжнародні водійські права, якщо тільки вони не з країни-члена ЄС, Швейцарії, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну.

Вимоги щодо візи

Для студентів за межами ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії, які бажають взяти участь у студентському обміні, провести дослідження чи навчання або працювати як неоплачуваний стажер чи волонтер в Іспанії більше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза (тип D)

Ціна та валюта

EUR 160

Ціни на студентську візу до Іспанії становлять близько 160 євро. Плата за подачу візи може бути змінена в будь-який час.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії студентська віза не потрібна незалежно від тривалості їхнього перебування в Іспанії. Студентам із ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії не потрібна віза, щоб жити в Іспанії, але їм доведеться зареєструватися в місцевих органах влади та отримати посвідку на проживання.

Громадянам усіх інших країн потрібна студентська віза, якщо вони планують залишитися та навчатися в Іспанії більше 90 днів. Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу в визнаний навчальний заклад в Іспанії.

Де можна подати заявку?

Консульство або посольство Іспанії

Ви можете подати заяву на отримання візи для навчання в консульстві або посольстві Іспанії у вашій країні.

Веб-сайт:http://www.exteriores.gob.es/Portal/en/ServiciosAlCiudadano/Paginas/EmbajadasConsulados.aspx

Як оформити заявку?

Перш ніж ви зможете подати заявку на візу для навчання, ви повинні знайти курс або програму в офіційно визнаному закладі в Іспанії. Після цього вам потрібно буде отримати офіційне підтвердження від організації, у якому вказано, що вас прийнято на курс або програму, у формі сертифіката або листа про прийняття. Отримавши це, ви можете зв’язатися з посольством або консульством Іспанії у своїй країні та подати заявку на отримання студентської візи.

Конкретні вимоги можуть відрізнятися від консульства до консульства, але загалом вам потрібно буде пред’явити свій паспорт, а також таке:

 • деталі навчання, тренінгів або досліджень, які ви будете проводити в Іспанії, включаючи години навчання на тиждень (принаймні 20);
 • підтвердження наявності медичної страховки;
 • медичну довідку про відсутність у вас захворювань, які вимагали б перебування на карантині;
 • підтвердження того, що у вас є кошти, щоб утримувати вас протягом усього періоду вашого перебування в Іспанії (наприклад, дані про стипендію, іспанський банк, який показує достатні кошти, або лист від батьків/опікунів про повну фінансову відповідальність);
 • інформація про те, де ви будете жити;
 • довідка про судимість, видана за останні п'ять років відповідними органами у вашій країні.

Якщо ви перебуваєте в Іспанії більше ніж на шість місяців для навчання, ви повинні подати заяву на дозвіл студента на проживання протягом 30 днів після в’їзду в Іспанію. Ви подаєте заяву на це в місцеве управління у справах іноземців (Oficina de Extranjeros) або поліцейську дільницю. Картка дійсна протягом року, і ви можете оновлювати її щороку протягом п’яти років, поки ви продовжуєте навчання.

Коли слід подавати заявку?

Вам потрібно буде подати заявку на отримання візи за два-три місяці до того, як ви збираєтеся поїхати до Іспанії, щоб мати час для розгляду вашої заявки.

Як правило, студентська віза в Іспанію видається на весь термін навчання. Ви можете продовжити студентську візу, щоб продовжити навчання або почати новий курс навчання в Іспанії. Не намагайтеся подати заявку на студентську візу більш ніж за чотири місяці або менше ніж за 7 тижнів до дати від'їзду, інакше заявку не буде прийнято.

Якщо ваше навчання в Іспанії триває більше шести місяців, ви повинні подати заяву на дозвіл студента на проживання на один рік. Студентський дозвіл на проживання потрібно продовжувати щороку.

Час обробки

Можливості роботи

Іспанський вид на проживання дає вам право працювати неповний робочий день або на тимчасовій посаді, якщо ви не використовуєте гроші, які заробляєте, щоб підтримувати себе під час перебування в Іспанії. Вам дозволяється працювати до 20 годин на тиждень під час навчання, якщо це не заважає навчанню. Компанія, яка наймає вас, повинна буде отримати для вас дозвіл на роботу в Управлінні у справах іноземців. Ваш трудовий договір не може перевищувати термін дії візи для навчання.

Якщо ви збираєтеся проходити стажування в рамках курсу, для якого ви отримали дозвіл на проживання, вам не потрібен дозвіл на роботу.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Ось деякі з причин, чому може бути відмовлено у студентській візі до Іспанії:

 • Минулі або поточні кримінальні дії
 • Недостатнє пояснення мети та обставин запланованого перебування
 • Недостатні засоби до існування
 • Недійсне туристичне страхування
 • Відсутність підтвердження проживання
 • Несприятлива ситуація з шенгенською візою – недотримання попередніх обмежень щодо шенгенської візи (тобто перевищення терміну перебування в шенгенській зоні, невиконання представленого маршруту подорожі – через пропуск перебування переважно в головній країні призначення в шенгенській зоні тощо).