Keystone logo
Індія

Найкращі університети для Магістратури Програми в Індія 2024

Кількість установ: 17
  • Milan, Італія
  • Mumbai, Індія

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Rio de Janeiro, Бразилія
  • Bailrigg, Великобританія
  • + 3 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nantes, Франція
  • São Paulo, Бразилія
  • + 5 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ahmedabad, Індія

  CEPT University зосереджений на розумінні, проектуванні, плануванні, побудові та управлінні середовищем існування людини. Його навчальні програми спрямовані на формування вдумливих фахівців, а його дослідницькі програми поглиблюють розуміння населених пунктів. CEPT University також здійснює консультативні проекти з метою досягнення мети зробити середовища проживання більш придатними для життя. Своєю освітою, дослідженнями та консультаційною діяльністю CEPT прагне покращити вплив професій середовища існування на збагачення життя людей в селах, містах та містах Індії. Університет складається з п'яти факультетів. Архітектурний факультет був заснований як «Школа архітектури» у 1962 р. Він зосереджений на дизайні у приватній сфері. Факультет планування, орієнтований на планування у суспільній сфері, був створений у 1972 році як «Школа планування». Технологічний факультет, який зосереджений на інженерії та будівництві, був створений у 1982 році як «Школа будівельних наук і технологій». Факультет дизайну був створений у 1991 році як «Школа дизайну інтер'єру». Він стосується інтер’єрів, ремесел, систем та продуктів, пов’язаних із середовищем існування. Факультет менеджменту був створений у 2013 році і зосереджений на управлінні середовищем існування та проектами. CEPT University отримав свою назву від "Центру екологічного планування та технологій". CEPT та різні школи, які до нього входять, були створені Ахмедабадським освітнім товариством за підтримки уряду Гуджарату та уряду Індії. Уряд Гуджарату включив CEPT як університет у 2005 р. У 2007 р. Комісія з грантів університету визнала CEPT University відповідно до розділу 2 (f) Закону про УГК 1956 р. Департамент наукових та промислових досліджень (DSIR) уряду Індії визнає університет як науково -промислова дослідницька організація (SIRO).

  • Mangalore, Індія

  З 2012 року Numazu Kosen надає послідовну 7-річну освітню програму, яка поєднує 5-річний курс кафедри з 2-річним курсом підвищення кваліфікації, з особливим акцентом на ранню інженерну освіту. Студенти можуть отримати ступінь інженера-юриста, закінчивши навчальну програму 5-річного навчання та ступінь бакалавра, закінчивши 7-річну навчальну програму. Ми пропонуємо освіту для розвитку компетентного інженера з достатнім практичним досвідом і теоретичними аналітичними здібностями. Ми запровадили нову навчальну програму з третього курсу школи, в якій, окрім спеціальності, студенти обирають один із наступних 3 курсів: курс екології та енергетичної системи, курс передових матеріалознавства та інженерії або курс промислової інженерії для медицини & Інструменти соціального забезпечення. Ця навчальна програма інтегрована в програму інженерної освіти, яка називається «Міжпредметна система інженерної програми». За допомогою цих курсів ми пропонуємо освіту, яку можна гнучко регулювати відповідно до регіональних потреб, розвитку технологій та змін у структурі промисловості. Ми також запровадили в нашу систему активне навчання, велике читання англійською мовою та навчання навикам спілкування для розвитку інженерів, які мають глибокі знання не лише у своїй чи її спеціальній інженерній галузі, а й у широкому діапазоні навчальних галузей, щоб мати можливість приймати правильні рішення з глобальної точки зору. Звичайно, від інженерів очікується, що вони будуть володіти доброю етикою та людяністю. Учні молодших класів Нумазу Косен живуть у гуртожитках. Завдяки цьому досвіду життя в групі, ми сподіваємось, що учні навчаться доброті та того, як ладити з іншими, самодисципліні, а також правилам і ролям у групі. Такий досвід може допомогти зміцнити впевненість у собі та вміння працювати в групі у майбутній кар’єрі. Нумадзу Косен-єдиний вищий навчальний заклад у східній префектурі Сідзуока, який робить свій внесок у розвиток регіональної промисловості, як це робить за рахунок ініціатив Фудзі-Фарма-Веллі (галузевий, урядовий та академічний проект) та навчання медичних інженерів Фудзі (F-met).

  • Bengaluru, Індія

  Майже десятиліття Think Education є лідером у розробці успішних програм, проектів та партнерства у сфері освіти. Наша фундаментальна мета - підтримка наших клієнтів та співробітників у досягненні їхніх цілей на окремих азіатських ринках шляхом надання індивідуальних послуг у сферах підбору студентів, розвитку партнерства, освіти для керівників та програм навчання на основі досвіду. Ми маємо досвід у розробці стратегічних альянсів для наших клієнтів на ринках, які для них найбільш важливі. Завдяки нашій роботі ми об’єднуємо окремих осіб, навчальні заклади, фонди та уряди для досягнення спільних цілей та сприяємо створенню нових знань та досвіду, які врешті -решт підтримують покращення суспільства. Деякі з наших клієнтів включали Університет Ратгерса (США), Північно -західний Мічиганський коледж (США), Королівський коледж Лондона (Великобританія), Університет Східного Лондона (Великобританія), Школу Фельстед (Великобританія), Університет Маккуорі (Австралія), Інститут стратегічного лідерства (Японія), Pearson Vue (Індія) та ін.

  • Bengaluru, Індія

  Наша обіцянка «Творча компетентність-попереду кривої» Маючи понад два десятиліття побудови енергійних та стійких спільнот на практиці, Шрішті розробив характерний багатовимірний підхід до розвитку здібностей та прагне розвивати творчі компетенції попереду кривої. Творчий момент Визнання того, що ми живемо у світі, який стає все більш зв’язаним, мережевим та взаємозалежним, а отже, з кожним днем стає все складнішим, має значні наслідки для того, як ми втручаємось для того, щоб досягти кращих результатів для всіх сьогодні та надовго і стійко в майбутнє.

  • Bengaluru, Індія

  New Shores International College - це інноваційний та динамічний коледж, який унікальним та унікально стимулюючим чином забезпечує найкраще у міждисциплінарній освіті. Наш міждисциплінарний підхід навчає студентів мислити як широко, так і глибоко, дозволяючи інтелекту досліджувати поза межами традиційної освіти. Випускники покидають Новий берег як добре поінформовані та округлі особистості, здатні застосовувати широкі аналітичні та творчі здібності, усвідомлюючи широкий світ та свій власний потенціал діяти в ньому. Освітня філософія "Нового берега" розрізняє "розширення сил розуму" та "зберігання його знаннями". Звичайно, від наших студентів вимагається вивчення та збереження масиву даних, але, що важливо, їх також вчать застосовувати критичний аналіз та творчі здібності до будь -яких даних. На відміну від інших закладів, ми в New Shores розглядаємо навчання в коледжі як час відкриттів, де потрібно заохочувати цікавість і запитання ніколи не повинні припинятися. Ми хочемо, щоб наші учні були мужніми та творчими, і ми усвідомлюємо, що це також означає невдачу - а потім навчання з невдач - для досягнення ще більшого успіху. Ми вимагаємо від наших студентів, щоб вони зацікавились предметами, що виходять за межі вузької навчальної програми, нав'язаної більш традиційними навчальними закладами: у Нью -Шорсі ми вважаємо, що художники навчаються у вчених, вчені - у менеджерів, а менеджери - у митців.

  • Dehradun, Індія

  Кожен запропонований нами курс розроблений з урахуванням цих принципів, тому кожна програма зосереджена на вдосконаленні ваших практичних навичок ведення бізнесу та розумінні галузі. Ми надамо вам інструменти та інформацію, необхідні для професійного успіху, а також підтримку науковців, орієнтованих на галузь, які є на вершині своєї галузі. Ви також отримаєте вигоду від нашої великої кар’єрної підтримки, на яку ви можете покластися за керівництвом та порадою. Усі наші курси використовують практичні методи навчання, такі як вивчення конкретних випадків, відвідування виставок та підприємств, запрошені доповідачі та обговорення в класі. Це означає, що ви отримаєте практичне розуміння того, як концепції, вивчені у вашій програмі, можуть бути застосовані в реальному бізнесі. Наша мета - ваш успіх: коли ви закінчите навчання, незабаром зможете вийти на ринок праці як висококваліфікований фахівець.

  • Rajpura, Індія

  Chitkara University в Пенджабі був заснований докторами Ашоком Читкарою та доктором Мадху Читкарою, які вже більше 40 років є пристрасними викладачами. З часу свого заснування Chitkara University був іншим. Наші учні були різними. Так само наші здібності, наші академічні переваги та наш погляд на викладання та навчання. Протягом десятиліття більшість наших академічних програм входять до 50 найкращих програм країни. Студенти з усієї країни приваблюють Chitkara University через нашу відданість навчанню досконалості, зосередженість на дослідженнях, спеціальні курси, які роблять нашу освіту актуальною для зміни кар’єрної динаміки, та грандіозні галузеві партнерства.

  • Mumbai, Індія

  Athena School of Management - найексклюзивніша бізнес -школа Індії, розташована в корпоративному центрі садів Хіранандані в місті Поваї в Мумбаї. Афіна зосереджується на створенні майбутніх корпоративних лідерів за допомогою численних стажувань, глобальних альянсів, поглибленого корпоративного зв’язку та передової педагогіки. Афіна по -новому дивиться на освіту з менеджменту, зосереджуючись на навчальній програмі, орієнтованій на кінцевих користувачів, розроблену та навчену найкращими з корпоративної Індії для створення нового покоління корпоративних лідерів. У динамічному та швидко розвивається бізнес -середовищі ми прагнемо створити готових до майбутнього корпоративних лідерів та підприємців, які не просто адаптуються до змін - вони - це зміна! Наш девіз - «Consilio Et Animis», що в перекладі з латини означає «Мудрістю та мужністю» - дві якості, необхідні нашим учням для досягнення вершини успіху !!

  • Brattleboro, США
  • Washington, DC, США
  • + 13 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Dehradun, Індія

  UPES був заснований у 2003 UPES Законом UPES , 2003 року про Державне законодавство Уттаракханда. З амбітним баченням та унікальним підходом UPES став інноваційним закладом, що пропонує спеціалізовані спеціалізовані курси для бакалавратів та аспірантів, деякі з яких обслуговують такі галузі високого зростання, як хмарні обчислення, машинобудування, цивільне будівництво, аерокосмічна техніка, мехатроніка, інженерія мистецтво, аналітика великих даних, державне управління, машинобудування, комп'ютерні науки, нафта, графіка та ігри тощо.

  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати
  • Abu Dhabi, Сполучені Арабські Емірати
  • + 3 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Los Angeles, США
  • Al Jazirah Al Hamra, Сполучені Арабські Емірати
  • + 1 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...