Keystone logo
Японія

Дослідження Магістратури в Японія 2024

Навчання в Японія

Японія розташована в Східній Азії в Тихому океані. Японії найближчими сусідами є Китай, Північна Корея, Південна Корея і Росія. Японія насправді архіпелаг складається з майже 7000 окремих островів, проте, чотирьох найбільших островів складають майже всі суші країни. Капіталу, Токіо, є одним з найбільших міст світу і оточуючих столичної області є найбільшим в світі, з 30 млн жителів. Японія є одним з промислово розвинених країн, де можна знайти багату історію, різноманітні культурні фестивалі, відмінну кухню, прекрасні сади, величні пейзажі і захоплюючі дух гори, у тому числі гори Фудзі, одним із найбільш упізнаваних світових вершин. Країна також відома галузей, які роблять деякі з високу якість продукції в світі, таких як автомобілі та електроніку.


Клімат

Завдяки різноманітній географії Японії, клімат, широко варіюється в місцях, проте, країна в цілому відчуває чотири сезони. Середня температура в Токіо близько 27 градусів С у серпні і близько 5 градусів С в січні.

Культура

Японська культура є різноманітний суміш древніх східних традицій та сучасного західного суспільства. Японія може похвалитися широким спектром культурного самовираження, з буддійських храмів, що нараховує більше 15 століть прекрасно японської порцеляни і красиві відбитки деревини. Крім того, якість японської анімації, поезії, танцю, музики і визнані в усьому світі.

Прожитковий мінімум

Середньомісячна вартість для міжнародних студентів жити в Японії становить близько ¥ 87000 (близько $ 925 США), за винятком навчання.Малі міста стоять близько ¥ 60 000 на місяць, а великі міста вартістю близько ¥ 100 000 ієн на місяць.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  344
 • Частка комунальних послуг

  45
 • Підписка на Інтернет

  30
 • Місцевий транспорт

  33

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  11
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Японія

Вища освіта в Японії

Японські вищих навчальних закладів входять університети, коледжах і коледжах технологій, однак, єдина нагорода університетів бакалавра, магістра, доктора і професійні ступеня. Більше 70 відсотків випускників середніх шкіл отримати відповідну вищу освіту.

Чому варто вчитися в Японії?

Японських шкіл мають надзвичайно високі освітні стандарти і є одними з світових лідерів у стані найсучаснішої технології і наукові дослідження. На додаток до технічних Проникливість, японські університети також високо цінується в інших академічних дисциплін, таких як політологія. Тринадцять університетах в даний час пропонують програми, що викладаються англійською мовою.

Японія надзвичайно відкрита для іноземних студентів, більше 130 000 іноземних студентів навчатися в країні з кожним роком.Японія планує більш ніж удвічі збільшити число іноземних студентів до 2020 року в частині, пропонуючи більше програм англійською мовою.


Університети в Японії

Японія має 618 університетів випускників програми. Ці університети діляться на три категорії:

 • 86 національних університетів
 • 75 державних університетів організувати до місцевих органів
 • 457 приватних університетів


Японські університети є одними з кращих в світі, з 13 школами в 400 найкращих у світі, за даними 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings.

Плата за навчання і Тривалість програми

Вартість навчання для магістерських програм триває приблизно з $ 9000 (США) до $ 15000 (США) на рік. Японський уряд і японські університети обидва надають багато можливостей для стипендій і кредитів. Магістерські програми зазвичай тривають протягом двох років, проте, студенти, які не володіють японською можливо, доведеться витратити 1-2 роки вивчення мови до вступу до магістратури вчили на японській мові. Підготовчі класи мовою доступні на 66 приватних університетах і коледжах.

Є кілька видів міжнародних студентів в Японії:

 • Фінансуються з приватних джерел іноземних студентів, які можуть звернутися безпосередньо в японській школі, як тільки вони отримали достатні мовні навички.
 • Студенти, що навчаються у відповідності з японським урядом (Monbukagakusho) Стипендіальна програма; ця програма дуже високі вимоги і тривалим процесом, додатком.
 • Власні спонсоровані урядом студентів. Японія має угоди з низкою країн, щоб допомогти студентам з японським освіти, в тому числі Малайзії, Таїланді, Сінгапурі, Об'єднаних Арабських Еміратів, Кувейту та Узбекистану.

Академічний рік

Японський навчальний рік зазвичай триває з квітня по березень. Є правило, два семестри, з першого семестру працює з квітня по вересень, а другий семестр працює з жовтня по березень. Літні канікули, як правило, в кінці липня до кінця серпня, зимову перерву кінця грудня по початок січня і весняні канікули в кінці лютого по початок квітня.

Післядипломної можливості

Є багато можливостей для студентів зі ступенем магістра, працювати в галузі досліджень або поведінку після закінчення. У 2010 році близько 8000 іноземних студентів в Японії знайшли роботу в Японії після того, як закінчив. Іноземні студенти повинні мати конкретну пропозицію роботи, перш ніж вони можуть подати заявку на зміну статусу проживання від студента до працевлаштування.

Отримання візи

Іноземні студенти повинні мати візу.Студенти, що навчаються в магістратурі, мають право на проживання статус студента коледжу. Студент може звернутися безпосередньо на візу через японське посольство або консульство в країні проживання студента, або навчальний заклад, де студент планує вивчити можуть подати заяву для отримання свідоцтва про право на пільги. Як тільки студент має свідоцтво про право на пільги, вони все одно будуть потрібні для отримання візи зі своєї країни японським посольством або консульством.

На додаток до візи, іноземні студенти повинні зареєструватися як іноземців протягом 90 днів після прибуття до Японії в муніципалітет в районі, де вони проживають. Студенти повинні нести їх картка реєстрації іноземця з ними у всі часи, як тільки вони його отримати.

Медичне страхування

Іноземні студенти мають право підписатися на державне медичне страхування, який охоплює близько 70 відсотків від вартості лікування.Крім того, деякі університети мають спеціальні плани медичного страхування для іноземних студентів. Для отримання державного медичного страхування, студенти спочатку потрібно їх картка реєстрації іноземця. Плата за страхування здоров'я Національний залежить від місцевості; абонентську плату в Токіо складає близько ¥ 3500.

Чайові

Вклонившись зазвичай використовується як вітання та індикації поваги. Луки з розслабленою луки близько 15 градусів до глибокої луки близько 45 градусів використовуються для вираження глибокої вдячності або вибачення. Бізнес-луки в середині, близько 30 градусів.

Японський спосіб життя включає в себе велику кількість вправ і здорового харчування з великою кількістю свіжих овочів і морепродуктів.

Вимоги щодо візи

Яка віза вам потрібна, залежить від того, як довго ви збираєтеся навчатися в Японії:

 1. Короткострокові курси до 90 днів: громадяни багатьох країн можуть відвідувати Японію на термін до 90 днів без візи. Коли ви приїдете до Японії, ви отримаєте наклейку в паспорті, яка показує, що ви можете залишатися в Японії протягом 90 днів. Якщо ви подорожуєте за безвізовим режимом, ви повинні мати зворотний квиток протягом 90 днів.
 2. Довгострокові курси тривалістю понад 90 днів: для курсів тривалістю 20 тижнів (два квартали) або довше вам слід подати заявку на студентську візу. Студентська віза в Японії також відома як Рюгаку».

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

JPY 3000

Плата за оформлення візи становить близько 3000 ієн за одноразовий в’їзд і 6000 ієн за дворазовий або багаторазовий в’їзд.

Зверніть увагу, що плата за подачу візи не є фіксованою та залежить від громадянства студента та курсу, який навчається. Найкраще звернутися до найближчого до вас консульського відділу посольства чи генерального консульства Японії.

Хто може подати заяву на візу?

Всі іноземні студенти, які приїжджають на повну форму навчання в Японію на термін більше 3 місяців, повинні мати візу.

Де можна подати заявку?

Посольство Японії

Перша частина процесу подання заявки здійснюється через ваш університет. Ви отримаєте візу в посольстві Японії у своїй країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Подача заявки на отримання студентської візи в Японію складається з кількох етапів.

1. Спочатку ви заповнюєте різні документи для отримання візи та подаєте їх до школи. Після того як ви подасте заяву до школи, вам надішлють такі документи, які вам потрібно буде заповнити та надати до школи:

 • Анкета, де ви заповнюєте дані про себе та курс.
 • Форма особистої історії, де ви заповнюєте свою освітню та професійну історію.
 • Есе про заяву - мотивуйте, чому ви хочете навчатися в Японії.
 • Диплом і стенограма останньої школи, яку ви закінчили, перекладені англійською або японською мовою.
 • Сертифікат попереднього вивчення японської мови, якщо є.
 • Копія паспорта
 • Фотографії на паспорт
 • Історія хвороби – деякі школи вимагають надати вашу історію хвороби або перевірку на туберкульоз, але багато шкіл цього не роблять.
 • Вам також потрібно довести, що ви можете оплатити свій курс і утримувати себе в Японії.

2. Школа перевіряє, чи ваша заява повна, перш ніж вони перепишуть її та подадуть до імміграційної влади в Японії. Приблизно за місяць до початку вашого курсу вони видадуть сертифікат про зарахування (CoE). Школа надішле вам CoE, щойно він буде виданий і ви оплатите свої перші семестри.

3. Останнім кроком для отримання студентської візи до Японії є подання візової заяви в посольстві Японії у вашій країні. Для цього необхідно подати:

 • Ваш Рада Європи
 • Ваш паспорт
 • Фото на паспорт
 • Візова анкета, заповнена цифровим способом або від руки друкованими літерами.

Коли слід подавати заявку?

Крайній термін подачі заявок на візу в університеті зазвичай становить приблизно п’ять місяців до початку курсу, тому подавай заяву раніше. Високопоставлені мовні школи та університети іноді також можуть прийняти пізніші заявки.

Оформлення візи займає мінімум 5 робочих днів, включаючи дату подання. Ви також не повинні подавати заявку раніше, ніж минуло 90 днів із передбачуваної дати подорожі.

Час обробки

5 Days

Можливості роботи

Японська студентська віза дозволяє працювати неповний робочий день до 28 годин на тиждень.

Будь-яка особа зі студентською візою, яка проживає довше 6 місяців і бажає працювати, повинна подати заяву на «Дозвіл на заняття діяльністю, відмінною від тієї, що дозволена раніше наданим статусом проживання». Це можна зробити відразу після прибуття в аеропорт або пізніше в місцевому міграційному бюро. Комісія не стягується, тому обов’язково зробіть це, якщо плануєте працювати.

Години на тиждень

28

Для чого потрібна така віза?

Якщо ви подасте повну заявку, ви майже завжди отримаєте візу в посольстві Японії. Однак вам можуть відмовити, якщо інформація неповна або якщо ви, наприклад, маєте серйозну судимість.

Ось кілька речей, про які слід пам’ятати, щоб уникнути відмови у видачі японської студентської візи:

 • Можливо, найбільший ризик відмови пов’язаний із недостатніми вимогами до спонсорства.
 • Тільки одна школа може подати заявку від вашого імені на студентську візу! Якщо ви спробуєте застрахувати свої ставки, подавши заявку через кілька шкіл, вам, ймовірно, буде відмовлено.
 • Пам’ятайте, що не скріплюйте свої документи скобами.
 • Неповний файл буде відхилено, не забудьте ретельно перевірити свою заявку.