Швеція

Дослідження Магістратури в Швеція 2024

Навчання в Швеція

Швеція розташована в Північній Європі і межує з Фінляндією, Норвегією та Балтійським і Північним морями. Швеція відома література, фільми, моди, а також загальну систему охорони здоров'я. Середня тривалість життя для жінок становить 83,5 років для чоловіків і 79,5 років, що є одним з найдовших у світі. Основні галузі промисловості: деревина, залізна руда, телекомунікації, автомобілі і фармацевтичних препаратів.

Клімат в Швеції

Швеція має порівняно м'який клімат. У Стокгольмі, середня температура січня близько -3 градусів С, а середня температура липня 17 градусів прохолодному C. Хоча Стокгольмі отримує тільки близько 6 годин на літній час в січні, 18-годинні дні є нормальним явищем в літній час.

Культура

Шведської культури обертається навколо сезонів.Шведи мають дуже активний спосіб життя і витрачати денний час влітку, що беруть участь в спорт на відкритому повітрі, під відкритим небом театрів і музичних фестивалів. Темні вечора в зимовий залучити людей до внутрішньої діяльності, таких як фільми. Шведи також відомі сприяння сталому способу життя, з акцентом на екологічно чисті продукти, органічна одяг, переробка, поводження з відходами та енергозбереження.

Прожитковий мінімум

Мінімальні щомісячні витрати для студента (за винятком плати за навчання) складе близько 7000 шведських крон (близько 700 євро), в основному на харчування і проживання. Студенти повинні продемонструвати Шведської міграційної служби, що вони мають достатньо коштів, щоб жити у Швеції. Поточні суми на місяць протягом десяти місяців щороку SEK 7300 для студента, 3500 SEK для чоловіка, і 2100 шведських крон на кожну дитину. Ці суми можуть бути знижені для студентів, які можуть продемонструвати, що у них є безкоштовне житло.Студентам також дозволено працювати в той час як вони відвідують школу.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  428
 • Частка комунальних послуг

  30
 • Підписка на Інтернет

  28
 • Місцевий транспорт

  74

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  13
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Швеція

Вища освіта в Швеції

Швеція є одним із світових лідерів у галузі вищої освіти, з трьома школами у топ-100 по всьому світу в 2010 році, упорядкованих за Академічний рейтинг університетів світу . Існують три рівні програм вищої освіти - бакалавр, магістр, доктор філософії та або дослідження. Шведський уряд фінансує близько 80 відсотків від вартості вищої освіти.

Чому варто вчитися в Швеції?

Близько 600 майстрів програми викладаються англійською мовою і близько 30 000 іноземних студентів навчаються у Швеції.

Шведські університети заохочення творчості, особистої ініціативи і самостійності мислення. Академічне середовище розслаблений, з неформальних відносин між студентами та викладачами. Студенти часто працюють в малих групах і витрачати менше часу з інструкторами.Крім того, багато магістерські програми з партнером галузі з надання реальних досвідом, які збільшують академічних досліджень.

Університети

Швеція має 14 державних університетів і 20 державних коледжів університету, а також кілька незалежних інститутів, таких як Стокгольмська школа економіки. Є багато спеціалізованих шкіл, таких як Королівський інститут мистецтв і Королівського технологічного інституту.

Плата за навчання і Тривалість програми

Шведська, Швейцарська, ЄС / ЄЕЗ та обміну студентами не платять за навчання. У 2011 році університети почали зарядку навчання для студентів з інших країн. Кожен навчальний заклад встановлює свої власні навчання, про SEK 80000 до 140000 на рік. Ступінь магістра в галузі мистецтва може бути набагато вище.

Шведський уряд заснувало дві стипендіальні програми для студентів, які потребують фінансової допомоги.Одна програма призначена для студентів з країн, що розвиваються і включає в себе як навчання і проживання. Інші програми для інших студентів не входять до ЄС і охоплює лише навчання.

Один рік повного навчального часу еквівалентно 60 кредитних годин сумісні з Європейської системи перекладу і накопичення кредитів (ECTS). Є два варіанти для отримання ступеня магістра:

1. "Masterexamen", яка вимагає 2 роки і 120 ECTS, ступінь може бути присуджена тільки на дослідницькі університети та інститути.
2. "Magisterexamen", яка вимагає тільки 1 рік і 60 ECTS; мірою може бути нагороджений всіх вищих навчальних закладах.

Тривалість програми залежить від навчальної дисципліни та інститут, що пропонує ступінь.

Академічний рік

Навчальний рік складається з двох семестрів, кожен близько 20 тижнів у довжину.Осінній семестр триває з кінця серпня до середини січня, і весняний семестр триває з середини січня по червень.

Післядипломної можливості

Підприємства цінуємо інноваційне мислення, практичний досвід і навички роботи в команді, що випускники мають шведські установи. Іноземні студенти запрошуються залишитися в Швеції після закінчення вузу, якщо вони можуть знайти роботу, особливо в районах, де існує брак робочої сили, таких як машинобудування та бухгалтерського обліку.

Отримання візи

Більшість входять до ЄС студентів, які планують залишатися протягом більше трьох місяців, повинні отримати дозвіл на проживання до їх прибуття до Швеції. Вид на проживання витрати 1000 крон і поверненню не підлягає, крім того, студенти не повинні звернутися за дозволом, поки вони не були прийняті для очного навчання і заплатив за свого першого терміну.Студентів, які планують проживанні менше трьох місяців потрібно тільки віза. Конкретні вимоги залежать від країни.

Нескандинавської ЄС / ЄЕЗ студенти можуть проживати у Швеції терміном більше трьох місяців без виду на проживання, але повинні зареєструватися в міграції протягом трьох місяців після прибуття і продемонструвати доказ вищої освіти досліджень, медичне страхування, і витрати на проживання.

Медичне страхування

Північні, ЄС / ЄЕЗ і швейцарські студенти повинні зареєструватися на медичне страхування в своїй країні і отримати Європейську карту медичного страхування. Швеції також має двосторонні медичних пільг з деякими країнами, тому студенти повинні перевірити, чи є вони право на цю допомогу, перш ніж звертатися інші страхування.

Студенти з інших країн мають право шведські пільги по здоров'ю, якщо вони знаходяться в Швеції протягом більше одного року, щоб вчитися.Це допомога не є автоматичним, студенти повинні зареєструватися в місцевому податковому управлінні і вигода може зайняти кілька місяців, щоб встановити. Студенти, які протягом менше одного року, повинні отримати своє власне страхування здоров'я, однак багато університетів мають недорогих програм для студентів.

Чайові

Іноземні студенти, які бажають отримати вид на проживання повинне спланувати свій відпочинок заздалегідь, так як процес може бути дуже тривалим.

Хоча Швеція є членом ЄС, країна як і раніше використовує крона (SEK) на валюту. Популярні кредитні картки, такі як Visa, MasterCard і Eurocard широко прийняті по всій країні.

Вимоги щодо візи

 1. Короткострокова віза - якщо ви приїжджаєте до Швеції менш ніж на три місяці.
 2. Довгострокова віза типу D (Дозвіл на проживання для навчання) – якщо ви плануєте залишитися у Швеції довше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Короткострокова віза; Довгострокова віза типу D

Ціна та валюта

SEK 1000

Плата за заяву на студентську візу зараз становить 1000 шведських крон.

Хто може подати заяву на візу?

Громадяни ЄС/ЄЕЗ/Скандинавських країн можуть проживати та навчатися у Швеції без дозволу на проживання чи візи.

Громадяни Швейцарії повинні подавати документи на отримання візи, якщо навчання триває більше трьох місяців. Однак вони можуть розпочати навчання відразу після прибуття до Швеції або подати заяву до оголошення вступу до університету.

Студенти, які є громадянами країн за межами ЄС або ЄЕЗ і хочуть навчатися у Швеції, потребуватимуть студентську візу або дозвіл на проживання. Якщо ви маєте намір залишитися у Швеції менше трьох місяців, вам знадобиться віза, якщо ви не є громадянином жодної з тих країн, які звільнені від візових вимог у Швеції. Якщо ваш курс навчання триватиме більше трьох місяців, вам знадобиться дозвіл на проживання для в’їзду та навчання у Швеції.

Щоб мати право на отримання дозволу на проживання, ви повинні бути прийняті на денну форму навчання за програмою або курсом, який вимагає від вас бути присутніми в університеті чи університетському коледжі.

Де можна подати заявку?

Онлайн / Посольство або консульство Швеції

Після завершення процесу подання візової заявки онлайн вам потрібно записатися на співбесіду в посольство або консульство Швеції, щоб вас сфотографували та здали відбитки пальців, а також отримали картку дозволу на проживання.

Веб-сайт:https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden.html

Як оформити заявку?

Щоб подати заяву на дозвіл на проживання для навчання, вам потрібно:

 • Сплатіть свій перший внесок за навчання.
 • Підготуйте супровідну документацію. Це включає копії вашого паспорта та листа про вступ, а також підтвердження того, що ви можете фінансово підтримувати себе під час навчання у Швеції. Якщо ви збираєтеся перебувати в Швеції менше одного року, вам також знадобиться підтвердження повного медичного страхування.
 • Надішліть заявку онлайн.
 • Сплатіть внесок.

Ви можете знайти повний огляд необхідної документації тут: https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Studying-in-Sweden/Universities-and-university-college.html

Коли слід подавати заявку?

Оскільки процес подання заяви на отримання дозволу на проживання може бути тривалим, ви повинні подати заяву, як тільки ви отримаєте повідомлення про прийом. Поточний час очікування на дозвіл на проживання для навчання становить три місяці або більше, тому не забудьте подати заяву якомога швидше після сплати першого внеску за навчання. Паперова заявка займає набагато більше часу, ніж онлайн-заява, тому подайте заявку онлайн, якщо це можливо.

Візи та дозволи на проживання для іноземних студентів у Швеції залежать від тривалості вашого курсу навчання.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Як громадянин ЄС ви маєте право працювати в Швеції без дозволу на роботу.

Громадянам країн, які не входять до ЄС/ЄЕЗ, знадобиться дозвіл на роботу. Роботодавець у Швеції подасть заявку на отримання дозволу на роботу від вашого імені.

Вам дозволено працювати без погодинних обмежень, але вам рекомендується не нехтувати навчанням. Вам доведеться довести, що ви досягли успіхів у навчанні та показати задовільні академічні результати.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.