Швейцарія

Найкращі університети для Магістратури Програми в Швейцарія 2023

Кількість установ: 122
  • Zürich, Швейцарія

  Zurich Elite Business School (ZEBS), провідний у світі бутік менеджменту, що базується в Цюріху, Швейцарія, прагне надавати індивідуальну та інноваційну бізнес-освіту світового рівня, щоб допомогти студентам досягти досконалості в їхній академічній та професійній кар’єрі, а компаніям – розвивати та зміцнювати свій цінний актив: людей. Zurich Elite Business School пропонує швейцарські міжнародно акредитовані бакалаври, MBA/ExecMBA та DBA/Ph.D. ступенів і дуже індивідуальні корпоративні програми для керівників.

  • Geneva, Швейцарія

  SWISS UMEF a été fondée en 1984 à Genève, conformément au droit suisse, en tant qu'établissement d'enseignement supérieur privé à Genève et est accréditée par le Conseil suisse d'accréditation, conformément à la loi sur l'enseignement supérieur (LEHE) . ШВЕЙЦАРСЬКИЙ UMEF est fière d'avoir été la première institution privée accreditée au niveau fédéral en tant qu'institut universitaire de sciences appliqués dans le canton de Genève.

  • Barcelona, Іспанія
  • Esch-sur-Alzette, Люксембург
  • + 6 Більше

  Консорціум європейських університетів розробив нову інноваційну пан’європейську програму EUMaster4HPC, зосереджену на високоефективних рішеннях. EUMaster4HPC об’єднує провідних гравців у галузі HPC-освіти в Європі, щоб підготувати наступне покоління висококваліфікованих і талановитих експертів HPC для здійснення європейської цифрової трансформації. EUMaster4HPC спирається на інноваційну навчальну програму та парадигми викладання, академічну досконалість, високоякісних експертів світового класу, доступ до суперкомп’ютерних центрів і сильну підтримку галузі.

  • Basel, Швейцарія

  Masterstudio Design в Institute Contemporary Design Practices (ICDP) складається з трьох студій: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Кожна студія має дисциплінарну спрямованість. Крім того, дослідницький дискурс ICDP зосереджується на цифровій інтеграції, культурі дизайну та циклічному дизайні та відображається та передається багатовимірно. Основою наших прикладних досліджень і проектних робіт є проектний термін «Advanced Design». Замість поточної економічної практики максимізації ми приймаємо роль екстрапренера в навчанні та дизайні, що означає співпрацю та системні дії: обговорюються та розвиваються актуальні проблеми глобальних криз, зміни клімату та соціальної нерівності. Стійкість і екологія, інклюзивність і технології, взаємодія і матеріальність - це ті сфери, в яких роль дизайну ставиться під сумнів і визначаються нові бачення людського співіснування та економічної діяльності. Masterstudio Design пропонує поглиблене навчання професійній, орієнтованій на майбутнє практики дизайну та прикладних досліджень. Визначаються та визначаються актуальні дослідницькі питання, задумуються відповідні та складні процеси проектування, розробляються та реалізуються проекти. Комунікація, управління проектами, міждисциплінарна та науково-орієнтована командна робота є складовими навчання.

  • Madrid, Іспанія
  • Amsterdam, Нідерланди
  • + 8 Більше

  Університет IE є провідним міжнародним університетом Іспанії з кампусами в Мадриді та Сеговії. Визнаний одним із провідних вищих навчальних закладів у світі, IE формує лідерів, які стимулюють інновації та зміни в організаціях, створюючи навчальне середовище, де технології та різноманітність відіграють ключову роль у розвитку глобального бачення, підприємницького мислення та гуманістичного підходу.

  • Barcelona, Іспанія
  • Zürich, Швейцарія

  Swiss School of Business Research пропонує академічну досконалість зі швейцарською якістю для наших студентів, які подають заявки з усього світу для отримання інноваційних ступенів бакалавра, магістра та доктора. Ми надаємо численні переваги та можливості для зростання та розвитку в динамічному міжнародному середовищі, де студенти можуть відзначити міжкультурне розмаїття та інноваційні стилі викладання.

  • Neuchâtel, Швейцарія
  • Leicester, Великобританія
  • + 1 Більше

  CIES — Міжнародний центр спортивних досліджень — це незалежний навчальний центр у Невшателі, Швейцарія. Він був створений у 1995 році як фонд між Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA), Університетом Невшателя, містом і штатом Невшатель.

  • Port-Valais, Швейцарія
  • Brig, Швейцарія

  Ми вважаються найкращими кулінарними школами Швейцарії та однією з найкращих у світі завдяки нашій комплексній навчальній програмі, яка поєднує найкращу кулінарну освіту з практичною теорією бізнесу. Розвивайте свій талант, живіть свою цікавість і створюйте міцні основи для успіху у світі кулінарного мистецтва. В Culinary Arts Academy Switzerland ви не просто отримуєте освіту світового рівня – ви також отримуєте кваліфікацію, щоб це підтвердити.

  • Lausanne, Швейцарія
  • Singapore, Сінгапур
  • + 1 Більше

  EHL Hospitality Business School, заснована в 1893 році як Ecole Hôtelière de Lausanne, є піонером у швейцарській гостинній освіті та встановлює стандарти досконалості. Сьогодні EHL поєднує швейцарські цінності академічної ретельності та галузевої практики з креативністю та інноваціями для отримання ступенів менеджменту гостинності, орієнтованих на клієнта, які готують випускників керувати майбутнім і керувати з повагою та співчуттям.

  • Lucerne, Швейцарія
  • Risch-Rotkreuz, Швейцарія

  Люцернська школа бізнесу є центром передового досвіду Центральної Швейцарії в економічно та соціально важливих сферах бізнесу та регіональної економіки, банківської справи та фінансів, комунікацій та маркетингу, а також туризму та мобільності. Вимогливі, практичні та дослідницькі програми бакалавра та магістра, які ми пропонуємо, відіграють важливу роль у підготовці кваліфікованих працівників для компаній, державних установ та неприбуткових організацій.

  • Basel, Швейцарія

  Базельський університет, заснований у 1460 році, є найстарішим університетом Швейцарії. Факультет бізнесу та економіки був заснований у 1995 році та є другим наймолодшим із загальних семи факультетів Базельського університету. Однак у Базелі економіка викладається вже майже 150 років.

  • Geneva, Швейцарія

  ESDST – це школа даних Rushford Business School, акредитована Інститутом Джеймса Лінда. Школа пропонує програми вищого ступеня з Data Science and Technology, ступінь яких присуджується Rushford Business School. Наші викладачі та наставники є дослідниками даних і працюють на відомих посадах у галузі. Ми навчаємо, використовуючи прикладну методологію з реальним набором даних, а ступінь завершується консалтинговим завершальним проектом. Це робиться з метою виховувати наших студентів як менеджерів вищого рівня та спеціалістів із обробки даних світового рівня.

  • Geneva, Швейцарія

  Університет Вебстера в Женеві, заснований у Швейцарії в 1978 році, є акредитованим кампусом американського університету, який пропонує високоякісні програми англійською мовою на рівні бакалавра (рівень бакалавра) та магістра (рівень магістра). Webster пропонує широкий підхід Liberal Arts до викладання в культурно багатому контексті Швейцарії, і Університет став важливим членом спільноти та духу, які складають «Genève Internationale».

  • Geneva, Швейцарія

  Ми пропонуємо основні, бакалаврські, магістерські та МВА програми, що викладають англійську мову, з предметів, що сприяють розвитку підприємництва, інновацій та лідерства та є дуже затребуваними для бізнесу. До них належать, зокрема, адміністрування бізнесу, комунікації та зв’язки з громадськістю, міжнародний бізнес, цифровий бізнес, спортивний менеджмент, маркетинг, фінанси та підприємництво.

  • Zürich, Швейцарія

  University Of Zurich (UZH) є найбільшим університетом Швейцарії, де навчається майже 30 000 студентів. Університет складається з семи факультетів, які охоплюють близько 100 різних предметних галузей, і пропонує широкий вибір бакалавра, магістра та доктора філософії. програми. Численні відзнаки підкреслюють міжнародну популярність університету в галузі медицини, імунології, генетики, нейронауки та структурної біології, а також в економіці.