Keystone logo
Швейцарія

Дослідження Магістратури в Швейцарія 2024

Навчання в Швейцарія

Офіційно називається швейцарська Федерація, Швейцарія знаходиться в Західній Європі і межує з Італією на заході, Німеччиною на півночі, Ліхтенштейном та Австрією на сході та Францією на заході. Берн є столицею Швейцарії, має виходу до моря країна, яка складається з 26 кантонів або територіальних підрозділів, які злегка відрізняються в уряді адміністративної процедури. Більшість населення Швейцарії 'и (майже вісім мільйонів чоловік) живуть на площі називають плато, де густонаселених міст Женева і Цюріх розташовані.

Швейцарія славиться як один з найбагатших країн у світі. Жителі володіють найбільшою кількістю нефінансових і фінансових активів на одну фізичну особу в порівнянні з будь-якими іншими громадянами в світі. Крім того, Женева і Цюріх незмінно вважають як два міста виставці кращий рівень життя серед всіх інших глобальних міст.Швейцарія 'и стабільної економіки пояснюється його самостійності за рахунок сільського господарства та ефективної виробничої практики, які дозволяють їй експортувати більші обсяги товарів. Інші області, Швейцарії, показує відмінні економічної експертизи є туризм, міжнародна банківська справа, транспорт, біотехнології та дослідження і розробки.

Швейцарія 'и клімату

Північній у швейцарських Альпах клімат помірний, але під впливом різних факторів, які висотної пов'язані з впливом вітру і атмосферних умов, що випливають з гір розміщення. Швейцарія 'и середня температура становить близько 50 градусів за Фаренгейтом (10 за Цельсієм), з Rainful кількість коливається від цілих 67 (170 см) дюймів поблизу Лугано і всього за 21 (53 см) дюймів навколо долини Рони.Північ і захід від Альп, жителі відчувають дощова, кілька прохолодним кліматом з температурою залишилися близько 32 градусів за Фаренгейтом (0 за Цельсієм) взимку і 70 градусів за Фаренгейтом (21 за Цельсієм) в районах на південь і південний схід від Альп.

Основні факти про Швейцарії

 • Прапор показує білий хрест на яскраво-червоному тлі. Зброя поперечного трохи довше їх ширини.
 • Швейцарський національний гімн, гімн або швейцарський, починається рядком "Променистий в ранковому небі, Господи, я бачу, що ти в ніч ". (Trittst в Morgenrot Дахер, Се 'ICH Dich в Strahlenmeer)
 • Швейцарія зберегла свою власну валюту, швейцарський франк, коли Європа перейшла на євро. Монети одного, п'ять, десять, 20 і 50 сантимів включати інших грошових одиниць. Франки доступні в один, два і п'ять франків. Франк "Notes " увійшла до десятки, 20, 50, 500 і 1000 франків.
 • Швейцарія використовує метричну систему для оцінки мір і ваг
 • Національні свята Новий рік 'и, День праці 1 травня і Різдво. Вознесіння, Страсна п'ятниця, Духів і Пасхальний понеділок вважаються релігійні свята

Мови

Тому що Швейцарія межує з декількох різних країнах держава має чотири національних мовах - італійському, німецькому, французькому і Rhaeto-ретороманська. Більшість громадян Швейцарії в основному говорять по-німецьки, а 20 відсотків говорять французькою і вісім відсотків говорять на італійській мові. Численні діалекти унікальні для деяких кантонах існують також.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  1030
 • Частка комунальних послуг

  81
 • Підписка на Інтернет

  52
 • Місцевий транспорт

  84

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  16
 • Квиток в кіно

  21
 • Пінта місцевого пива

  7

Про Швейцарія

Вища освіта в Швейцарії

Швейцарія має десять "кантональних " університетів, а також двох технологічних інститутів, які вважаються facitlities федеральних вищі освіти. Крім того, численні коледжі поширилися по всій країні, щоб розмістити зростаюче число міжнародних і місцевих студентів. Університетів і коледжів в Швейцарії дотримуватися семестрів, з зимового семестру тривалістю з жовтня по березень і літній семестр триває з квітня по липень.

Існують три основні вчені ступені наведені в Швейцарії: ліцензія, диплом і PhD. Отримання "Lizentiat " і диплом відповідає еквівалентній отримання США Master 'и ступеня. Більшість студентів отримують ліцензії та диплом протягом чотирьох-п'яти років. Студенти повинні заробити ці два градуси, перш ніж вони можуть переслідувати PhD.

Потенційні студенти повинні представити заяву до вищого навчального закладу за власним вибором, в якому детально очікуваних галузі знань. Копії результатів експертизи, автобіографію і будь-який інший ступеня або сертифікатів, які можуть вплинути на прийняття в школи також повинні бути включені в пакет. Після прийняття, студентам необхідно зв'язатися своєї країни 'и посольства Швейцарії для отримання інформації про процедуру вступу Швейцарії. Крім того, всі студенти повинні надати докази він фінансово стійкий під час навчання в швейцарському коледжі чи університеті.

Всі студенти повинні бути державного зразка зрілості або інший сертифікат, який визнається як еквівалент сертифіката зрілості університет, в який вони були прийняті. Крім того, що відмінні оцінки, студенти повинні володіти достатніми знаннями Університету 'и переважно розмовної мови до звернення в цьому університеті.

Після прибуття до Швейцарії, студентам доведеться отримати посвідку на проживання в місцеве відділення поліції. Вони повинні будуть пред'явити дійсний паспорт, лист про зарахування з університету і виписку з банківського рахунку або іншого документа, що підтверджує, що вони мають у своєму розпорядженні достатніми фінансовими засобами в той час як у школі. Цей вид на проживання необхідно буде оновлювати щороку ви відвідуєте швейцарського вузу.


Видатні швейцарських університетів

Популярні університетів в Швейцарії включають в себе:

 • Бернський університет (в основному німецько-говорящих)
 • Женевський університет (в основному франкомовних)
 • Лозаннського університету (французька мова)
 • Швейцарського федерального інституту технології в Цюріху (німецька та англійська мова)

Швейцарія також має багато приватних коледжах, прекрасні університети мистецтв і педагогічних університетів, які пропонують диплом, визнаний Швейцарська конференція кантональних міністрів освіти або ЕДК.

Навчання за участь швейцарського університету або коледжу коливається від 2000 швейцарських франків до 8000 швейцарських франків, можливо, і більше в залежності від університету та курсу навчання.

Медичне страхування

Кожен проживає в Швейцарії більше трьох місяців повинні нести якусь медичного страхування, будь то швейцарська або визнані іншій країні. Студенти, які прибувають з країн, які пропонують міжнародний охоплення можливо, не доведеться отримувати Швейцарії 'и compulsury медичного страхування.

Чому варто вчитися у Швейцарії?

Швейцарія відома своїми інноваційними дослідженнями і розвитком промисловості, з тим студенти прагнуть до основних біотехнології, генетики, фармацевтики та інших передових, здоров'я та лікувально-пов'язаних кар'єри знайдете швейцарського вищої освіти наповнюється виняткових науково-технічних програм. З іншого боку, швейцарці також користується великою повагою за їх фінансову і ділову хватку. Студенти прагнуть продовжити свою кар'єру у фінансовому секторі також виявите, що швейцарські університети надають комплексні програми ступеня для ділових і фінансових спеціальностей.

Вимоги щодо візи

 1. Віза C – на короткі курси (літні школи, мовні школи) тривалістю до трьох місяців.
 2. Віза D – для курсів, які тривають більше трьох місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза С; Д віза

Ціна та валюта

EUR 0

Для студентської візи заявка безкоштовна; проте можуть бути деякі винятки.

Хто може подати заяву на візу?

Хоча Швейцарія не є членом ЄС, вона дозволяє громадянам ЄС навчатися в університетах країни. Студенти, які не мають громадянства ЄС/ЄЕЗ, повинні зв’язатися з посольством або консульством Швейцарії у своїй країні, щоб подати заяву на отримання візи до в’їзду в країну.

Для курсів до трьох місяців – літніх курсів, мовних шкіл – вам може знадобитися короткострокова шенгенська віза С; для курсів, які тривають більше трьох місяців, вам може знадобитися довгострокова національна віза D.

Ви не можете приїхати до Швейцарії за тримісячною туристичною візою та змінити її на дозвіл на проживання після прибуття до Швейцарії. Таким чином, навіть якщо ви звільнені від необхідності отримання в’їзної візи, як-от громадяни Австралії, Канади, Нової Зеландії, Японії, Малайзії чи Сінгапуру, вам все одно потрібно буде подати заяву на отримання дозволу на проживання до прибуття, якщо ви плануєте залишитися довше ніж 90 днів.

Усі іноземні студенти, включно з громадянами ЄС/ЄАВТ, повинні будуть подати заяву на отримання дозволу на проживання в офісі реєстрації мешканців протягом 14 днів після прибуття до Швейцарії.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Швейцарії

Вам потрібно буде подати заявку на отримання візи через посольство або консульство Швейцарії у вашій країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли ви отримаєте підтвердження про прийняття швейцарським університетом або приватною школою, вам потрібно буде зв’язатися з посольством Швейцарії у вашій країні, щоб отримати інформацію про вступні формальності до Швейцарії. Ви повинні будете надати підтвердження того, що у вас є достатні фінансові можливості, щоб підтримувати себе під час навчання.

Вам потрібно буде заповнити форму заявки та надати супровідну документацію французькою, німецькою чи англійською мовами, тому вам може знадобитися переклад документів.

Для короткострокових шенгенських віз C документація включає:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження наявності достатніх фінансових ресурсів для покриття витрат під час перебування у Швейцарії;
 • медичне страхування/страхування від нещасних випадків;
 • підтвердження заброньованих курсів, включаючи сплачені збори;

якщо вам менше 18 років, свідоцтво про народження та дозвіл на поїздку, якщо ви приїжджаєте до Швейцарії самі, або копії віз батьків, якщо вони супроводжуватимуть вас.

Для довгострокової візи D документи будуть включати:

 • дійсний паспорт/посвідчення особи;
 • підтвердження наявності достатніх фінансових ресурсів для покриття ваших витрат під час перебування у Швейцарії, як у вас, так і у спонсора, наприклад, копії банківських виписок або листа з банку;
 • підтвердження наявності медичного страхування, яке включає покриття нещасних випадків;
 • мотиваційний лист із поясненням того, чому ви хочете приїхати до Швейцарії для навчання та як це буде корисно для вашої кар’єри;
 • підтвердження про зарахування до визнаного швейцарського навчального закладу;
 • підтвердження оплати курсу;
 • ваше резюме;
 • копії атестатів та дипломів про попередні освіту;
 • підписаний лист, який підтверджує, що ви покинете Швейцарію після закінчення курсу.

Вас також можуть попросити пройти мовний тест, щоб переконатися, що ви зможете стежити за уроками.

Якщо ви хочете вступити до аспірантури, вам потрібно буде надати підтвердження того, що ви були прийняті до аспірантури та маєте відповідну кваліфікацію, достатні фінансові можливості та місце проживання.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні запланувати зустріч у посольстві або консульстві Швейцарії у вашому регіоні, як тільки ви отримаєте лист про прийняття від швейцарського навчального закладу. Ви повинні записатися на візову співбесіду за 6 місяців до початку навчання, але не пізніше ніж за десять тижнів до від’їзду.

Термін розгляду заявок на короткострокову візу становить 10-15 днів; і від восьми до десяти тижнів для довгострокових віз.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу. Дозвіл на проживання видається на один рік і може бути продовжений.

Час обробки

10 Weeks

Можливості роботи

Ви можете працювати неповний робочий день до 15 годин на тиждень у семестр і повний робочий день під час канікул, але лише після того, як ви проживете у Швейцарії протягом шести місяців.

Якщо ви вже маєте ступінь магістра в іноземному університеті та працюєте у Швейцарії у своєму швейцарському університеті чи інституті, вам не потрібно чекати шість місяців, а можна розпочати роботу одразу. Ваш роботодавець повинен буде отримати для вас дозвіл на роботу. Вам потрібно буде зберегти статус студента денної форми навчання та продемонструвати, що ви продовжуєте досягати успіхів у навчанні.

Після закінчення навчання іноземні студенти можуть залишитися в Швейцарії на півроку для пошуку роботи.

Години на тиждень

15

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.