Keystone logo
Чилі

Найкращі університети для Магістратури Програми в Чилі 2024

Кількість установ: 64
  • Trece Norte, Чилі

  World Wide Chile - це багатопрофільна команда, де любов до нашої країни є рушійною силою для надання унікального досвіду тим, хто відвідує нас, зосереджуючись на передачі багатства Чилі за допомогою культурних програм занурення, які показують Чилі та її народ таким, яким він є. Це механізм, який дозволив нам більше 10 років надати унікальний досвід, який зміцнив знання та зв’язки відвідувача з нашою культурою, досягнувши міцних стосунків між іноземцями та чилійцями. Варіанти, які дозволяють нам досягти цієї мети, - це різні програми стажування, волонтерства, навчання та подорожі, які відвідувачі проходять під час перебування в нашій країні.

  • Providencia, Чилі

  Навчання за кордоном у престижних університетах та мовних школах ViveCampus є провідним агентством, яке представляє навчальні заклади у всьому світі. Присутній у кількох країнах, ViveCampus офіційно представляє сотні програм, доступних для іноземних студентів. Ми безкоштовно вам допомагаємо протягом усього процесу реєстрації, і ви здійснюєте платежі безпосередньо установам. Курси англійської мови, дипломи, програми бакалаврату та аспірантури в таких країнах, як: Австралія, Канада, США, Англія, Ірландія, Нова Зеландія та ін. На нашому сайті ви знайдете інформацію про дати та вартість програм протягом 2021 - 2022 років. У Чилі у ViveCampus є офіс, розташований у Сантьяго, де ми можемо допомогти вам з усіма вашими питаннями електронною поштою, у чаті чи телефоні. Ми також відвідуємо ярмарки навчання за кордоном, які зазвичай проводяться в місті Сантьяго, Чилі.

  • Providencia, Чилі

  Ми - це Університет за участю, який складається з працівників, студентів та випускників, автономних та незалежних, плюралістичних та відданих громадськості. Ми робимо критичний внесок у розвиток знань із суспільних наук, мистецтв, гуманітарних наук, педагогіки та інших галузей знань та наукової та професійної роботи у галузі викладання, досліджень, мистецької творчості та зв’язку з навколишнім середовищем відповідно до вимоги глобального світу, на який дивляться з Латинської Америки і який сприяє на місцевому, регіональному та національному рівнях. Ми готуємо випускників та професіоналів своєї справи з міждисциплінарної точки зору, відданих інтеграції та соціальній трансформації, із просуванням та захистом прав людини, демократії та справедливості.

  • Huechuraba, Чилі

  Місія Universidad Mayor - навчити людей навчальним досвідом, який заохочує етичну поведінку, ставлення до підприємництва, інновацій, лідерства та поваги до культурного та соціального різноманіття. Для цього вона викладає програми бакалаврату та магістратури передового досвіду та здійснює діяльність з генерації, артикуляції та розповсюдження знань, які сприяють національній спільноті у культурній, освітній, соціальній та економічній сферах, враховуючи контекст глобального світ і норми наукової строгості.

  • La Serena, Чилі

  Місія Університету Ла -Серена полягає у тому, щоб культивувати, генерувати, розвивати та передавати чудові знання у різних сферах знань та галузях культури шляхом навчання, дослідження, створення, інновацій, розширення університету та зв’язку з навколишнім середовищем. Як власна та відмінна риса його місії, Університет Ла Серени повинен сприяти задоволенню потреб загальних інтересів суспільства, співпрацюючи, як невід’ємна частина держави, у всіх тих політиках, планах та програмах, які сприяють розвитку культури розвитку, соціального, територіального, мистецького, науково -технічного, економічного та сталого в країні на національному та регіональному рівнях з міжкультурною перспективою. Так само, як складовий і неминучий елемент своєї місії, Університет повинен з покликанням досконалості приймати підготовку людей з критичним та рефлексивним духом, які сприяють раціональному діалогу та толерантності та які сприяють формуванню громадянства, натхненного етичними цінностями, демократична, громадянська та соціальна солідарність, повага прав людини, гендерна рівність, корінні народи та навколишнє середовище. Університет повинен сприяти тому, щоб його студенти мали зв'язок із вимогами та викликами країни та її регіону під час професійної підготовки. Університет Ла Серени визнає, пропагує та включає як частину своєї роботи світогляд корінних народів, що оселилися у його зоні регіонального впливу.

  • Santiago Metropolitan Region, Чилі

  Університет Бернардо О'Хіггінса - це приватний автономний чилійський університет, заснований у березні 1990 року та натхненний думкою О'Хіджиніна. Його центральний будинок розташований поруч з парком О'Хіггінс, у комуні Сантьяго. В даний час він акредитований Національною акредитаційною комісією (CNA-Чилі) терміном на 4 роки (максимум 7), з липня 2018 року по липень 2022 року. Він зайняв 35 місце серед чилійських університетів відповідно до вебометричної класифікації CSIC (липень 2017). Він також на 27-му місці в загальному рейтингу та на 10-му серед приватних університетів, що не належать до компанії Cruch, за даними AméricaEconomía 2019. У межах чилійських університетів він також займає 13 місце серед усіх університетів країни; 55 -е місце в Латинській Америці та 5 -е місце серед чилійських приватних компаній з рейтингу інститутів Скімаго 2020. Аналогічно, у співпраці з кожним із вимірів, що складають навчальний заклад, і що є частиною постійної відданості прагненню досконалості у вищій освіті, Університет Бернардо О'Хіггінса приписує чайові 2021 року.

  • Los Andes, Чилі

  Професійний інститут Лібертадор -де -Лос -Андес - це вищий навчальний заклад, який був уповноважений діяти 22 грудня 1981 р. Міністерством освіти шляхом виняткового Указу № 292, який був оновлений 8 червня 1993 р. Будучи першим інститутом Вища освіта буде заснована на регіональному рівні, а друга - на рівні країни. 27 червня 2003 р. IPLA отримала повну автономію для надання всіх видів професійних звань відповідно до законодавства, що регулює це.

  • Providencia, Чилі

  Про Learn chile Learn chile - це мережа вищих навчальних закладів, що складається з більш ніж двадцяти університетів та інститутів професійної технічної підготовки, які підтримуються Державою Чилі через ProChile, з метою сприяння інтернаціоналізації академічної пропозиції Чилі та сприяння країна як відмінне місце для іноземних студентів. Learn chile народився у 2013 році, будучи головною чилійською мережею для просування вищої освіти на міжнародному рівні. Він був представлений як історія успіху в таких країнах, як Бразилія, Еквадор, Панама, Перу та Колумбія.

  • Viña del Mar, Чилі

  Сучасна школа музики та танцю була заснована в 1940 році піаністами Оленою Вайс та Рене Аменгуалом, які докорінно змінили музичну освіту в Чилі шляхом створення стандартизованих навчальних планів, програм та систем оцінювання, створивши таким чином академічний контекст для навчання. музикантів країни. Спочатку Сучасна школа музики та танцю викладала фортепіано, гармонію та теорію, а також скрипку та скрипку під керівництвом маестро Золтана Фішера. За цей час були впроваджені передові системи, такі як техніка Аррау на фортепіано, розширено репертуар та підкреслено важливість оригінальної партитури, що встановило сучасне відчуття виконання, яке зберігається і донині. Відтоді музиканти Сучасної школи проходять навчання, яке дозволяє їм досконало зустрітися з будь -яким сценарієм у Чилі чи за кордоном.

  • Santiago Metropolitan Region, Чилі

  З моменту свого заснування у 1968 році, як “кафедра робітничо -селянського університету”, Duoc UC пройшов довгий шлях консолідації, щоб стати одним із ключових закладів вищої технічної професійної освіти в Чилі. Маючи більш ніж 50 -річну історію та найвищу інституційну акредитацію протягом семи років, усі, хто є частиною Duoc UC, можуть з гордістю сказати, що тисячі техніків та професіоналів, які сьогодні сприяють економічному розвитку Чилі, пройшли навчання в одному з 9 шкіл та понад 70 нинішніх професій, представлені у 18 штаб -квартирах у столичному регіоні, Вальпараїсо, Біобіо, Ла -Арауканії та Лос -Лагосі. Студенти Duoc Освітній проект Duoc UC, який пропонує християнську та цілісну формацію, дозволяє своїм студентам максимально розвивати свої здібності, компетенції та цінності, перетворюючи їх на кращих людей та професіоналів, готових до включення у глобальне суспільство. Шлях досконалості, яким Duoc UC хоче йти, позначений освітою, зосередженою на людях, внеском у розвиток країни, зв’язком із навколишнім середовищем та постійним пошуком суспільних трансформацій.

  • Santiago, Чилі

  Технологічний університет Чилі INACAP є частиною університетської підсистеми, він акредитований протягом 3 років у сферах інституційного менеджменту, навчання бакалаврів та зв’язку з навколишнім середовищем.

  • Providencia, Чилі

  Гейдельберзький центр Латинської Америки, Центр передових досліджень та викладання, є центром післядипломної освіти Гейдельберзького університету в Латинській Америці. Він був заснований як перший і єдиний післядипломний центр німецького університету в Латинській Америці та офіційно відкритий у Сантьяго-де-Чилі 9 квітня 2002 року. Центр задуманий як заклад, що служить академічно-науковому діалогу, і його мета полягає в тому, щоб організовувати, заохочувати та направляти програми докторантури, магістра та дипломи, які вона пропонує у співпраці з престижними латиноамериканськими університетами, такими як Чилійський університет, Папський католицький університет Чилі та Національний автономний університет Мексики тощо. Він також організовує та проводить спеціалізовані семінари, симпозіуми, літні школи з різних дисциплін, прагнучи донести результати німецьких досліджень та навчального контенту до країн регіону. Крім того, зі своєї штаб-квартири в Сантьяго-де-Чилі Гейдельберзький центр служить платформою для наукової співпраці з іншими науково-дослідними установами або університетами федеральної землі Баден-Вюртемберг. З 2009 року і після перемоги у престижному конкурсі на академічну якість, організованому Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) та за кошти Міністерства закордонних справ Німеччини, Гейдельберзький центр (HCLA) став центром досконалості. Це глобально один з чотирьох Центрів передового досвіду досліджень та викладання Федеративної Республіки Німеччина.

  • Viña del Mar, Чилі

  Основна місія ВМС Чилі - брати участь у зовнішній безпеці та військовій обороні країни, захищаючи її суверенітет та територіальну цілісність. У мирний час це сприяє просуванню національних інтересів за кордоном та сприянню національному розвитку. ВМС-це навчальний заклад для професіоналів, інноваційний у передових технологіях та тактиці, гнучкий до змін та викликів, міцний з точки зору принципів та цінностей, який розробляє та готується використовувати свої ресурси на користь інтересів усіх чилійців .

  • Concepción, Чилі

  Професійний інститут Вірджиніо Гомеса - це міцний вищий навчальний заклад, що народився під опікою Університету Консепсьона, з наявністю у містах Консепсьон, Чіллан та Лос -Анджелес, з викликом відповісти на потребу країни мати високопрофесійних техніків . навчені сприяти регіональному та національному розвитку. Наразі в ньому навчається 9 тисяч студентів та понад 28 тисяч випускників, які прагнуть підкорити свої мрії. Щоб підтримати їх та досягти нашої мети, ми постійно розвиваємо механізми забезпечення якості, постійно пов'язуючи нас із суспільством, навколишнім середовищем та виробничим сектором таким чином, щоб навчальні програми навчальних програм йшли паралельно з потребами суспільство. Це заохочує нас бути універсальними та адаптуватися до змін не лише шляхом навчання висококваліфікованих працівників, а й шляхом ставок на розвиток людей, які підкреслюють такі цінності, як повага, відповідальність, прихильність, орієнтація на обслуговування та якість у рамках нашої освітньої стратегії.

  • Alcobendas, Іспанія
  • Buenavista, Мехіко
  • + 3 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...