Чеська Республіка

Дослідження Магістратури в Чеська Республіка 2024

Навчання в Чеська Республіка

Чеська Республіка розташована в Центральній Європі і має багату культурну історію і стиль життя. Країна має виходу до моря і межує з Австрією, Німеччиною, Польщею та Словаччиною. Хоча Чеська Республіка є членом ЄС, валютою є чеська крона (CZK). Країна також є членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Чеська Республіка особливо добре відома довгу історію виробництва високоякісних музичних інструментів, включаючи духові інструменти, фортепіано, трубі органів і струнні інструменти; відомі бренди включають Аматі, Petrof, Reiger-Клосс і Strunal.

Чеська Республіка має багату культуру мистецтва, в тому числі опери, фільми, танці та театр. Студенти також знайдете багато цікавих музеїв і красиві сади і парки для відвідування під час свого дозвілля. Відомий чеської кухні кухні включають суп з локшиною з фрикадельками з печінки, смажена філе у вершковому соусі, гуляш і смаженим сиром.

Клімат

Загальний клімат помірно і всі чотири сезони відбуваються в Чеській Республіці. Середня температура запускати з нижче -4 ° С в січні до максимуму 24 градусів C в липні. Місця поблизу кордону діапазонів гори набагато холодніше.

Прожитковий мінімум

Вартість життя в Чехії значно нижче, ніж у більшості країн Західної Європи. Щомісячні витрати, за винятком будь-якого навчання або зборів, складе близько $ 350 США до $ 750 США. Іноземні студенти повинні отримати Міжнародне посвідчення студента (ISIC) перед від'їздом зі своєї країни; ця карта може бути використана для широкого спектру знижки в ресторани, театри, музеї, концерти, а також транспортні послуги.

Іноземні студенти можуть працювати, щоб поповнити свої доходи, але повинні мати дозвіл на роботу.Дозвіл на роботу не потрібно, якщо студент у віці до 26 років і працює менше, ніж за 7 календарних днів поспіль або 30 днів всього за один рік.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  405
 • Частка комунальних послуг

  94
 • Підписка на Інтернет

  22
 • Місцевий транспорт

  21

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  8
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Чеська Республіка

Чехія може похвалитися найстарішим вищим навчальним закладом в Центральній Європі, Карлів університет. Розташована в Празі, школа була заснована в 1348 році.

Сучасні чеські вищої освіти використовує три структури цикл бакалавра, магістра та доктора наук. Вищі навчальні заклади діляться на університети і не університети. Номери для університетів зазвичай забезпечують тільки ступінь бакалавра, у той час як університети надають навчальні програми на всіх рівнях і ступінь академічних дисциплін.

Чеська Республіка має 26 громадських, 2 державних і 44 приватних закладів вищої освіти. Два державних інститутів спеціалізованих шкіл у веденні Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ.Взяті разом, школи пропонують магістрів з широкого спектру дисциплін, у тому числі архітектури, історії мистецтва, скульптура, театр, богословські дослідження, машинобудування, інформаційні технології, хімія, фізика, природничі науки, бізнесу, соціальних наук, лісового господарства, освіти і багато інших. Багато приватні установи зосередити увагу на конкретних областях дослідження, таких як бізнес.

Чому варто вчитися в Чехії?

Чеська Республіка має давні традиції високої якості освіти та наукових досліджень, зокрема в галузях науки, техніки і медицини. Іноземні студенти знайдуть сприятливе середовище, в даний час більше 37 000 іноземних студентів навчаються в чеських школах.

Багато програм в даний час пропонуються англійською та іншими мовами, крім чеського. Крім того, Mater ділового адміністрування (MBA) градусів стають все більш популярними, більшість програм МВА використовувати тематичне дослідження підходу.


Плата за навчання і Тривалість програми

За законом, навчання є безкоштовним для всіх національностей у всіх державних вищих навчальних закладів у Чеській Республіці. Деякі збори чи застосовуєте, такими як визнання, при продовженні терміну навчання за межі початкової дати, дослідження, проведені на додаток до первинного плану студента, і плата за навчання в мові, крім Caech.

Приватні установи встановлюють свої власні навчання і зборів, і ці зазвичай знаходяться в діапазоні від $ США 2000 дол США на 15 000 щороку.

Магістерських програм може тривати від одного до трьох років. Магістерських програм дуже теоретичне і студенти повинні прийняти остаточне державний іспит і захистити дисертацію на громадському форумі.

Академічний рік

Точні дати початку встановлюються окремих установ, але більшість починає навчальний рік у жовтні. Крім того, більшість установ розділити навчальний рік на два тижні 20-зимових та літніх семестрів, кожен з яких включає 15-тижневого навчального періоду, п'яти тижнів іспитів, так що свято. Двомісячну відпустку, як правило, прийнято в липні і серпні.

Післядипломної можливості

Є багато можливостей для працевлаштування в Чехії після отримання ступеня магістра для всіх студентів, незалежно від національності. Одна третина директорів компанії в Чеській Республіці є іноземцями. Хоча бізнес все частіше проводяться англійською мовою, студенти, які провели дослідження на чеській або вже володіють в Чехії знайдете переваги в отриманні роботи.

Отримання візи

Всі іноземні студенти вимагають довгострокові візи для навчання в Чеській Республіці. Додаткова інформація доступна на веб-сайті дляCZ / mvcren / статті / Інформаційно-для-шкіл і-students.aspx "> Міністерство внутрішніх справ. Довгострокові візи студент може зайняти 3-4 місяців, щоб отримати, тому студенти повинні планувати відповідно.
Медичне страхування

Студенти з країн-членів ЄС, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія можуть використати Європейську карту медичного страхування, передбачених у їх країну для отримання медичних послуг.

Студенти з інших країн не мають права на державне медичне страхування і повинні придбати комерційного страхування здоров'я, який покриває не менше € 30 000 коштує медичної допомоги. Студенти довгострокового перебування необхідно пред'явити докази виплати премії.

На додаток до медичного страхування, всі великі лікарні приймають основні кредитні карти або готівкові гроші в якості оплати за лікування.

Чайові

Є багато організацій, студентів у Чеській Республіці, присвячений допомоги іноземним студентам.Ці організації включають в себе мережу Erasmus Student і Міжнародна асоціація з обміну студентами для технічного досвіду ( IAESTE ).

Студенти не володіють Чеська знайдете багато курсів в Чеській Республіці для надання їм допомоги. Хоча ці курси зазвичай вимагають додаткову плату, деякі покриті стипендій. Інститут мовної та професійної підготовки передбачає декілька курсів для студентів з мовою недоліків, в тому числі інтенсивні курси та онлайн-курси.

Вимоги щодо візи

 1. Короткострокова віза - для перебування до 90 днів
 2. Довгострокова віза - для перебування понад 90 днів.
 3. Дозвіл на довготермінове проживання з метою навчання - для студентів, які прибувають на термін більше одного року.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

CZK 2500

Поточний візовий збір за студентську візу до Чеської Республіки становить 2500 чеських крон (близько 98 євро). Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Студентам з країн ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії не потрібна віза для навчання в Чехії. Проте студенти з ЄС зобов’язані з’явитися після прибуття, якщо запланований термін перебування в Чеській Республіці перевищує 30 днів. У цій ситуації протягом 30 днів після в’їзду в Чеську Республіку ви повинні заявити про свою присутність в Департаменті іноземної поліції.

Студенти з країн за межами ЄС повинні подавати документи на студентську візу.

Де можна подати заявку?

Посольство/консульство Чеської Республіки

Ви подаєте заяву на отримання студентської візи в посольстві/консульстві Чеської Республіки у вашій країні проживання.

Веб-сайт:https://www.mzv.cz/jnp/en/diplomatic_missions/czech_missions_abroad/index.html

Як оформити заявку?

Спочатку вам потрібно буде прийняти до навчального закладу в Чехії. Школа/програма має бути акредитована Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Якщо він не акредитований, то вам доведеться подати заявку на отримання візи для інших цілей.

Першу візу необхідно подати (і отримати) до прибуття до Чехії – без неї в’їзд до Чехії заборонено

Для отримання студентської візи або дозволу на проживання в основному потрібні такі документи:

 • заява
 • лист про прийняття на навчання
 • дійсний паспорт і фотографії на паспорт
 • підтвердження фінансових ресурсів для перебування (наприклад, у формі виписки з банківського рахунку або підтвердження бенефіціара гранту)
 • підтвердження гарантованого проживання
 • діюча міжнародна медична страховка
 • виписка з реєстру судимостей

Усі документи (крім проїзного документа та виписки з банківського рахунку) мають бути на чеській мові. Переклади на чеську мову мають бути офіційно завірені.

Під час подання заявки може бути проведена співбесіда із заявником. Письмовий протокол співбесіди може бути частиною заяви. Протокол буде складений чеською мовою і підписаний заявником та співробітником консульства, який буде проводити співбесіду. Якщо ви не розумієте чеської, ви можете взяти з собою перекладача для перекладу письмового запису.

Коли слід подавати заявку?

Вся процедура отримання візи з метою навчання може тривати до 60-90 днів, тому рекомендується подавати документи на візу заздалегідь.

Довгострокова віза діє до 6 місяців. Можна зробити розширення. Дозвіл на довгострокове проживання з метою навчання дійсний протягом одного року.

Час обробки

90 Days

Можливості роботи

Немає обмежень щодо працевлаштування студентів з країн ЄС або ЄЕЗ. Дозвіл на роботу не потрібен, і ці працівники мають такий самий правовий статус, як і громадяни Чеської Республіки.

Студенти з-за меж ЄС/ЄЕЗ зобов'язані отримати дозвіл на працевлаштування. Однак є деякі винятки:

 • їм не потрібен дозвіл на працевлаштування, якщо вони здійснюють діяльність на території Чеської Республіки в рамках стажування за обміном для студентів та молодих випускників вищих навчальних закладів
 • їм не потрібен дозвіл на працевлаштування, якщо вони є студентами до 26 років і не працюють більше 7 календарних днів поспіль або загалом 30 днів протягом календарного року
 • їм не потрібен дозвіл на працевлаштування, якщо вони здобули середню або вищу професійну освіту або вищу професійну освіту в консерваторії відповідно до чеського Закону про освіту.

В інших випадках потрібно подати заяву на отримання дозволу на працевлаштування. Його можна подати особисто або іншою особою на підставі письмової довіреності до будь-якої місцевої регіональної служби державної служби зайнятості. За виданий дозвіл стягується адміністративний збір у розмірі 500 крон.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.