Франція

Дослідження Магістратури в Франція 2024

Навчання в Франція

Франція є одним з ключових гравців в європейські політичні та економічні ігри. Робота в якості кордону між Піренейського півострова і материком Європи, Франція вже давно є культурним центром в Європі. Париж, зокрема, є висота в індустрії моди, і багато з світу 'и провідних впливам моди приходять з паризьких будинків моди. У країні також створені одні з світу 'и найзнаменитіших письменників, включаючи імена, як Руссо і Вольтера. З його зв'язків з Німеччиною, Францією послужила одним з лідерів в об'єднанні Європи і запуск Європейським Союзом.

На додаток до моди і письмовій формі, Франція відома своїми кулінарними традиціями. Понад 250 різних сортів сиру виходити зсередини її межами, а любителі вина знають, що можуть звернутися до Франції для тонких, вишуканих вин.

Якщо ви розглядаєте Францію за її кулінарне спадщина, художнє чуття або просто тому, що ви хочете випробувати культуру нове місце, ви знайдете цілий ряд факторів, щоб залучити вас до вивчення в цій провідної європейської країни. Тому що Франція звертається до так багато іноземних студентів, життя в університеті багата культурною різноманітністю. Культурно осяяння легко знайти у Франції. Музеї, особливо в Парижі, дозволить ЄС жителів, студентів віком до 26 вхід безкоштовний. Студент власників карт також знайти знижки на транспорт, харчування і розваги.

Клімат у Франції

Франція має м'який клімат сильно залежить від Середземного моря. Комфортного цілорічного температури і рясний сонячне світло означає широкі можливості за час, проведений на відкритому повітрі.У горах, ви знайдете велику кількість снігу за вихідні лижні походи і катання на санях, а Ніцца і Канни пропонують потенціал для плавання, починаючи з ранньої весни. У літній час ви можете знайти гарячі, пляжна погода в багатьох частинах країни, а гори пропонують кулер, комфортну температуру в похід.

Вартість життя та житла

Вартість проживання у Франції знаходиться на одному рівні з тим з більшості європейських країн. Проте, Париж, де чимало провідних університетів розташовані, має набагато більш високу вартість життя. Крім того, підбір житла в Парижі може бути важко, через високу щільність населення. Якщо ви знаєте, ви будете вчитися у Парижі, знайти житло рано, до початку сутички падіння на наявні місця.

Багато студентів обирають жити в Cite Internationale Університетський де Парі, великому місці проживання в південній частині Парижа. Кількість місць обмежена, так що якщо ви хочете залишитися тут, застосовуються за рік до ви плануєте залишитися.

Якщо ви будете вчитися в передмісті Парижа, ви, ймовірно, знайти субсидованого житла на кампусі або поруч з університетом розроблена спеціально для іноземних студентів. Національне відомство добробуту студента (CNOUS) субсидує також гуртожитки для іноземних студентів, що може бути варіант для будівництва доступного житла.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  459
 • Частка комунальних послуг

  57
 • Підписка на Інтернет

  30
 • Місцевий транспорт

  61

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  10
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Франція

Вища освіта у Франції

Франція в даний час є четвертим за популярністю дослідження призначення в світі, і це 'и Не дивно, з відмінною культурою, високо оцінили університетської системи і нічия відносно низькій вартості навчання. Щороку, близькі до 300000 студентів поїхати до Франції з єдиною метою навчання у своїх школах.

Система вищої освіти у Франції може бути трохи заплутаним. Система відповідає стандартам у трирівневої системи, що робить його трохи легше для розуміння. Сьогодні студенти почнуть проводячи License, яка схожа на ступінь бакалавра 'и. Далі слід рівень підготовки майстра. Остаточний рівень підготовки Doctorat. Ліцензії займає три роки, щоб закінчити, з двох років необхідних на отримання ступеня магістра. Програма Doctorat зазвичай вимагає три додаткових років.

Франція 'и університетів фінансується державою, тому навчання не є високим.Грати витратити близько € 200 - € 400 на рік, залежно від дослідження ви переслідуєте та університету ви берете участь. Винятком з цього правила є французький бізнес-шкіл. Більшість бізнес-шкіл перебувають у приватній власності, а також навчання може бути більше € 15 000 на рік.

Франція має досить відкрита реєстрація для першого року програми бакалаврату. Тим не менше, після першого року навчання, студенти повинні пройти серію іспитів, які можуть бути досить конкурентоспроможними, щоб знайти місце, як студенти другого курсу. У країні також діє система селективного школах називають вищі школи, які вибрати тільки студенти обрали для, і вони мають селективне вступні іспити, вища навчання і більше престижу.

Навчальний рік у Франції починається в кінці вересня, з початку весняного семестру на початку лютого. Свята проводяться під час Різдва і Нового року, а також всіх святих 'День і Великдень. Більшість шкіл також є весняні канікули і три місяці літнього відпочинку.

Після закінчення школи, багато студентів продовжують займатися науковою програми дослідження. Ці одно-три місяці програми можуть надаватися субсидія через високому рівні наукових досліджень грантова програма, яка охоплює транспортні витрати, плату за навчання і витрати на проживання.

Вимоги для отримання візи

Якщо ви їдете вчитися у Францію з країни в Європейському союзі, вам не потрібно буде подати заяву на отримання студентської візи. Якщо ваш будинок країна за межами ЄС, то вам необхідно відвідати французьке консульство, щоб отримати студентську візу до поїздки в країну. Віза буде служити доказом вашої проживання протягом першого року навчання. Через рік, то вам потрібно подати заяву на отримання карт де Sejour. Крім того, вам потрібно зареєструватися в місцеве відділення імміграційної служби протягом 30 днів з моменту прибуття в країну.

Чайові

Через втрачених вартість навчання і високого інтересу іноземних студентів, ви хочете, щоб ваші плани, що навчаються у Франції рано. У той час як вхід в університетах не буде багато труднощів, якщо ви є студентом першого курсу, пошуку житла і отримати ваші документи в порядку, займає деякий час. Якщо вам потрібна фінансова допомога, вам потрібно буде подати заявку на грант дослідження або курсу, а також.

Як ви готуєтеся вчитися до Франції, ви будете серед деяких з світу 'и верхньої мислителів. Ви мають можливість навчатися в залах, які колись прикрашали імена, як Сартр, Дюркгейм або Марії Кюрі. У той час як процес його нанесення на університети і працювати через тяганину може бути складною, в кінці кінців, ви отримаєте якісну освіту за дивно доступною ціною, що робить зусилля варто приймати.

Вимоги щодо візи

Існують різні типи студентських віз залежно від того, як довго ви плануєте навчатися у Франції:

 1. Visa de court séjour pour etudes («шенгенська» студентська віза) – якщо ваше навчання триватиме менше трьох місяців, вам слід подати заяву на так звану шенгенську студентську візу. Він видається безкоштовно і не підлягає продовженню. Для 41 країни може не знадобитися віза для перебування менше трьох місяців.
 2. Etudient concours (віза для складання вступних іспитів) - за цією візою ви можете приїхати до Франції, щоб скласти вступний іспит у вищий навчальний заклад. Якщо ви пройдете, ви зможете подати заявку безпосередньо до вашої місцевої префектури (місцева влада/адміністративний офіс Франції) у Франції для однорічного дозволу на проживання з можливістю поновлення.
 3. Visa de long séjour temporaire pour etudes (тимчасова довготривала віза) – ця віза дозволяє вам навчатися у Франції від трьох до шести місяців без потреби в посвідці на проживання. Він не підлягає відновленню.
 4. Visa de long séjour etudes (довгострокова віза) - якщо ви хочете навчатися довше шести місяців, вам потрібно подати заявку на отримання довгострокової студентської візи у Франції. Починаючи з 2013 року, цей тип візи для навчання діє протягом усього курсу навчання у Франції. Довгострокові візи діють як дозволи на проживання і називаються VLT-TS.
 5. Дослідницька віза з тривалим перебуванням . Якщо ви маєте ступінь магістра або вищу ступінь і хочете приїхати до Франції, щоб взяти участь у дослідницькій роботі або викладати на університетському рівні, установа може запропонувати вам візу для наукового дослідника з тривалим перебуванням VLS-TS.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 50

Плата за студентську візу дуже різниться залежно від типу візи та країни, з якої ви приїхали. Для студентів з Шенгенської зони вартість варіюється від 50 до 99 євро. Короткострокова шенгенська студентська віза безкоштовна.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином ЄС або громадянином ЄЕЗ, Швейцарії, Норвегії, Ісландії чи Ліхтенштейну, вам не потрібна французька студентська віза.

Якщо ви є громадянином будь-якої іншої країни світу, вам потрібно буде отримати студентську візу до Франції. Перш ніж подавати заявку на візу, вам потрібно отримати місце на курсі у французькому навчальному закладі.

Де можна подати заявку?

Посольство/консульство Франції

Деякі країни вимагають від вас спочатку зареєструватися в CampusFrance, національному агентстві вищої освіти Франції та іноземних студентів, щоб подати заявку на вступ і отримати студентську візу через процедуру CEF. В іншому випадку вам слід отримати візу в посольстві/консульстві Франції у вашій країні.

Веб-сайт:https://france-visas.gouv.fr/

Як оформити заявку?

Щоб подати заявку на отримання візи, вам знадобиться наступне:

 1. Офіційний лист про прийняття на акредитовану програму у французькому закладі. Це має бути на офіційному папері із зазначенням ваших повних даних, відомостей про французький заклад, а також із зазначенням дат початку та закінчення академічної програми.
 2. Доказ того, що у вас є достатні кошти (зараз 615 євро на місяць), наприклад, виписка з банківського рахунку, лист-гарант або повідомлення про грант чи фінансування з офіційного джерела.
 3. Підтвердження повернення квитка додому. Часто це у формі фактичного квитка або бронювання із зазначенням дати відправлення, але це може бути рукописне повідомлення про наміри, включно з запланованими датами відправлення.
 4. Підтвердження наявності медичного страхування (мінімальна сума покриття 30 000 євро).
 5. Підтвердження проживання. Можна надати у формі підтвердження студентського житла або довідки про харчування та проживання або «attestation d'accueil» (якщо ви живете з друзями чи родичами).
 6. Підтвердження володіння французькою мовою, якщо ви навчаєтеся на курсі французької мови.

За заявку на отримання візи стягується плата, і ви також повинні мати паспорт, дійсний протягом трьох місяців після закінчення терміну дії запитуваної сторони. Ви повинні заповнити заявку, яку ви підписуєте, і подати три фотографії разом із заявкою.

Коли слід подавати заявку?

Схвалення заявки на отримання візи може тривати до двох місяців, тому ви повинні надати всю необхідну інформацію якомога швидше, перш ніж планувати виїхати. «Шенгенська» короткострокова студентська віза діє 90 днів, тимчасова довгострокова віза – від трьох до шести місяців, а довгострокова віза – протягом усього курсу: три роки для бакалаврів, два роки для магістра та чотири роки для Ph.D.

Час обробки

2 Months

Можливості роботи

Як міжнародний студент із візою для навчання у Франції ви можете працювати до 964 годин протягом одного року (приблизно 60 відсотків повної зайнятості протягом року) – під час навчання та доки у вас є дійсний дозвіл на проживання.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Заповнюючи заявку на візу до Франції, важливо, щоб ви заповнили заявку повністю. Ви не повинні залишати нічого порожнім, оскільки це може значно затримати процес подання заявки. Ви також повинні переконатися, що у вас є всі необхідні документи та подати їх разом із заявою.