Фінляндія

Дослідження Магістратури в Фінляндія 2024

Навчання в Фінляндія

Межує з Норвегією, Росією і Швецією, Фінляндія є самою малонаселеній країною Європейського союзу, але є восьмим за величиною в суші в порівнянні з іншими країнами Європи. Більше двох мільйонів людей проживають у Фінляндії 'и столиці Хельсінкі, який також Фінляндії ' и фінансовий, політичний, культурний і освітній центр. Майже 70 відсотків усіх іноземних компаній створили свої базові операції в районі Гельсінкі.

Фінляндія є багатої країни і незмінно входить в одну з п'яти провідних країн у світі щодо рівня життя, економічної стабільності та системи освіти. Тому що його всеосяжної системи соціального забезпечення цілком забезпечує відмінну освітніх можливостей для всіх, а також охорону здоров'я та інші пільги, надані суспільству високим оподаткуванням, Фінляндія 'и економіки залишається процвітаючим через його здібності, щоб дати кожному шанс у реалізації їх потенціалу як життєздатним членом фінського суспільства.Крім того, Фінляндія є мирною країною, яка не витрачати великі суми податків на своєї військової продукції, що дозволяє витрачати більше коштів на добробут громадян.


Основні факти про Фінляндії

 • У Фінляндії 19 Maakunta, або регіонів, які контролюються урядами регіональних рад, що представляють співробітництва форуми для кожного регіону 'и муніципалітетів.
 • Кожен має Maakunta державного економічного розвитку та зайнятості центри, які керують адміністрацією лісового господарства, сільського господарства, праці та рибальства справи того чи іншого регіону.
 • У Фінляндії майже 190 000 озер і 180 000 островів для студентів і туристів, щоб досліджувати. Він також містить четвертим за величиною озером в Європі - Сайма.
 • Ліси з берези, сосни і ялини охоплюють 86 відсотків Фінляндії, фактор, який сприяє країни, будучи найбільшим виробником деревини в Європі.
 • Люди, що живуть в самій північній області Фінляндії досвід 73 днів вічного сонячного світла протягом літа і 51 днів з 24-годинної вночі в зимовий період.
 • Як парламентська демократія, Фінляндія має прем'єр-міністр, є його найвпливовішим політиком. З іншого боку, Фінляндія 'и Президент вважається "глава держави ". Громадяни Фінляндії мають право голосувати і брати участь у президентських, парламентських і муніципальних виборів, а також інших європейських виборах Союзу.
 • Як член ЄС, Фінляндія використовує євро в якості своєї основної валютою, яка замінила марку більше десяти років тому.

Інформація про мову

Офіційними мовами Фінляндії є фінська і шведська. Шведська в першу чергу говорять в прибережних районах, а також на півдні, заході і регіон Аландські. Фінській мові жестів і фінських циганські також визнані країні 'и конституції. Дев'яносто відсотків населення Фінляндії 'и говорити по-фінськи. Студенти, зацікавлені в навчанні в Фінляндії повинні знати, що в той час як фінська не є індоєвропейською мовою, і це дуже відрізняється від інших мов, в Європі в першу чергу через його синтаксису - він має 15 різних випадках іменник, незвичайним вимовою і нетрадиційних Граматика структури.

Фінляндія 'и клімату

Тому що Фінляндія знаходиться досить близько до Атлантичного океану, вона відчуває безперервний потік тепла виробляється Гольфстріму.Фінляндія також тепліше, ніж сусідні країни через стримуючий вплив Балтійського моря разом з тисячами своїх внутрішніх озер взаємодії з вологою Гольфстріму. Тим не менш, у Фінляндії дуже холодно, дуже сніжними зимами, що типові см. занурюючись температур до -20 градусів за Фаренгейтом (-30 за Цельсієм), сніг лежить на землі з листопада по квітень. Фінляндія 'и теплі дні відбуваються в липні, коли громадяни погрітися на теплому сонці і 90 градусів за Фаренгейтом (35 за Цельсієм) температурах.

Релігія в Фінляндії

Приблизно 75 відсотків фінів належать до Євангелічно-лютеранської церкви Фінляндії. Інші 25 відсотків не мають релігійної приналежності або вважають себе протестантом, Римсько-католицької або єврейської.

Офіційні свята

Акти парламенту Фінляндії встановлюють 'и офіційних свят, які включають новий рік ' и, Великдень, Різдво, Хрещення, Всіх Святих 'День і Іванов день.Травня і День незалежності вважається світською свят.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  441
 • Частка комунальних послуг

  38
 • Підписка на Інтернет

  20
 • Місцевий транспорт

  60

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  15
 • Пінта місцевого пива

  7

Про Фінляндія

Вища освіта в Фінляндії

Політехнічний (також званий UAS або uiversities прикладних наук) та університетів двох секторів містять Фінляндії 'и системи вищої освіти. У той час як університети явно сприяти проведенню наукових досліджень на основі академічних досліджень, таких як біомедичні та психологічні програми, політехнічних надати студентам професійну освіту типу призначені, щоб дати їм навички, необхідні для отримання роботи після закінчення. Ви можете тільки заробити пост-Майстер 'и або докторську ступінь від університету.

UAS студентів 'и пропонують доступ до різних спеціальностях, які надають ступеня бакалавра і магістра з їх завершенні. Це звичайно займає студент політехнічного від трьох до п'яти років, щоб заробити ступінь бакалавра 'и від UAS і ще два-три роки, щоб заробити Master ' и ступеня. Крім того, Фінляндія 'и політехнічний університети мають багато програм, які доступні англійською, поряд з кількома Master ' и програми, які також доступні англійською мовою.

Прийом у фінських вищих навчальних закладів заснована на студента 'и ГПД заробив ще в школі чи від прийняття університету власні вступні іспити. Ці дослідження відрізняються від інших тим, що вони не призначені для тестування студентів 'и здатність запам'ятовувати інформацію або "Вгадай " Відповідь на питання Mutiple вибір. Замість цього, на запитання фінських вступний іспит тест аналітичне та критичне мислення, навички шляхом впровадження більш коротких текстових завдань.

Студенти, які закінчили політехнічний університет може звернутися до університету, щоб отримати диплом майстра 'и. Випускник політехнічного можливо, доведеться прийняти додаткові дослідження в університеті для того, щоб підтримувати рівень освіти стикаються випускники університетів.

Фінляндія 'и навчання системи

Фінляндія 'и Міністерства освіти фондів вищої освіти так громадяни Фінляндії не повинні платити за навчання при відвідуванні політехнічної чи університеті.Це також відноситься до іноземних студентів в більшості випадків. Наприклад, деякі програми майстер 'и мірою можуть бути пов'язані плати за навчання для студентів, які не є членами ЄЕП чи ЄС. Тим не менш, учні політехнічного університету об'єкта або потрібно буде придбати книги та інші навчальні матеріали, а також платять за свої витрати на проживання. Фінляндія 'и вартості життя схожий на інші країни Європейського Союзу.

Візи і дозволи Студент Резидент

Якщо ви приймаєте вступні іспити у Фінляндії, вам знадобиться віза, яка дозволяє вам залишатися більше трьох місяців. Як ступінь студент, учень у Фінляндії, яка не громадянина ЄС або ЄЕП, вам потрібно буде подати заяву на отримання виду на проживання студента. Для отримання додаткової інформації, зверніться до країни 'и посольстві Фінляндії, щоб дізнатися, як отримати студентський вид жителя. Ви також можете відвідати веб-сайт Імміграційної служби Фінляндії визначити, що вам потрібно буде подати заявку на це дозвіл.

Майте на увазі, що в той час ви подаєте заяву на дозвіл на проживання студент, вам буде запропоновано представити докази, що ви можете підтримати себе, живучи у Фінляндії. В даний час іноземні студенти повинні показати, що мають доступ до 6000 € на рік або 500 € на місяць, щоб мінімально покривати витрати на проживання. У доларах це складає близько $ 600 на місяць або $ 7000 на рік.

Навіщо вчитися у Фінляндії?

Крім того, що платить за Фінляндію більшість, якщо не всі з плати за навчання, унікальність фінської культури, близькість до низки інших країн і захоплюючій країні 'и акцент на постійно вдосконалює якість своєї системи вищої освіти робить Фінляндію однієї з кращих місць, щоб отримати ступінь в світі.

Вимоги щодо візи

 1. Короткострокова віза - максимум на 90 днів. Вам може знадобитися віза, наприклад, якщо вас запросили скласти вступний іспит до Фінляндії або якщо ви берете участь у курсі чи обміні, який триває менше 90 днів.
 2. Дозвіл на проживання для навчання - довготерміновий дозвіл на тимчасове проживання, який зазвичай надається на один рік. Якщо ви приїхали до Фінляндії на період обміну студентами, який перевищує три місяці, або якщо ви були прийняті на програму повного ступеня, вам потрібно подати заявку на цю програму.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Короткострокова віза; ВНЖ для навчання

Ціна та валюта

EUR 330

Плата за отримання дозволу на проживання у Фінляндії для навчання на папері зараз становить 330 євро; та 300 євро за електронну заявку.

Хто може подати заяву на візу?

Якщо ви є громадянином Північної Європи або ЄС/ЄЕЗ, вам не потрібна віза чи дозвіл на проживання до Фінляндії. Однак ви повинні зареєструвати своє місце проживання в Migri, якщо ваше перебування у Фінляндії перевищує 90 днів (6 місяців для громадян Північної Європи). Крім того, якщо ваше перебування у Фінляндії триває більше року, вам слід зареєструватися у фінській системі населення.

Якщо ви не є громадянином ЄС/ЄЕЗ, вам зазвичай потрібна віза або дозвіл на проживання студента. Який з них вам слід подати, залежить від тривалості вашого перебування у Фінляндії.

Де можна подати заявку?

Онлайн / Посольство або консульство Фінляндії

Ви можете подати заявку на отримання студентського дозволу на проживання онлайн на сайті Enterfinland.fi, але для цього вам також необхідно особисто відвідати посольство чи консульство Фінляндії. Заявка на дозвіл на проживання у Фінляндії не може бути оброблена, доки заявник не відвідає посольство, незалежно від того, подано заяву в електронному вигляді чи в самому посольстві.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Щоб подати заяву на студентську візу або дозвіл на проживання у Фінляндії, ви повинні виконати наступні умови:

 • Ви повинні надати офіційний лист про прийняття, виданий вашим приймаючим фінським університетом.
 • Термін дії вашого паспорта повинен перевищувати термін дії візи або дозволу на проживання, на які ви подаєте заяву, принаймні на 3 місяці.
 • Ваш паспорт повинен бути виданий протягом останніх 10 років.
 • Ви повинні мати копію заповненої та підписаної анкети.
 • Ви повинні надати підтвердження своєї фінансової спроможності, щоб підтримувати себе фінансово протягом усього періоду навчання у Фінляндії та для транспортування назад. Зараз студент повинен мати мінімум 560 євро на місяць для перебування у Фінляндії. Це означає, що студент повинен мати мінімум 6720 євро на рік для своїх витрат у Фінляндії.
 • Ви повинні надати нещодавню довідку про свій фінансовий стан із свого банку, яка підтверджує, що на вашому банківському рахунку є принаймні 6720 євро. Зауважте, що студенти, які навчаються у Фінляндії, повинні мати кошти на один рік. Студенти за обміном повинні мати кошти на весь час перебування у Фінляндії. Якщо на вашому рахунку немає зазначеної вище суми, ви повинні надати письмове підтвердження того, що ви отримували стипендію чи стипендію, або були обрані для отримання пільг, які надає ваш навчальний заклад. Зауважте, що банківські виписки батьків заявника або спільний чи спільний рахунок не приймаються для отримання студентської візи чи дозволу на проживання у Фінляндії.
 • Ви повинні надати доказ того, що ви отримали дійсну медичну страховку, яка покриває весь період вашого перебування у Фінляндії.
 • Ви повинні мати гарне фізичне та психічне здоров’я та бути вільним від будь-яких інфекційних захворювань.
 • Ви не повинні мати судимості.
 • Вам не повинно бути відмовлено у в'їзді до Фінляндії раніше.
 • Ви маєте намір покинути Фінляндію після закінчення дозволеного терміну перебування.

Коли слід подавати заявку?

Терміни оформлення фінської студентської візи відрізняються, ви можете перевірити їх тут: http://migri.fi/en/processing-times

Студентський вид на проживання зазвичай видається на один рік. Після першого року у Фінляндії (задовго до закінчення терміну дії вашого попереднього дозволу) ви повинні подати заяву на продовження вашого студентського дозволу на проживання в Migri. З цією метою також можна скористатися електронним сервісом Enter Finland. Варто також зазначити, що коли ви подаєте заявку на продовжений дозвіл, коли термін дії вашого початкового дозволу скоро закінчиться, ви повинні перебувати у Фінляндії на момент подання заявки.

Час обробки

Можливості роботи

Якщо ви працюєте паралельно з навчанням, ваш робочий час обмежений. Протягом навчального семестру ви можете працювати в середньому лише 25 годин на тиждень. Кількість робочих годин не обмежена на тижневому рівні. Це означає, що ви можете коригувати свій щотижневий робочий час протягом академічного семестру, якщо ви працюєте в середньому 25 годин на тиждень.

Ви можете працювати без обмежень у той час, коли у вашому навчальному закладі немає навчання, тобто під час літніх та різдвяних канікул.

Ви також можете завершити дипломну роботу в компанії або взяти участь у практичних заняттях. У цьому контексті робочий час не обмежений.

Години на тиждень

25

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.