Keystone logo
Уругвай

Найкращі університети для Магістратури Програми в Уругвай 2024

Кількість установ: 6
  • Maldonado Department, Уругвай

  Інститут університету імені Франциско де Асі (UNIFA) - це неприбуткова фундація, яка надає послуги на приватному рівні на університетському рівні з 1988 р. Його діяльність та структура розроблені відповідно до вимог Декрету 308/995, який посилається на юридична влада, необхідна для функціонування як установа університетського рівня в Уругваї.

  • Montevideo Department, Уругвай

  Universidad Católica del Uruguay встановлений у Монтевідео та у кількох містах у глибині, є найстарішим приватним університетом у країні та найбільш розповсюдженим у географічному плані. Спочатку заснований у 1882 році першим архієпископом Монтевідео Монсом. Маріано Солер знову відкритий і довірений Товариству Ісуса в 1985 році. Католицький університет Уругваю є основною роботою Католицької Церкви в галузі вищої освіти Уругваю. Її прихильність до академічної досконалості, ідеологічного плюралізму, екуменізму та міжрелігійного діалогу зробили її одним із основних суб’єктів культурного життя країни.

  • Montevideo Department, Уругвай

  Метою університетського інституту Християнської асоціації молодих людей є розвиток викладацької, дослідницької та розширеної діяльності, спрямованої на всебічне навчання, пропаганду здорового способу життя, пропаганду культури та тренінгів у галузі фізичного виховання, спорту, відпочинку. , табори, туризм, волонтерство та благодійність, соціальний менеджмент, соціально-культурна анімація тощо, структуровані на факультетах, кафедрах або еквівалентних академічних підрозділах.

  • Poblado Uruguay, Уругвай

  За останні десятиліття кількість учнів у вищих навчальних закладах в Уругваї різко зросла, саме тому зростає потреба у вищих навчальних закладах та наукових установах, здатних навчати більшу кількість висококваліфікованих людей.

  • Montevideo Department, Уругвай

  Університет бізнесу (UDE) був визнаний Урядом Республіки згідно з Декретом № 308/995 від 08/11/95 і є найбільш швидкозростаючим університетом з чотирьох приватних університетів. Наш університет має підтримку найважливіших ділових палат та професійних асоціацій країни. З моменту свого визнання в 1998 році, Університет ім. Емпрези постійно та стабільно зростає у кількості, що становить 5000 студентів.

  • Montevideo Department, Уругвай

  Університетський інститут CEDIIAP (Центр викладання, дослідження та вивчення інформації) був заснований в 1995 році професором Ем. Дра. Марія А. Реболло та уповноважена Міністерством освіти і культури (MEC) університетським інститутом у резолюції від 22 березня 2001 року.