Keystone logo
Туреччина

Найкращі університети для Магістратури Програми в Туреччина 2024

Кількість установ: 43
  • Rotterdam, Нідерланди
  • Bilbao, Іспанія
  • + 5 Більше

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Istanbul, Туреччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Başakşehir, Туреччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Istanbul, Туреччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bartın, Туреччина

  Хоча місто Бартин отримало власний університет 12 років тому, історія університету міста починається з 1990 -х років. Бартинський факультет лісового господарства, заснований при Університеті Зонгулдак Караельмас із законом № 3837 від 11.07.1992, став першим факультетом, створеним у Бартині. Лісовий факультет Бартина, заснований у кампусі Агдачі, розпочав своє освітнє життя, взявши своїх перших студентів у 93-94 навчальному році. З початком навчання на Бартинському лісовому факультеті ще 3 академічні підрозділи були включені до галузі вищої освіти у Бартині. Це Бартинська професійно -технічна школа, професійно -технічна школа охорони здоров’я, фізкультурно -спортивна школа. У 2008 році, коли міські університети почали створюватися по всій країні, місто Бартин отримало власний університет. Університет Бартина, заснований законом № 5765 від 22 травня 2008 р., Прийняв своїх перших студентів із 4 навчальними підрозділами, відокремленими від університету Зонгулдак Караельмас, а також новостворений факультет економіки та адміністративних наук, факультет інженерних, соціальних наук Інститут та Інститут наук ім. Університет Бартина, який розпочав підготовку студентів, які мають на меті висловитись у майбутньому з 3 факультетами, 2 інститутами, 2 професійно -технічними навчальними закладами та загалом коледжем, продовжує свій розвиток для задоволення потреб нашої країни.

  • Istanbul, Туреччина

  Основною метою Istanbul Medeniyet University є підготовка фахівців, які потрібні Туреччині, і фахівців, які будуть вважатися експертами в науковому світі. І це може бути можливим лише шляхом чіткого визначення та організованого здійснення короткострокових та довгострокових цілей.

  • Istanbul, Туреччина

  İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ; Закон No 6761, опублікований в Офіційному віснику від 24.11.2016 р. Під номером 29898, був прийнятий Фондом Платона з датою прийняття 16.11.2016. Професійна школа Платона, яка була створена Радою Міністрів 21/4/2009 як Професійна школа фундації та розпочала своє освітнє життя з 4 відділів, тепер приєднана İstanbul Ayvansaray Üniversitesi

  • Izmir, Туреччина

  Ege University , четвертий заснований університет Туреччини, встановлюється Законом № 6595 , опублікованому 20 травня 1955 року і почав свою освітню життя на 5 листопада, 1955. З моменту свого створення, Ege University , як Туреччини четверту і першим в регіоні, а в якості найстаріший університет, прийняв принципи внеску у науковий світ у загальнолюдському масштабі шляхом виробництва багатих на знання кількістю та якістю, навчання продуктивних особистостей та культурно добре обладнаних дослідників, які знають про місцеві та глобальні факти, та створення більш високого рівня значення з його регіональною силою, надаючи пріоритет соціальним вигодам.

  • Istanbul, Туреччина

  Відмінне минуле понад 500 років в освіті та навчанні: Galatasaray University . Galatasaray University був вперше заснований у 1481 р. Султаном Бейазітом II як “школа Ендерунів” (Імператорська школа) і отримав назву “Галата Сарай” (“Палац Галата”).

  • Konya, Туреччина

  Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi , який є першим спеціалізованим університетом у галузі продовольства та сільського господарства в нашій країні, був розроблений як міжнародний науково -дослідний університет, який забезпечує освіту англійською мовою відповідно до нової місії вищої освіти та у новій моделі освіти реалізовані на основі програм, студенти навчаються за загальною програмою навчання у перших трьох семестрах навчання.

  • Düzce, Туреччина

  Düzce Üniversitesi , який мав 3 факультети та 5700 студентів у перші роки свого заснування; Сьогодні він привертає увагу як шанований та бажаний вищий навчальний заклад, у якому навчається понад 30 тисяч студентів, 12 факультетів, 4 інститути, 2 школи, 10 професійно -технічних навчальних закладів, більше 30 науково -дослідних центрів, Технопарк, науково -дослідна та прикладна лікарня.

  • Aydın, Туреччина

  Ібн Халдун сказав: «Географія - це доля». Ця доля покладає на молодь відповідальність ініціювати відкриту цивілізацію у нашій провінції, де ми бачили відкриті та закриті епохи. Ми прагнемо підготувати наше нове покоління до цієї місії. Для успішного і щасливого майбутнього у нашому глобалізованому світі ми повинні збільшити знання, навички та усвідомлення цивілізації та лідерства, які будуть потрібні нашим студентам.

  • Туреччина

  Заснований на Північному Кіпрі у 2017 році, Arkin University of Creative Arts and Design (ARUCAD) - це тематичний художній університет, який повністю присвячений мистецтву, дизайну та комунікаціям. Мета ARUCAD - стати одним з найвідоміших університетів у галузі художньої освіти.

  • Nevşehir, Туреччина

  Nevşehir Hacı Bektaş Veli University - один із 17 університетів, які були відкриті 17 травня 2007 року. Наш університет складається з Невшехірського коледжу управління готелями та туризмом, факультету економіки та адміністративних наук, Коледжу здоров'я Сема-Вефи Кючук та професійного коледжу Невшехір. , які раніше належали до Університету Ерджієс, Професійного коледжу Хаджі Бекташа Вели, який раніше входив до Університету Газі та Професійного коледжу Ургупа Себахата та Ерола Токсеза, який раніше входив до Університету Хачеттепе, також є компонентами Університету.

  • Iğdır, Туреччина

  Університет Іддир був офіційно заснований 22 травня 2008 року 100-м законом про організацію вищих навчальних закладів. На початку існувало 3 факультети, 2 професійно-технічні школи та 3 інститути. В результаті докладених зусиль сільськогосподарський факультет Іддиру зайняв своє місце у Керівництві з відбору студентів у 2008 році, і, маючи 30 студентів, сільський факультет Ігдиру розпочав освіту у 2008-2009 навчальному році.