Keystone logo
Туреччина

Дослідження Магістратури в Туреччина 2024

Навчання в Туреччина

Заснована в 1923 році, Туреччина буквально мостом між Європою і Азією; території країни лежить на обох континентах. Хоча більшість знаходиться в Західній Азії і межує з Сирією, Іраком, Іраном та Іраком, невелика частина знаходиться в Південно-Східній Європі і межує з Болгарією, Грецією та Грузією. У країні також берегових ліній на трьох морях, у тому числі на Егейське море, Чорному та Середземному морях. Туреччина є багатонаціональна країна з довгою історією відображено в багатьох історичних місць і пам'ятників по всій країні, де відвідувачі можуть знайти сліди легенд, таких як Олександр. Туреччина була одним із засновників Організації Об'єднаних Націй та Організації з економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Клімат

Хоча прибережні райони Туреччини, як правило, помірний середземноморський клімат, особливості, такі як відкриті рівнини і гори роблять для найрізноманітніших кліматичних умовах.Середня висока температура в Стамбулі складає близько 29 градусів C в серпні і середня низька становить близько 3 ° С у січні. Середні температури в Середземномор'ї і Південно-Східному регіонах Анатолії до 35 ° С і низькою температурою в середньому в Анкарі мінімальні -7 ° С.

Культура

Туреччина давно обняв мультикультуралізму, і країна прагне інтегрувати світської і західних ідей у ​​їх суспільство і культуру. При її створенні, латинський алфавіт замінив арабський алфавіт, і жінки отримали право голосу. У сучасній Туреччині люди багатьох віросповідань і традицій жити в гармонії. Топ коливається від західної одягу, такі як джинси до елегантних вечірніх суконь і традиційного одягу, яка включає в себе барвисті шарфи і шапки.

Прожитковий мінімум

Вартість життя в Туреччині низькі, а іноземний студент може очікувати платити близько $ 400 - $ 500 (США) кожен місяць на житло, харчування та інші витрати. Книги та інші збори будуть працювати близько $ 150 (США) за семестр. Щоб знизити витрати, університети зазвичай надають гуртожитки або іншого житла для іноземних студентів.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  264
 • Частка комунальних послуг

  18
 • Підписка на Інтернет

  9
 • Місцевий транспорт

  25

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  5
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Туреччина

Вища освіта в Туреччині

Вища освіта в університетах включає бакалавра, магістра, доктора наук. На додаток до ступеня магістра, диплом вищого інженерного також призначається яка є еквівалентом ступеня магістра. Обидва градусів вимагають завершити дисертацію і захистив. Університети діляться на два типи: з 104 державних університетів і 62 приватних університетів. Турецькі університети займає високу позицію, з 5 шкіл в топ 400 в усьому світі, відповідно з 2012 Times Higher Education World University Rankings .

Чому варто вчитися в Туреччині?

Студенти переслідуючи ступінь магістра в галузі будь-якої наукової дисципліни буде знайти безпечний, привітні та нагородження мультикультурному середовищі, яка є мостом між західною і близькосхідної культур.Турецькі вищі навчальні заклади відомі високою якістю відносно низькій вартості навчання і багато програм викладаються англійською мовою. Номери для англійської мови студентів, які відвідують традиційні програми також знайдете багато можливостей для вивчення англійської мови, оскільки вони закінчують свої первинні дослідження.

Університети в Туреччині

Програми в державних вузах, як правило, викладають у турецькому, хоча деякі програми викладаються англійською, німецькою або французькою мовою. Студенти не володіють турецьким, які входять турецькі програми може зайняти один рік мовної підготовки, перш ніж продовжити навчання. Більшість міжнародних програм навчають у приватних університетах, де мова навчання в основному англійська. Приватні університети, також відомий як Фонд університетів.

В даний час близько 30 000 іноземних студентів, що навчаються в освітніх програмах в країні, проте, Туреччина має мету збільшити це число до 150 000.Хоча більшість академічних дисциплін є, популярні програми для іноземних студентів є міжнародні відносини, Східного Середземномор'я досліджень, досліджень у справах етнічних груп, інженерія, бізнес-менеджменту і гостинності.

Плата за навчання і Тривалість програми

Вартість навчання за семестр в державних вузах, де навчання ведеться на турецькому становить близько $ 100 - $ 200 (США) для громадян Туреччини і студенти з Азербайджану, Башкортостану, Боснії і Герцеговини, Дагестан, Карачаєво-Черкесія, Казахстан, Киргизстан, Македонія, Монголія, Молдова, Нахчиван , Узбекистану, Узбекистану, Таджикистану, Татарстану, Туркменістану та України. Міжнародне навчання студента за семестр в державних вузах, де навчання ведеться на турецькому становить близько $ 300 - $ 600 (США). Вартість навчання складає близько 1,5 до 2 разів вище, в державних установах, де викладання ведеться англійською мовою.

Вартість навчання в університетах, як правило, основою $ 6000 (США) до $ 20000 (США), однак основу університетів також надають багатьом студентам стипендії, які покривають від 30 до 40 відсотків від їх навчання.

Градусів більшість магістра займе два роки, щоб закінчити, але це залежить від програми та установи.

Для надання допомоги в покритті витрат, іноземні студенти можуть знайти роботу з університетом в якості дослідника, проте міжнародні студенти не мають права працювати в інших організаціях у рамках державного або приватного сектора.

Академічний рік

Навчальний рік в Туреччині базується на двох семестрів і триває з жовтня до червня.

Післядипломної можливості

Після закінчення університету, іноземні студенти можуть знайти можливості для роботи в якості дослідників або на співробітників в університетах, особливо з університетами програм англійською мовою.Турецькі студенти та іноземних студентів з хорошим турецькою мовою знайде можливості, наявні в інших галузях промисловості, а також. Номери для турецьких громадян, необхідно буде отримати дозвіл на роботу, як тільки вони запропонували роботу.

Отримання візи

Іноземні студенти повинні мати студентську візу, а візи повинні бути отримані до прибуття в Туреччину або студент не буде дозволено вступити до університету. Студенти повинні були прийняті на турецькому університеті перед подачею заяви на студентську візу в турецькому консульстві в своїй країні. Цей процес займає близько 8 тижнів і паспорт студента буде штамп з студентської візи після їх затвердження.

Медичне страхування

Всі університети пропонують безкоштовну медичну допомогу в їх медичних установах.Тим не менш, цю турботу, як правило, обмежені до служб екстреної допомоги та лікування незначних захворювань, тому міжнародні студенти мають можливість придбати поліс страхування здоров'я на інші медичні витрати, які можуть виникнути. Політика має охоплювати як європейських, так і азіатських Туреччини. Багато приватні страхові поліси доступні в Туреччині.

Студенти, які мають вид на проживання протягом більше 6 місяців також буде зареєстрована в турецькому установи соціального забезпечення (СГК) і зобов'язані отримати і оплатити місцевий поліс страхування здоров'я.

Вимоги щодо візи

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза

Ціна та валюта

Плата за оформлення візи залежить від вашого громадянства.

Хто може подати заяву на візу?

Всі іноземні студенти повинні отримати студентську візу, щоб навчатися в Туреччині. Винятком є ті люди, які є законними утриманцями, пов’язаними з кимось у Туреччині за дипломатичною візою.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Туреччини

Усі іноземні студенти повинні подати заявку на отримання студентської візи в найближчому посольстві чи консульстві Туреччини.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Щоб отримати студентську візу до Туреччини, вам потрібно спочатку вступити до турецького університету, школи або на мовний курс, сертифікований Міністерством освіти.

Ви повинні заповнити візову анкету та подати її до посольства Туреччини разом із необхідними документами, які зазвичай включають наступне:

 • Паспорт: Термін дії більше 90 днів
 • 2 фотографії паспортного формату
 • Лист про прийняття від турецького вищого навчального закладу
 • Підтвердження медичного страхування
 • Підтвердження зворотного квитка
 • Підтвердження наявності достатніх фінансових можливостей для навчання та проживання в Туреччині
 • Довідка про несудимість
 • Медичний сертифікат

Студенти повинні додатково подати заяву на отримання дозволу на проживання до місцевої влади (якщо студент перебуває в Туреччині) протягом 1 місяця після прибуття до Туреччини. У відділ зовнішніх зв’язків місцевого управління поліції необхідно надати такі документи:

 • Форма заявки та тарифи
 • Проїзний документ: 2 копії разом зі студентською візою
 • 4 фотокартки паспортного формату
 • Лист або документ від установи: він повинен бути виданий приймаючим університетом із зазначенням дати початку та закінчення навчання в Туреччині.

Щоб продовжити дозвіл на проживання, вам необхідно відвідати місцеві органи влади за 60 днів до закінчення терміну дії дозволу на проживання.

Коли слід подавати заявку?

Зазвичай це займає приблизно вісім тижнів від дня подачі заявки до отримання візи.

Студентська віза, як правило, дійсна протягом одного року для одноразового в’їзду. Незважаючи на те, що у вашій візі буде зазначено часовий ліміт, ваша студентська віза залишається дійсною, доки ви зараховані до школи.

Час обробки

8 Weeks

Можливості роботи

Зазвичай іноземні студенти не мають законного права працювати під час навчання в Туреччині. Студенти можуть виконувати дослідницьку роботу в турецьких університетах як міжнародні дослідники.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.