Keystone logo
Таїланд

Найкращі університети для Магістратури Програми в Таїланд 2024

Кількість установ: 25
  • Pratu Chai Sub-district, Таїланд

  มหาวิทยาลัยราชภัฏพระนครศรีอยุธยา Вона виникла зі Староміської учительської школи, яку король Чулалонгкорн (Рама V) з милосердним задоволенням передав у розмірі 30 000 бат Міністерству Дхарми для створення училища підготовки вчителів. 1 липня 1905 р. Потім переросло в Учительська школа Пхра Нахон Сі Аюттхая та Учительський коледж Phra Nakhon Si Yuthaya відповідно на

  • Khlong Nueng, Таїланд

  Valaya Alongkorn Rajabhat University під королівським патронатом був заснований Її Королівською Високістю Сомдеч Прах Раджа Пітучха Чао Фа Валайєю Аппіккорн, Кром Луанг, Принцесою Фетчабурі. ЇЇ Превосвященство принцеса Валайя Апгкорн була дуже стурбована освітою молодих тайських жінок.

  • Khok Khian, Таїланд

  в кабінеті На нараді 8 липня 2003 р. В принципі було схвалено створення університетів у провінціях Наратіват та Накхон Фаном. шляхом об’єднання навчальних закладів, які вже існують у провінції для спільного використання ресурсів для максимальної вигоди Тут якомога менше інвестицій. не суперечивши філософії освіти та місії колишнього навчального закладу

  • Tha Sut, Таїланд

  Mae Fah Luang University (МФУ) був створений як автономний державний університет відповідно до Королівської хартії у 1998 році за щедрої підтримки уряду Таїланду. Університет був створений для задоволення потреб людей на півночі Таїланду та для вшанування милосердного внеску Матері Короля, Її Королівської Високості Принцеси Шрінагаріндри, з любов’ю відомої своїм підданим як «Мей Фах Луанг».

  • Pa O Don Chai, Таїланд

  วิทยาลัยเชียงราย Затверджено Міністерством університетів 18 липня 2003 р., Що дозволяє керувати ступенем бакалавра під наглядом Міністерства освіти. Відповідно до Закону про приватні вищі навчальні заклади (№ 2) 2535 р. Н. Е

  • Thai Buri, Таїланд

  Walailak University 26 років 29 березня 2018 р. Проте рух місцевих жителів щодо створення університету в провінції Накхон Сі Тхаммарат розпочався приблизно 50 років тому, у 1967 р. Але це знадобилося 12 років, перш ніж члени парламенту від Нахон Сі Тхаммарата вперше запропонував парламенту в 1979 році законодавство про створення університету в провінції.

  • Lak Hok, Таїланд

  Rangsit University : Розташований у двохстах дев'яносто двох (292) субрайонах із родзинками Лак-Хок, на Пахолітін-роуд, провінція Патхумтані, на відстані лише трьох (3) кілометрів від аеропорту Дон Муанг. Університет оточує спільнота Муанг-Аке з 4000 раїсів.

  • Bang Phli District, Таїланд

  Дочірні школи Сарасас Вона визнана двомовною школою, що займає лідируючі позиції у навчанні учнів з іноземним мовним потенціалом. особливо англійська мова, поки вона не стала очевидною Поряд з академічними знаннями в різних галузях, починаючи з 1964 р. І дотепер, можливість розширилася до вищої освіти, а саме до « สถาบันเทคโนโลยีแห่งสุวรรณภูมิ » (ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ СУВАРНАБХУМІ -SVIT).

  • Lam Sai, Таїланд

  У 1887 році (BE 2430) Його Величність Король Чулалонгкорн (Король Рама V) заснував перший коледж Сангхи в Таїланді під назвою «Махадхату Віттаялай», який знаходився у Ват -Махадхату в Бангкоку. Він мав бути місцем, куди монахи, послушники та миряни приходять вивчати Тіпіляку та вищу освіту.

  • Bang Toei, Таїланд

  У 1996 році Shinawatra University Шинавата розпочав з ініціативи доктора Таксина Шинаватри та професора доктора Пури Чай Пямсомбун. Заснувати приватний університет Для підтримки розвитку сусідніх країн та регіонів у поєднанні з ідеєю розробки моделі університету, дружнього до навколишнього середовища доктора Сунторна Боніатікарна до 1999 року, університетські бюро дозволяють створити Shinawatra University . Shinawatra University прагне стати провідним міжнародним університетом, орієнтованим на академічні дослідження. Університет прагне до досконалості у навчанні та навчанні, інновацій, лідерства. Розвиток підприємництва Залучення та обслуговування громади Вона працює з найвищими етичними стандартами та надає пріоритет соціальній відповідальності.

  • Bangkok, Таїланд

  Національний інститут управління розвитком (NIDA) був створений для реалізації бачення Його Величності Королем Пуміпоном Адульядеджем прогресу в розвитку Таїланду шляхом створення передового навчального закладу, який готував людей стати агентами змін для національного розвитку. Хоча спочатку NIDA була створена для підтримки національного розвитку в Таїланді; цю мету зараз розширено, щоб охопити регіональний розвиток у країнах, що не входять до Таїланду, з метою отримання випускників вищих ступенів, які можуть працювати у державному, бізнесовому та некомерційному секторах.

  • Bangkok, Таїланд

  Академічна перлина в самому серці Бангкока, Chulalongkorn University - це перший і найпрестижніший університет Таїланду. Заснований у 1917 році королем Ваджіравудхом на честь його батька, короля Чулалонгкорна, університет з моменту свого створення славився своєю академічною досконалістю. Сьогодні він виріс і охопив 26 навчальних підрозділів (19 факультетів, 3 школи, 3 коледжі, 1 інститут), в якому навчається близько 26 000 студентів та 11 000 аспірантів та 3000 викладачів.

  • Barcelona, Іспанія
  • Bangkok, Таїланд

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bang Phut Sub-district, Таїланд

  Sukhothai Thammathirat Open University прагне бути відкритим університетом світового класу, що використовує систему дистанційної освіти, щоб забезпечити навчання протягом усього життя.

  • Khlong Nueng, Таїланд

  Ласкаво просимо до Школи техніки та технологій (SET) при Asian Institute Of Technology , де ми прагнемо стати унікальним та престижним мультикультурним центром вищої освіти, розвиваючи висококваліфікованих інженерів та технологів, які відіграють провідну роль у сприянні промисловій конкурентоспроможності регіону в його інтеграція у світову економіку.