Keystone logo
Сполучені Арабські Емірати

Дослідження Магістратури в Сполучені Арабські Емірати 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  673
 • Частка комунальних послуг

  53
 • Підписка на Інтернет

  91
 • Місцевий транспорт

  68

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  11
 • Пінта місцевого пива

  9

Про Сполучені Арабські Емірати

Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) є найсучаснішою близькосхідною країною, розташованої в південно-східній частині Аравійського півострова. Країна має кордони з Саудівською Аравією, Оманом і Катаром. ОАЕ був створений в 1971 році як федерація семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-аль-Хайма, Шарджа і Умм-аль-Кайвайн. ОАЕ є популярним туристичним місцем, яке поєднує багаті культурні традиції, що йдуть корінням більше 2500 років з сучасними містами, які заявляють, хмарочоси, музеї, художні галереї, поля для гольфу, спа і тематичних парків.

Клімат

Хоча близько чотирьох п'ятих ОАЕ спекотного і сухого клімату пустелі, країна також включає в себе гори, оазиси і берегової лінії. Максимальна температура влітку може досягати майже 50 градусів C в деяких областях, хоча температури в гірських районах більш помірні. Мінімальна зимова температура близько 10 ° С.Річна кількість опадів становить від 120 мм до 350 мм залежно від місця розташування, з випадковими повені спалаху. Пилові бурі, які значно знижують видимість також відбутися в пустельних районах.

Культура

ОАЕ прагне зберегти традиційні культурні елементи на основі племінної життя та ісламських принципів під час руху до сучасної культури. Маючи це на увазі, країна нещодавно підкреслив, образотворчому мистецтві, які доповнюють традиційні засоби творчості, який зосередився на поезії і усного слова. В результаті, ОАЕ зараз процвітає, мульти-культурної арт-спільнота, що включає в себе музеї, художні галереї, художні виставки, культурні заходи, театри і художні пов'язаних семінари та літні табори.

Прожитковий мінімум

Ціни в ОАЕ як правило, помірні, з одним-кімнатні квартири, починаючи приблизно в $ 1000 (США) на місяць, а програма, запущена близько $ 120 (США) на місяць. Продукти та харчування витрати також дуже розумно.Витрати поблизу центру міста дещо вище, ніж витрати в іншому місці. Студенти також повинні бути впевнені в бюджет для автомобіля, так як вони є віртуальними необхідності в країні.

Вимоги щодо візи

Студенти, які хочуть навчатися в ОАЕ, повинні подати заяву на отримання студентської візи ОАЕ. Для програм денної форми навчання пропонуються студентські візи. Є короткострокові та довгострокові візи.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза ОАЕ

Ціна та валюта

Вартість дозволу на проживання для студента залежить від спонсора (батьків чи університету), юрисдикції спонсора (у випадку університету), чи знаходиться заявник в ОАЕ чи за межами, і якщо заявка обробляється в звичайному або прискорений спосіб.

Хто може подати заяву на візу?

Закон Об’єднаних Арабських Еміратів вимагає від усіх студентів-іноземців (за винятком громадян GCC) отримати «Дозвіл на в’їзд студента», а потім «Студентську візу на проживання» на час навчання. Країни-члени GCC (Рада співробітництва Перської затоки) - Бахрейн, Кувейт, Оман, Катар, Саудівська Аравія та Об'єднані Арабські Емірати.

Де можна подати заявку?

університети ОАЕ

Отримання студентської візи в ОАЕ для іноземних студентів здійснюється самими університетами ОАЕ. Студенти можуть надіслати документи безпосередньо до університету.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Коли університет надішле вам лист із пропозицією щодо програми, і ви його приймете, він розпочне процес подачі заявки на візу. Студентська віза ОАЕ не вимагає, щоб іноземні студенти проходили окрему візову співбесіду.

Хоча процес оформлення документів може відрізнятися від університету до університету, деякі документи, які зазвичай потрібні для отримання студентської візи в ОАЕ:

 • Кольорова копія паспорта, дійсна не менше семи місяців.
 • Кольорове фото на паспорт
 • Заповнені університетські форми
 • Копія квитанції про сплату навчання та візового збору
 • Оформлена медична страховка

Коли слід подавати заявку?

В ідеалі процес отримання студентської візи має розпочатися принаймні за 1–2 місяці до початку семестру, щоб вони могли подбати про інші аспекти контрольного списку для від’їзду. Зазвичай оформлення візи займає близько 15–20 днів, однак це залежить від університету до університету. Іноземні студенти також мають можливість вибрати експрес-обробку, яка коштує дорожче, ніж звичайна обробка. У рамках експрес-обробки студенти можуть отримати студентську візу ОАЕ протягом 10 днів.

Студентські візи ОАЕ дійсні протягом 12 місяців. Іноземні студенти повинні поновити свою студентську візу в кінці 12-місячного періоду, якщо їхня програма перевищує цей період. Зі студентів стягуватиметься плата за поновлення візи та медичне страхування за поновлення. Іноземні студенти повинні подати документи для відновлення візи принаймні за місяць до дати закінчення терміну дії візи.

Час обробки

20 Days

Можливості роботи

Іноземні студенти в ОАЕ можуть працювати як на кампусі, так і поза ним. Однак для цього їм потрібен дозвіл університету. Якщо студенти мають університетську підтримку, вони можуть звернутися до Департаменту праці ОАЕ, щоб отримати дозвіл на неповний робочий день в ОАЕ.

Приблизна вартість посвідки на проживання студента становить 2500 дирхамів без урахування застави (якщо є), зборів за відкриття файлів (якщо є), легалізації документів та перекладу (якщо потрібно). Стягуватиметься додаткова плата в розмірі 500 дирхамів за дозвіл на роботу студента.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Як правило, існує три причини, чому вашу студентську візу ОАЕ можуть відхилити:

 1. Імміграційний орган може відмовити.
 2. Реєстратор університету може відхилити його.
 3. Студент може не пройти медичне обстеження (необхідне відповідно до процесу подання заявки на студентську візу).