Пуерто-Ріко (США)

Найкращі університети для Магістратури Програми в Пуерто-Ріко (США) 2024

Кількість установ: 21
  • Gurabo, Пуерто-Ріко (США)

  ????? ??????? ????? 40 ?????, ??????????? ??? ?. ??????, ?????? ?????? (???????? ??????????? ??????) - ?? ????????? ?????????? ????????? ????? ?????????? ?????? ? ??????. ????????????? ?????????? ???????? ??????? ???????? ?????? ? ?????? ????? ??????, ????????????? ??? ?. ??????, ?????? ?????? ????? ??? ?????? ??????????? ???????????, ??? ??????? ?????????? ?????? ???????? ????? ?????????.

  • Carolina, Пуерто-Ріко (США)

  ??????????? ??? ?. ?????? ? ????? ?????????? ????????, ???? ??? ??????? ?????? ???????????? ???????, ??? ???????????? ???????? ?????????? ???????????? ? ????????. ?????? ?????? ?? ???????? ?????????? ??????????, ?? ??????, ?? ?? ???????? ???????? ?? ??????????? ????????, ??? ???????? ???????????? ?????? ??????? ?????.

  • San Juan, Пуерто-Ріко (США)

  Університет Ана Г. Мендес-Речінто-де-Купі - це вищий навчальний заклад, який має багаторічну історію пропонування програм, які відповідають найвищим стандартам академічної досконалості. Знаючи широку та оновлену академічну пропозицію, ми знаємо, що ви знайдете програму та модальність навчання, які найкраще відповідають вашим професійним цілям та стилю життя.

  • Caguas, Пуерто-Ріко (США)

  San Juan Bautista School Of Medicine (SJBSM)-це приватна некомерційна установа, зареєстрована як така зі Співдружністю Пуерто-Ріко. Рада опікунів керує SJBSM та забезпечує повне виконання установою своєї місії та бачення. Рада складається з шести обраних членів, які делегують Президенту/Декану всі дії, пов'язані з призначенням деканів, викладачів та адміністративного персоналу. Він був заснований у 1978 році з місією зміцнювати здоров’я суспільства, зосереджуючись на громадській медицині та необхідності збільшення кількості лікарів, які обслуговуватимуть уразливе населення та населення, яке страждає від медичного обслуговування. Спочатку школа була розташована в Сан -Хуані, столиці Пуерто -Ріко, який спочатку іспанці називали Сан -Хуан Баутіста. У 1998 році він перемістив свої приміщення до міста Кагуас, одного з найважливіших міських центрів Пуерто -Ріко, з населенням 150 000 чоловік. Кагуас знаходиться в східно-центральному регіоні острова, в 18 милях на південь від Сан-Хуана, столиці Пуерто-Ріко. Завдяки привілейованому розташуванню, місто легко доступне через порти та аеропорти, що дозволяє швидко та зручно транспортувати. Це місце сприяє комерційній, індивідуальній та туристичній діяльності.

  • San Juan, Пуерто-Ріко (США)

  Консерваторія музики Пуерто -Ріко - це спеціалізований державний університет, який пропонує професійні програми досконалості на рівнях бакалаврату та магістратури, а також послуги, навчання та програми, спрямовані на спільноту в цілому.

  • Ponce, Пуерто-Ріко (США)

  Місія Pontifical Catholic University Of Puerto Rico полягає в тому, щоб святкувати та пропагувати життя та гідність людської особистості та виховувати її відповідно до цінностей Євангелія у дисциплінах оновлених наукових знань для побудови кращого місцевого та глобальний світ. Pontifical Catholic University Of Puerto Rico , заснований на думці Церкви про цілісну освіту людини та відповідно до вічної місії кожного університету, має своєю основною метою спільний пошук істини та поширення знань. Вона переслідує обидві цілі шляхом вивчення різних галузей знань. З цією ж метою він підтримує справжній і постійний діалог між мистецтвом, науками, філософією та теологією.

  • San Juan, Пуерто-Ріко (США)

  Escuela Hotelera De San Juan виникла з бачення та ініціативи пані Сільвії Честеро Леон щодо надання Пуерто -Ріко престижного навчального центру з програм, пов'язаних із послугами гостинності. Спочатку він був частиною професійної середньої школи імені Сільвії Честеро де Тойос, професійно -технічного закладу, висококваліфікованим техніком з більш ніж двадцятирічним стажем роботи. Escuela Hotelera De San Juan росла та розвивалася як автономний заклад на основі Calle Mayagüez та класів на вулицях Avenida Barbosa та Avenida 65 de Infantería до 2003 року, коли вона переїхала до своїх нових приміщень за адресою Calle Guayama, 229, у Хато -Рей. Майже через 25 років після свого заснування Escuela Hotelera De San Juan значно вплинула на харчову промисловість та виробництво напоїв та суспільство в цілому. Доказом цього є незліченна кількість заходів, які сприяє присутність випускників у престижних професійних умовах. У серпні 2009 року Escuela Hotelera De San Juan відкрила свій кампус у Маягюесі, Пуерто -Ріко, розташований на шосе 114, км 0,4, Західний індустріальний парк, Барріо Гуанаджібо в Маягюесі. Цей кампус пропонує сучасні зручності для майбутніх студентів, зацікавлених у навчанні кар’єрі спеціаліста з кулінарного мистецтва, міжнародної хлібобулочної та кондитерської промисловості.

  • Bayamón, Пуерто-Ріко (США)

  EDIC College Це приватний комерційний заклад, створений відповідно до законодавства Співдружності Пуерто-Ріко.

  • Bayamón, Пуерто-Ріко (США)

  У самому центрі плану УКК на майбутнє - його місія. Університетська спільнота повинна знати, які якості слід зберегти, оскільки її цілі на майбутнє розвиваються та просуваються. УКК процвітає, залишаючись вірним своїй місії, зосереджуючись на досконалості, досягаючи чітких цілей, плекаючи та збагачуючи спільноту різноманітних науковців, які готують високоякісних та відданих працівників охорони здоров’я для задоволення потреб суспільства у сфері біології, фізичний та соціальний контекст, з гуманістичною спрямованістю та високим почуттям морального обов’язку. За свої 40 років УКК продемонстрував свою прихильність покращенню якості життя пуерториканської спільноти шляхом досконалості клінічних послуг, акцентуючи увагу на широкій програмі біомедичних, клінічних та психосоціальних досліджень, а також розвитку компетентної медичної допомоги професіонали.

  • Guaynabo, Пуерто-Ріко (США)

  Atlantic University College це некомерційний вищий навчальний заклад, що спеціалізується на галузі цифрових мистецтв і наук, заснований у 1983 році, продукт мрії полковника Рамона Баркіна та доктора Терези де Діос Унануа. Він розпочав свою діяльність у Гуайнабо, де ще не було університету, у 1984 році зі 125 студентами, і він розташований у центрі міста. Це перший заклад вищої освіти, створений у цьому муніципалітеті під назвою Атлантичний коледж, який згодом перетворився на Коледж Атлантичного університету у 2011 році. Він отримав премії Emmy® та Telly за свої анімаційні постановки. Рада вищої освіти дозволила їй розпочати діяльність із вченими ступенями та ступенями бакалаврату у 1983 р., Пізніше, у 2001 р., Вона мала право пропонувати аспірантуру. У міру зростання можливостей освіти, Atlantic University College зростав разом із ними та пропонує своїм студентам персоналізоване ефективне середовище, яке також дозволяє їм цілісно розвиватися як особистість. Вона усвідомлює свою прихильність пропонувати освіту, яка заохочує досконалість у кожній своїй галузі викладання в галузі цифрових мистецтв та наук, в якій вона успішно позиціонувала себе та на будь -якому іншому ринку, що розвивається, всередині та за межами нашої країни. країни. Академічні пропозиції відповідають інституційній філософії, що ґрунтується на принципах доступності для всіх людей та пристосованості до потреб спільноти, а також у гармонії з вимогами гуманістичних, наукових та технологічних знань, необхідних для конкурентоспроможного індивіда у спільноті. глобальні, у межах цифрового мистецтва та наук. Кошти, отримані Установою, дозволили розвитку 28 високотехнологічних лабораторій відвідувати ту академічну пропозицію, яку вона пропонує, та підтримувати процес викладання відповідно до своєї інституційної місії.

  • Mayagüez, Пуерто-Ріко (США)

  Herbert Fletcher University -це некомерційний навчальний заклад дистанційної освіти Міжамериканського відділу Церкви адвентистів сьомого дня. Вона є частиною адвентистської освітньої системи, другої за величиною християнської освітньої системи у світі.

  • San Juan, Пуерто-Ріко (США)

  Місія Університету Коламбуса полягає в тому, щоб навчити наших студентів авангардною освітньою пропозицією, спрямованою на майбутнє, зробити їх, професіоналів та громадян відповідальними та здатними ефективно вирішувати всі аспекти людської діяльності в глобалізованому контексті. і постійно змінюється. Сприяти захисту та консолідації соціальних цінностей, забезпечуючи критичні та об’єктивні перспективи, що просувають стратегічні варіанти зміцнення нашого суспільства та його етичних цінностей.

  • Gurabo, Пуерто-Ріко (США)

  Університет Ана Г. Мендеса, університет Гурабо (колишній Університет Турабо), який має історію понад 40 років, є найшвидшим приватним вищим навчальним закладом у країні. Акредитований престижною Комісією з вищої освіти Середніх Штатів, Університет Ана Г. Мендеса, Кампус Гурабо також має різні професійні акредитації, які додають печатку якості до освіти своїх студентів.

  • Maleza Baja, Aguadilla, Puerto Rico, Пуерто-Ріко (США)

  Після семи років роботи радниками та тренерами у 18 містах 6 країн, вона офіційно розпочала свою діяльність 27 вересня 2006 року як заклад середньої, технічної та високої кваліфікації, розташований у зоні завантаження Луїса Муньоса Маріна. Аеропорт, в Кароліні, Пуерто-Рико. Це виникає у відповідь на потребу та прагнення забезпечити висококваліфікований людський ресурс, необхідний аеропортам, авіакомпаніям, круїзним лініям та туристичній галузі, загалом, для здійснення та надання наземних послуг в аеропортах та готелях, які доповнюють туристичну діяльність, яка веде до здійснювати на основі освітньої послуги з високого рівня та загальної якості.

  • Mayagüez, Пуерто-Ріко (США)

  Наш університет виріс із навчальних закладів Пуерто-Рико та Куби. Церква адвентистів сьомого дня відкрила свою першу школу в Айбоніто, Пуерто-Рико, в 1920 р. У 1946 р. Вона створила в Сантурсі Академію адвентистів столиці, загальну середню школу. У 1957 році в Маягуезі було засновано Пуерто-Риканський адвентистський коледж. У травні 1961 року він отримав дозвіл пропонувати програми університетського рівня, які пропонувались в Коледж де лас Антільяс у Санта-Кларі, Куба. У вересні того ж року він був змінений на Адвентистський коледж Пуерто-Рико; а пізніше, у березні 1962 року, назву було змінено на Антильський коледж. 18 серпня 1989 р. Рада вищої освіти затвердила нову назву Університету адвентистів Антильських островів (UAA).