Keystone logo
Португалія

Дослідження Магістратури в Португалія 2024

Навчання в Португалія

Португалія є Республіка на південному заході Європи, прилеглих до Піренейського півострова і межує з Іспанією на сході та півночі і Атлантичним океаном на півдні і заході. Portugual має суверенітет над Мадейру і Азорські острови архіпелагів і названа на честь Порту, другому за величиною місті країни 'и. Членом Європейського Союзу і перерахованих високо на HDI, або індекс розвитку людського потенціалу, Португалія є мирним, глобалізації нація, яка також належить Організації Об'єднаних Націй, Латинського союзу, НАТО і Організацією іберо-американських держав.

Після затвердження її чинної Конституції в 1976 році, Португалія працює як демократична республіка з Лісабоні в якості його столиці і великі міста. Збори Республіки, Президента Республіки, Уряду та Прем'єр-міністра Португалії 'и чотирьох основних урядових установ. Як і в СШАта Європи, в Португалії кілька політичних партій, з якого громадяни обирають кандидатів і обирати. Дві домінуючі партії є соціал-демократична партія та Соціалістична партія, з партією еколог і португальської компартії регулярно збираючи близько десяти відсотків голосів під час кожних виборів.

Основні факти про Португалію

 • Португалія відкрила найбільший завод сонячних енергії в світі в 2006 році, в місті Алентежу.
 • Крім Португалії та Бразилії, португальська також говорять в Екваторіальній Гвінеї, Анголі, Мозамбіку та Кабо-Верде.
 • Учні, які вибирають отримати ступінь в Португалії захочуть побачити найдовший міст існуючих в Європі - Васко да Гама - яка охоплює майже 11 миль, або 17,3 кілометрів і перетинає річку Тежу поблизу Лісабона.
 • Корида залишається законною в Португалії.
 • Португалія є домом для майже 11 мільйонів чоловік, причому одна третина населення проживає в Лісабоні і Порто.
 • Коїмбра, Португалія є домом для однієї з Європи 'и найстаріших університетів, Університету Коїмбри, який був створений в 1290 AD
 • У зв'язку з сильним впливом католицизму, Португалія може бути однією з Європи 'и найбільш консервативних країн щодо соціальних норм та ідей. Легалізації абортів у 2007 році є досить спірним і тільки проходили через референдум.
 • Португальська є більше риби, ніж будь-який інший народ у світі.


Португалія 'и клімату

Португалія пропонує страви середземноморської, Степовому і напівпосушливих кліматичних умовах і представляє деякі з найтепліших температур у Європі. Відвідувачі Гвадіана басейні недалеко від кордону Іспанії 'и можуть Swelter під літній час температура досягає досягати 100 градусів за Фаренгейтом (38 за Цельсієм). Тим не менш, сніг випадає регулярно з жовтня по травень в Португалії 'и північних і центральних районах, із зимовими температурами в середньому 25 градусів за Фаренгейтом, за Цельсієм або -9.

Португалія 'и валют

Будучи членом Європейського Союзу, Португалія 'и основною валютою є євро, і його Банком Португалії являє собою значний компонент ЄСЦБ (Європейської системи центральних банків). Більшість Португалія 'и фінансові та комерційні організації, що базується в Порто та Лісабоні ' и мегаполісах.

З 1974 року революція гвоздик 'и, Португалія була спроба адаптуватися до мінливої ​​глобальної економіки, змінюючи його попередньої економічної моделі суспільного споживання на той, який підкреслює, приватні інвестиції, експорт та технологічних інновацій. В результаті, традиційні галузі промисловості, такі як взуття, дерева, одяг і пробки взяли заднє сидіння, щоб бізнес-послуги. В даний час, Португалії страждає через глибокий економічний спад, який був фінансовому сприянні програми допомоги ЄС оцінюється в 78 мільярдів євро. Економісти вважають найгіршими роками Португалія 'и спаду закінчився, і що країна Рівень безробіття повинен почати зниження в 2014 році.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  429
 • Частка комунальних послуг

  35
 • Підписка на Інтернет

  35
 • Місцевий транспорт

  40

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  7
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Португалія

Вища освіта в Португалії

Португалія пропонує політехнічного університету і типу освіти, яке забезпечується приватних чи державних університетів, інститутів чи університетів політехнічних інститутів. Університети діє під контролем уряду приймати студентів за допомогою системи під назвою конкурентоспроможної Numerus Clausus, або "обмеження реєстрації ". Студенти повинні скласти іспити, які перевіряють їх на конкретні запитання і отримати мінімальні оцінки, перш ніж вони на законних підставах має право звернутися в університетах. Критерії прийому для багатьох студентів і випускників освітніх програм навчання в державних університетах, як правило, більш вимогливими і виборчими, ніж критерії очікується політехнічні інститути або приватні університети.

Португальської системі вищої освіти виключно науково-орієнтований, але студенти політехнічних пропозицію шанс заробити градусів у професійних областях, таких як психологія, право, економіка, медицина та природничі науки.Мірою охоплює освітні, технологічні, інженерні та ліберальної кар'єри мистецтва, представлені обома політехнічний інститути та університети. Всі приватні і державні вищі навчальні заклади не можуть працювати, якщо вони не були визнані Португалія 'и Ministério да CIENCIA, Tecnologia електронної Ensino Покращений (Міністерство науки, технології та вищої освіти).

Іноземних студентів, що бажають вступити до університету Португальська знадобиться еквівалент Диплом де Ensino Secundári, який схожий на американський диплом середньої школи, а також документацію із зазначенням входу бали іспиту тест. Тому що Португалія є частиною Європейського Союзу і прилипає до Болонського процесу, студенти Отримувати бакалавра 'и (Licenciatura), майстер ' и (mestrado) і докторантуру (Doutoramento) ступенів, які співставні з наведеними у США та більшості Європі.

Вимоги студентської візи

Європейський Союз студентів не потрібна віза для навчання в Португалії, хоча ЄС студентам, можливо, доведеться показати, що вони можуть забезпечити себе перш ніж вони можуть почати курс навчання в університеті португальська. З іншого боку, не входять до ЄС студенти повинні будуть отримати студентську візу, якщо вони планують перебувати в Португалії протягом більше трьох місяців. Документів, необхідних для початку процесу візи включає в себе дійсний паспорт; заповнену заявку; один паспорт фотографію; університеті прийняття листа, копія маршрут подорожі і квиток на літак; доказ медичного страхування та виписки з банківського рахунку або інший доказ студент 'и фінансові статус.

Вища освіта не безкоштовно в Португалії, але стипендій та інших фінансової допомоги можуть бути доступні для студентів, які мають право. Середня вартість річної плати за навчання для бакалаврів 'и і майстер ' и Ступінь програми становить близько $ 1300 до $ 1800 СШАдоларів, або 950 до 1300 євро. Доктора градусів коштують значно вище.

Чому варто вчитися в Португалії?

З Португалією 'и системи вищої освіти збільшенні свою увагу на технології та дослідження в галузі космосу, біотехнології та поновлюваних ресурсів, студентів, які зацікавлені в досягненні кар'єри в цих галузях побачите, що португальських університетах є запропонувати більше, ніж багато інших установ. Крім того, Португалія 'и сільській місцевості характерні географічне та кліматичне різноманітною, пропонуючи мальовничі гори, прекрасні пасовища та миль берегової лінії для студентів, щоб випробувати і досліджувати.

Вимоги щодо візи

 1. Транзитна та короткострокова шенгенська віза (тип C) – для студентів, які подають заявку на короткострокове навчання або мовний курс, що триває максимум 3 місяці.
 2. Шенгенська національна «довгострокова» віза (тип D) – для студентів, які подають заяву на академічний ступінь навчання.
 3. Дозвіл на проживання в Португалії для дослідників - для громадян країн, які не входять до ЄС, які приїжджають до Португалії для участі в дослідницькій діяльності на постдокторській основі протягом більше ніж 3 місяців.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза типу C; віза типу D; Дозвіл на проживання в Португалії для дослідників

Ціна та валюта

EUR 170

Плата за обробку португальської студентської візи становить близько 170 євро. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Студентам із країн ЄС/ЄЕЗ не потрібна віза для навчання в Португалії, але вони повинні подати заяву на отримання карти проживання після прибуття (Autorização de Residência). Це має відбутися протягом перших трьох місяців після прибуття, і це можна зробити в будівлі місцевої ради.

Студентам, які не є членами ЄС/ЄЕЗ, щоб навчатися в Португалії, потрібна буде студентська віза та дозвіл на проживання. Візи необхідно отримати перед поїздкою. Дозвіл на проживання подається після прибуття в Службу імміграції та кордонів Португалії (SEF).

Резидентам деяких країн, що не входять до ЄС, віза не потрібна для короткострокового перебування менше трьох місяців, і вони можуть вільно в’їжджати до Португалії лише з дійсним паспортом. Це стосується понад 30 країн, включаючи США, Канаду, Австралію та Нову Зеландію.

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Португалії

Вам потрібно буде подати заяву на отримання португальської візи для навчання в посольстві або консульстві Португалії у вашій країні.

Веб-сайт:https://www.portaldascomunidades.mne.pt/pt/

Як оформити заявку?

Ви можете розпочати процес подачі заявки на візу, коли отримаєте лист про прийняття в університет. Процес проводиться в посольстві або консульстві Португалії у вашій країні - вам потрібно буде запланувати візову співбесіду на їх веб-сайті, де ви також можете перевірити необхідні документи.

Документація, необхідна для вашої візової заяви, може включати наступне:

 • Ваша заповнена форма заявки (завантажена з веб-сайту вашого місцевого португальського консульства)
 • Дві фотографії паспортного формату
 • Паспорт, термін дії якого закінчується не раніше ніж через три місяці після вашого повернення додому
 • Лист про прийняття від навчального закладу, який ви плануєте відвідувати в Португалії
 • Доказ того, що у вас є фінансові ресурси, щоб утримувати себе під час перебування
 • Підтвердження того, що ви придбали медичну страховку
 • Придбаний квиток для подорожі до Португалії
 • Підтвердження того, що ви домовилися про проживання після прибуття до Португалії

Деякі посольства/консульства також можуть вимагати довідку про судимість.

Коли слід подавати заявку?

Після подання заявки на португальську студентську візу процес затвердження може тривати від одного до трьох місяців, залежно від країни, з якої ви подаєте заяву.

Тривалість вашої студентської візи залежить від тривалості вашої програми навчання. Всі іноземні студенти повинні будуть подати заяву на отримання дозволу на проживання протягом трьох місяців після прибуття до Португалії, який буде дійсний протягом одного року. Через рік дозвіл на проживання можна продовжити на термін до п'яти років.

Час обробки

3 Months

Можливості роботи

Студентам із ЄС/ЄЕЗ дозволяється працювати в Португалії без будь-яких обмежень чи часових обмежень.

Студенти з-за меж ЄС/ЄЕЗ можуть працювати до 20 годин на тиждень або повний робочий день під час канікул.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.