Keystone logo
Польща

Дослідження Магістратури в Польща 2024

Навчання в Польща

Польща розташована в центрі Європи і межує з Балтійським морем, Німеччини, Чехії, Словаччини, України, Білорусії, Литви та Росії. Велика частина території країни рівнинна, але двома гірськими хребтами розташовані на півдні. Польща є домом для вражаючих природних пейзажів і красивою архітектурою, яка включає в себе замки, палаци, дерев'яні церкви і сучасних спортивних арен. Польська валюта використовується злотих, скорочено злотих.


Клімат в Польщі

Завдяки своєму центральному розташуванню, Польща має тепле літо і дуже холодні зими, які включають важкого снігу. Літня температура в більшій частині країни становить від 20 до 30 градусів С. Середня температура взимку коливається від 3 ° С на північному заході до -8 ° С на північному сході.

Культура

Більшість польського населення проживає в міських районах, і польські звичаї і традиції являють собою суміш східної і західної культури.Близько 300 фестивалів мистецтв пройде в країні щороку в тому числі театру, кіно і музику, особливо джаз. Польські люди дуже доброзичливі та живлення вважаються урочистостей. Страви польської кухні включає в себе різноманітні овочі, картопля і м'ясо.

Прожитковий мінімум

Вартість жити в Польщі є відносно низьким, близько 1200-2500 злотих (близько € 300-600) на місяць, за винятком навчання. Студентські гуртожитки стоять близько 400-600 злотих і поділився управляє апартаментами 1000-1600 злотих на місяць.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  363
 • Частка комунальних послуг

  79
 • Підписка на Інтернет

  13
 • Місцевий транспорт

  27

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  7
 • Квиток в кіно

  6
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Польща

Вища освіта в Польщі

Сучасної польської системи вищої освіти використовує стандартні три етапи ступенів: бакалавра, магістра та доктора наук. Ступеня магістра нараховуються магістра мистецтв (MA), магістр наук (MSc) або магістра. Є також кілька градусів еквівалентна магістра, включаючи магістра мистецтв, старшого інженера, архітектора і старшого інженера. Усі вищі навчальні заклади в Польщі використання Європейської системи перекладу і накопичення кредитів (ECTS).

Вищі навчальні заклади в Польщі діляться на університетського типу і не університетського типу. Університетського типу курсів на рівні магістра є більш теоретичної, так і випускникам присвоюється "диплом поповненні рівномірних майстер-рівня досліджень." Non-університетського типу курсів вважаються "додатковими" курси, які мають більше практичного застосування, і випускники отримують "диплом завершення додаткових Магістр-рівня досліджень."

Чому варто вчитися в Польщі?

Установи вищої освіти в Польщі пропонують ступеня понад 200 магістерських програм англійською мовою. Програми доступні в широкому діапазоні наукових дисциплін, у тому числі сільськогосподарської науки, мистецтва, техніки, бізнесу, мов, природничих наук і соціальних наук. Найпопулярнішими дисциплінами є машинобудування (близько 70 програм) та бізнесу (близько 50 програм). Деякі програми німецькою мовою, а також.

Польські установ також розглядається в усьому світі як для освіти та наукових досліджень. Два польських установ, Ягеллонський університет і Варшавський університет, входять до числа 400 найкращих університетів світу згідно з рейтингом Times Higher Education World University Rankings .

Університети

Польщі налічується близько 500 університетів та інших вищих навчальних закладів. Біля однієї третини вищих навчальних закладів є державними, а інші дві третини є приватними. Польща вітає іноземних студентів і значно збільшилася кількість іноземних студентів в останні роки. У 2012 році в країні взяли участь більше 24 000 іноземних студентів з 141 країн, з найбільшою кількістю з України, Білорусі, Норвегії та США. Більшість іноземних студентів у Польщі дослідження економіки, бізнесу, медицини та техніки.

Вищі навчальні заклади в Польщі, як правило, спеціалізуються і розбиті на самих різних категорій, в тому числі: університет, технічний університет, сільськогосподарська академія, академія економіки і так далі. Всього існує 15 різних типів інститутів.

Плата за навчання і Тривалість програми

Польські студенти, які відвідують повний робочий день програми отримують безкоштовне навчання в державних установах. Деякі іноземні студенти можуть вчитися також на безоплатній основі, однак, всі інші повинні платити за навчання в розмірі € 2000 на рік на магістерських програмах.

Магістр програми зазвичай тривають від 1,5 до 2 років, однак, магістрів може зажадати 2,5 року навчання після отримання ступеня бакалавра. Крім курсів, студенти в більшості дисциплін повинні завершити дисертації або проекту і захищати її до отримання ступеня магістра.

Академічний рік

Навчальний рік складається з двох семестрів, кожен уклавши з екзаменаційного періоду. Осінній семестр триває з жовтня по середину лютого і весняний семестр триває з середини лютого по червень.

Післядипломної можливості

Громадяни ЄС можуть працювати для будь-якої компанії в Польщі після закінчення школи без дозволу на роботу. Не входять до ЄС студенти можуть шукати роботу і, як тільки їм пропонують роботу, можуть подати заявку на дозвіл на роботу. Три категорії зайнятості не потрібен дозвіл на роботу: викладач університету, генеральний директор польської одиниця багатонаціональної компанії та прес кореспондент.

Випускники магістерської програми в Польщі також може залишитися по захисту докторських програм і досліджень, якщо вони допущені до академічній програмі.

Отримання візи

Студенти з країн ЄС / ЄЕЗ користувача не потрібна віза, але вони потребують термінового вигляді на проживання. Non-EU/EEA студенти повинні мати студентську візу, яку можна отримати від польського посольства або консульства у своїй країні.Тим не менш, ця віза хороша тільки протягом трьох місяців, так що студенти вимагають більш тривалого перебування необхідно звернутися за дозволом на проживання, який охоплює тривалість їх досліджень. Студенти повинні звернутися в Управління міжнародних зв'язків у їх університеті за допомогу в отриманні виду на проживання.

Медичне страхування

Медичне страхування є обов'язковим для всіх студентів. ЄС студенти можуть використовувати свої європейської картки медичного страхування для отримання медичних послуг. Польща також має двосторонні угоди з Великобританією, Швецією та Словаччиною, який дає право тих громадян на отримання безкоштовної медичної допомоги.

Студенти з країн, що не входять в ЄС повинні купити медичну страховку в своїй країні або відразу після прибуття до Польщі. Якщо студенти не мають медичної страховки, їм доведеться платити за медичні послуги.

Чайові

Польща пишається польської мови, а також курси для вивчення польської мови в країні достатньо. Студенти, які ще не володіють польською повинні розглянути питання про доповнення свого дослідження з мовою навчання, особливо, якщо вони розглядають можливості працевлаштування в Польщі після закінчення вузу. Багато курсів у Польщі орієнтована на початківців, так і вчать протягом літніх місяців або навіть в Інтернеті. Спеціалізовані класи зосереджені на польському для бізнесу, також доступні.

Вимоги щодо візи

 • Віза типу C – короткострокова шенгенська віза.
 • Віза типу D – довгострокова національна віза, яка видається терміном до одного року.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

віза типу C; Віза типу D

Ціна та валюта

USD 160

Оплата студентської візи до Польщі становить близько 160 доларів США. Плата може бути змінена.

Хто може подати заяву на візу?

Студентам з країн Європейського Союзу для навчання в Польщі віза не потрібна. Однак, коли ви прибули до Польщі, вам потрібно подати заяву на тимчасову навчальну візу в місцевому воєводстві.

Студенти з-за меж Європейського Союзу зазвичай повинні подавати документи на отримання студентської візи перед в’їздом до Польщі. Однак є низка країн, у яких ця вимога вільна. Перевірити, чи є ваша країна в списку, можна тут: http://www.msz.gov.pl

Де можна подати заявку?

польське посольство або консульство

Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи в польському посольстві або консульстві в країні вашого поточного проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

Після того, як ви вступите до обраного вами університету, вам надішлють відповідні документи, які ви використаєте для отримання студентської візи. Ви повинні подати заяву на отримання студентської візи в найближчому посольстві або консульстві Польщі. Ось документи, які вас зазвичай можуть попросити надати:

 • Підписана та заповнена анкета на візу до Польщі для студентів.
 • Паспорт, який має бути дійсним не менше трьох місяців після того, як ви плануєте залишити Польщу.
 • Ксерокопія національного посвідчення особи.
 • Офіційний лист від університету або коледжу в Польщі, де ви плануєте навчатися.
 • Коротке CV або резюме.
 • Всі ваші попередні сертифікати та дипломи.
 • Підтвердження того, що ви володієте мовою, якою хочете навчатися.
 • Підтвердження того, що ви достатньо фінансово сильні, щоб покрити витрати на навчання та проживання в Польщі.
 • Сертифікат медичного страхування, прийнятий в Європі.
 • Дві фотографії паспортного формату.
 • Сплатіть збір за подачу візи
 • Довідка про проживання в Польщі.

Усі студенти повинні легалізувати своє перебування в Польщі, подавши заяву на дозвіл на тимчасове проживання. Це потрібно зробити невдовзі після прибуття до Польщі. Університети допоможуть вам із процедурою подання заявки. Дозвіл на тимчасове проживання дає право на перебування та роботу в Польщі.

Коли слід подавати заявку?

Зазвичай розгляд вашої заявки на студентську візу може тривати близько 15 днів. Однак час обробки залежить від країни та типу візи, на яку ви подаєте заявку. Подавайте заявку якнайшвидше.

Тривалість студентської візи залежить від тривалості вашого курсу.

Час обробки

15 Days

Можливості роботи

Іноземні студенти мають право працювати під час навчання в Польщі, якщо вони зараховані до навчального закладу. Дозволяється 20 годин роботи під час навчання, а також 3 місяці роботи повний робочий день під час канікул. Власникам карти проживання дозволяється працювати повний робочий день.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Вашу заявку на візу може бути відхилено, якщо ви не зможете надати підтвердження наявності необхідних коштів або надасте неправильні або неповні документи.