Keystone logo
Панама

Найкращі університети для Магістратури Програми в Панама 2024

Кількість установ: 15
  • Panama City, Панама
  • Harrisburg, США

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Panama City, Панама

  Університет Західного узбережжя (WCU) зареєстрований у Панамі, і тепер він також отримав ліцензію на реєстрацію в Белізі, єдиній країні в Центральній Америці, де англійською мовою є офіційна мова. Університет Західного узбережжя (WCU) - це федерація шкіл, факультетів та 35 афілійованих коледжів / центрів у 21 країні. Ці коледжі є юридичними особами, які надають освіту в країнах свого існування. Університет має ліцензію відповідно до Закону про міжнародні бізнес-компанії, глава 270 законів Белізу, Центральна Америка, переглянуте видання 2000 року для міжнародного освітнього бізнесу урядом Белізу, Центральна Америка. No ліцензії 135.613 надано 1 липня 2013 року за підписом заступника реєстратора IBC

  • Vista Alegre, Панама

  У 2001 році наш Всемогутній Бог благословив нас баченням створення вищого навчального закладу, який забезпечив би потреби у професійній підготовці у західному секторі провінції Панама, зокрема в селищі Віста Алегре, округ Аррайян, провінція Панама. За підтримки величної робочої групи та професіоналів, що мають чудовий досвід викладання, документ, який оформляє зацікавленість у створенні університету, представляється Міністерству освіти відповідно до норм, що діють для створення вищих навчальних закладів у країна.

  • Panama City, Панама

  Задумана таким чином модель дозволяє формувати у студента ставлення, цінності, знання та здібності, спрямовані на виявлення та вирішення проблем у межах їхньої професії, та розвиток інноваційних ідей та пропозицій, що дозволяють їм бути підприємець-професіонал, з лідерством, активним та перетворюючим середовище, все це з повним усвідомленням своїх соціальних та громадянських обов'язків. Говорять про кооперативну та трансформаційну діалогічну педагогічну модель, яка здійснюється за допомогою академічної стратегії загалом і викладання зокрема, усвідомлюючи соціально-історичний простір, в якому вона знаходиться, на основі діалогу, інтерактивності та спілкування, навчання за проектами, активними, кооперативними та спільними, що дає можливість готувати фахівців з високою технічною підготовкою та великими інструментальними навичками, але також із всебічним розвитком людини.

  • David, Панама

  Автономний університет Чірікі - це вищий навчальний заклад, автономний, офіційний та державний, популярного характеру, присвячений генерації та розповсюдженню знань, науково-дослідній та всебічній науковій, технологічній та гуманістичній підготовці, відкритий для всіх течій мислення та відданість регіональним та національним інтересам. Їх результати відбуватимуться в рамках академічної майстерності, з критичним і продуктивним ставленням.

  • Panama City, Панама

  Панамський технологічний університет - це вищий навчальний заклад, який визнаний своєю якістю у всебічній підготовці людських ресурсів, а також у формуванні та передачі знань в галузі техніки, науки та техніки та їх застосуванні для соціального добробуту громади. підтримували неефективне управління.

  • Panama City, Панама

  Ми є університетом, який забезпечує навчання таланту людини цінностям, підприємницькій ментальності та духу розслідування для всієї спільноти шляхом впровадження академічних програм, що відповідають потребам глобалізованого світу та суспільства знань; де формулювання основних функцій викладання, дослідження та розширення є стовпами гуманістичного, науково-технічного розвитку.

  • Panama City, Панама

  Ми готуємо наших студентів до всебічного набуття знань та приєднання до світу роботи з особистими та професійними навичками, які дозволяють їм приймати рішення за інноваційними та аналітичними критеріями, управляти ризиками та оптимізувати організаційні ресурси для розвитку компаній, бізнесу, уряду та економіки нації.

  • Panama City, Панама

  Університетський університет ADEN Панама - це вищий навчальний заклад, який пропонує кар'єру в галузі бізнес-наук з метою підготовки успішних фахівців, підприємців та відданості суспільству. У ньому є передові методології, що дозволяють зв’язати студента з реальністю бізнесу за допомогою надзвичайно практичного підходу. Він був затверджений виконавчим указом № 260 від 24.08.2006 р., Спочатку з назвою Universidad Alta Dirección і акредитованим CONEAUPA у 2015 р. У 2018 р. Виконавчий указ № 469 від 14.08.18 р. Змінив свою назву на Університет ADEN , Кампус Панама.

  • Panama City, Панама

  Американський університет - це приватний вищий навчальний заклад, який виникає як відповідь на потреби працюючих дорослих, тобто тих працівників, які з зусиллями вкладають час та гроші, жертвуючи своїм вільним часом та часом спілкування, залежно від їх навчання. Ось чому ми вважаємо себе закладом, який розуміє свого студента і намагається надати їм усі можливості для адекватного сприйняття знань, гарантуючи їм постійно академічну кваліфікацію, необхідну для адекватного задоволення потреб середовища, в якому відтепер , багато хто розгортається. Ця практичність дозволяє студенту UAM відчувати себе людиною, яка формує власні знання за допомогою фасилітатора, професіонала, який є вчителем і який знає, як навчитися і зрозуміти потреби дорослих. Слід зазначити, що якість викладання не піддається сумніву, оскільки наш кадровий склад викладачів є вірним відображенням суворого відбору, заснованого на тому, що пропонує UAM, ми не є найбільш технологічно розвиненим університетом, але тим, кому вдається створити баланс, адекватний між технологіями та можливостями людини. Сам по собі засіб, як технологія «сама по собі», не вдається розвинути особистість, а навпаки, такий розвиток надаватиметься завдяки здатності та заохоченню, якого вчителі досягають у студенті.

  • Panama City, Панама

  Міжнародний інститут права та бізнесу, INIDEM Business Law School , була заснована в Панамі в 2010 році з метою розробки: Навчальних та дослідницьких програм щодо взаємозв'язку юристів із права та бізнесу та викладачів з різних країн, для юридичного навчання з міжнародними, практичний та міждисциплінарний підхід. Унікальна модель, яка поєднує найкращі практики юридичних та бізнес-шкіл в одному закладі. Ці характеристики становлять відмінну відмінність, яка робить INIDEM, першу “Школу юридичного бізнесу”.

  • Panama City, Панама

  Навчати фахівців та громадян на основі найвищих стандартів якості, доброчесності, гуманістів, новаторів, із соціальною відданістю та національною критичною обізнаністю, які сприяють перетворенню інклюзивного та справедливого суспільства під керівництвом розвитку людини, екологічної стійкості та принцип вищої освіти як суспільного суспільного блага, права людини та обов'язку держави.

  • Panama City, Панама

  Морська школа Панами була заснована в 1958 році, і на той час вона була виключно присвячена підготовці багатоцільових моряків до 1971 року, коли була створена кар'єра палубного та машинного офіцерів. У 1972 р. Розглядався попит на офіцерів міжнародних торгових морських піхотинців та можливості працевлаштування в Панамському каналі, отже, академічна пропозиція була розширена на університетському рівні та включала кар'єру, яка вела до торгових морських офіцерів.

  • Panama City, Панама

  У 1979 році група студентів мистецтва звернулася до маестро Рікарте Мартінеса під час виставки в галереї "Ель Марко Мундіал", щоб попросити його провести приватні уроки акварелі. Перші уроки були отримані в галереї Pro-Artes. Через півроку дев’яносто учнів засвоїли різні техніки малювання та малювання.

  • Caracas, Венесуела
  • Panama City, Панама

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...