Південно-Африканська Республіка

Дослідження Магістратури в Південно-Африканська Республіка 2024

Навчання в Південно-Африканська Республіка

Південна Африка знаходиться на самій південній частині Африканського континенту, де Атлантичний і Індійський океани зустрітися. Межує з Намібією, Ботсваною, Зімбабве, Свазіленді та Мозамбіку. Крім того, маленька країна Лесото повністю знаходиться в Південній Африці. Південна Африка є домом для більш ніж 50 млн. жителів, які приходять з самих різних культур і релігій, які говорять на різних мовах. Південна Африка є найбільш промислово розвиненою країною в Африці. Грошовою одиницею є південноафриканський ранд (R), який має курсом близько 0,1 USD.

Клімат

Південна Африка знаходиться в південній півкулі, тому часи року протилежні тим, в північній півкулі - літо в січні, а зима в липні.Південноафриканська берегової лінії понад 2500 км в довжину, але більша частина землі, прилеглої до берегової лінії займають гори, яка потім перетворюється на високе плато в інтер'єрі. У північній частині країни стає пустелею.

У цілому, Південна Африка має відносно сухий клімат і температура, як правило, трохи нижче, ніж у країнах на тих же широтах у зв'язку з високогір'я і високих плато інтер'єру. Внутрішня температура рідко піднімається вище 30 градусів C в літній час. У Кейптауні, максимальна температура влітку близько 26 ° С і мінімальна зимова температура близько 7 градусів за Цельсієм

Культура

Південна Африка може похвалитися широким розмаїттям способу життя і пейзажами з чимось для всіх, від космополітичних міст, і тихо історичних міст в гори для сходжень і походів у пустелі для сафарі і пляжі для серфінгу та підводного плавання.Крім культурних установ, таких як художні музеї і картинні галереї і подій, таких як театр, танці та фестивалі, головна зупинка для відвідувачів музей апартеїду в місті Йоганнесбург. Музей являє собою потужне розуміння бурхливі часом минуле країни, і поїздка до відновлення і примирення.

Південноафриканської кухні в значній мірі на основі м'яса та барбекю є улюбленим способу приготування. Південна Африка також все більше відома як виробник вин.

Прожитковий мінімум

Вартість проживання в Південній Африці є відносно низьким порівняно з іншими високорозвиненими країнами. Двокімнатна квартира коштує близько $ 350 - $ 450 США за місяць, і службові програми виконуються ще $ 100 доларів або близько того. Невисокі витрати на їжу близько $ 7 США і помірними цінами обід з трьох страв на двох можна знайти за ціною близько $ 30 США.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  229
 • Частка комунальних послуг

  30
 • Підписка на Інтернет

  39
 • Місцевий транспорт

  36

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  4
 • Квиток в кіно

  5
 • Пінта місцевого пива

  2

Про Південно-Африканська Республіка

Вища освіта в Південній Африці

Вища освіта та професійна підготовка включає в себе як студенти і вчені ступені, в тому числі ступеня бакалавра, магістра та доктора. Як державні, так і приватні вищі навчальні заклади існують, в тому числі університети, університети технології та загальноосвітніх закладах. Університети пропонують традиційне теоретичне і науково-орієнтованих градусів, інші установи зосередитися на професійно-технічної освіти та навчання.

Чому варто вчитися в Південній Африці?

На додаток до можливості вчитися англійською мовою в мультикультурному середовищі, Південна Африка має багатьох світових вищих навчальних закладів, які включають стан сучасних досліджень поряд з високим ступенем якості магістерських програм. Південна Африка має трьох університетів в топ-400 університетів у всьому світі, за рейтингом на 2012-2013 рокиВеликобританія / світового університетського рейтингу / "> Times Higher Education World University Rankings.

Університети в Південній Африці

Південна Африка 23 фінансованих державою вищих навчальних закладів, які пропонують ступінь магістра, в тому числі 11 університетів, 6 університетів технології і 6 загальноосвітніх закладах. Приватні установи існують також на загальну суму 115. Програми пропонуються в більшості академічних дисциплін, та магістра в галузі ділового адміністрування, економіки та фінансів, особливо популярні. Іноземні студенти вітати і використовувати ті ж процедури, застосування в якості південноафриканських громадян.

Плата за навчання і Тривалість програми

Вартість навчання в магістратуру коливається в широких межах за програмами і школи, але, як правило, низької в державних школах, від $ 1500 до $ 5000 (США), приватних шкіл, дещо вищий. Магістерські програми також варіюються за тривалістю, але, як правило, 1-2 роки.

Академічний рік

Навчальний рік триває з лютого по грудень і складається з двох семестрів. Кожен семестр зазвичай складається з шести тижнів занять, один тиждень перерва, потім сім тижнів занять, і, нарешті, один тиждень для вивчення (так званий SWOT-тижня), а потім іспити.

Післядипломної можливості

Багато транснаціональні корпорації працюють в Південній Африці, і випускників зі ступенем магістра знайдете безліч можливостей для працевлаштування, є вони південноафриканських громадян або експатів. Галузі, які в даний час ростуть включають автомобілебудування, інформаційні технології, комунікації, гірничодобувна промисловість, банківська і послуг. Переважна більшість робочих місць зосереджено в Кейптаун, Порт-Елізабет, Дурбан, Преторія та Йоганнесбург. Щоб отримати дозвіл на роботу, іноземний студент повинен Зазвичай спочатку пропозицію про роботу на позиції, які не можуть бути заповнені на місцевому рівні.Тим не менш, студентам навичок у спеціалізованих областях або висококваліфікованих фахівців в певних областях можуть отримати дозвіл на роботу навіть без конкретної пропозиції про роботу.

Отримання візи

Іноземних студентів, що навчаються у Південній Африці, повинні мати дозвіл на навчання до їх проникнення в країну відвідувати школу. Гостьове дозвіл не може бути обміняний на дозвіл на навчання після прибуття. Після того, як студент був прийнятий в університет, вони можуть подати заяву на отримання дозволу на навчання в офісі Південної Африки в їх рідній країні.

Медичне страхування

Іноземні студенти повинні отримати південноафриканські медичного страхування, навіть якщо вони охоплені системою медичного страхування в їх рідній країні. Доказом цього покриття потрібно при подачі заяви на студентську візу. Студенти повинні заплатити за весь навчальний рік заздалегідь, щомісяця або інші платежі не допускаються.

Чайові

Хоча англійська мова в переважній мовою для суспільного обміну і бізнесу в Південній Африці, в країні 11 офіційних мов, включаючи африкаанс (похідне голландська), ндебеле, Північний сото, сотий, свазі, тсвана, Тсонга, венда, коса, зулу та . Студенти можуть зіткнутися з мов корінних народів на всій території країни, однак більшість південноафриканців можу говорити більш ніж на одній мові і англійською мовою широко зрозуміли.

Види спорту дуже популярні в Південній Африці, з великих спортивних буття футбол, регбі та крикет. Інші види спорту зі значним наступне міжнародну присутність і включають плавання, гольф, бокс і теніс.

Вимоги щодо візи

 1. Студентська віза Південної Африки (раніше називалася дозвіл на навчання в Південній Африці)
 2. Південноафриканська віза для обміну – якщо вам більше 25 років і ви бажаєте приїхати до Південної Африки в рамках програми культурного, економічного чи соціального обміну, організованого між навчальним закладом або державним органом у Південній Африці та іншим державним органом.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

студентська віза Південної Африки; Південноафриканська обмінна віза

Ціна та валюта

USD 47

Плата за оформлення студентської візи в Південну Африку залежить від країни походження, але становить близько 47 доларів США.

Хто може подати заяву на візу?

Іноземний студент, який бажає залишитися та навчатися в Південній Африці протягом курсу, який триває 3 місяці (90 днів), повинен буде подати заяву на отримання студентської візи. Ця віза надається тим студентам, які вже були прийняті до вступу визнаним навчальним закладом у Південній Африці.

Щоб отримати навчальну візу в Південну Африку, сама школа або коледж має спочатку кваліфікуватися як «навчальний заклад». Це означає, що його потрібно зареєструвати або в Департаменті базової освіти, або в Департаменті вищої освіти. Отже, якщо ви хочете відвідувати приватну мовну школу або школу, яка пропонує лише короткострокові технічні курси, ви можете не претендувати на візу для навчання в Південній Африці.

Зверніть увагу: ви не можете приїхати до Південної Африки за гостьовою візою, а потім подати заявку на отримання студентської візи Південної Африки. Ви не можете приїхати до Південної Африки за гостьовою візою, а потім подати заявку на отримання студентської візи Південної Африки.

Де можна подати заявку?

Верховна комісія, консульство чи посольство Південної Африки

Щоб отримати візу в Південну Африку, студенти повинні звернутися до Верховної комісії, консульства або посольства Південної Африки в країні проживання.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

По-перше, вам потрібно прийняти як студента зареєстровану південноафриканську школу, коледж чи університет і отримати лист про прийняття на фірмовому бланку навчального закладу та підписаний директором або реєстратором або від їхнього імені.

Потім вам потрібно заповнити форму B1-1738 для отримання дозволу на тимчасове проживання та особисто віднести її до посольства, консульства або високої комісії Південної Африки у вашій країні.

До анкети BI-1738 необхідно надати такі документи:

 • Паспорт, дійсний не менше 30 днів після закінчення запланованого візиту
 • Сплата встановленого збору
 • Сертифікат про вакцинацію, якщо це вимагається законом
 • Підтвердження фінансових можливостей для покриття передбачених витрат на проживання під час перебування в Республіці, а також для оплати навчання. Це має бути у формі банківських виписок / наявної готівки / дорожніх чеків
 • Доказ медичного покриття
 • Грошова застава еквівалентна вартості зворотного квитка.
 • У випадку африканських студентів, зобов’язання відповідного уряду взяти на себе повну відповідальність за студента та сплатити всі витрати, якщо виникне необхідність депортувати студента
 • Медичні та радіологічні звіти
 • Нескорочене свідоцтво про народження для неповнолітніх.
 • У випадку неповнолітнього, відомості про особу в Південно-Африканській Республіці, яка діятиме як опікун учня, і лист від такої особи, що підтверджує опіку.
 • Згода обох батьків на ваше перебування в Південній Африці або від того з батьків, хто має одноосібну опіку, разом із підтвердженням одноосібної опіки
 • Офіційний лист від навчального закладу, де ви збираєтеся навчатися, з підтвердженням попереднього зарахування та тривалості курсу.
 • Доказ медичного страхування, що щорічно поновлюється на період навчання з медичною схемою, зареєстрованою відповідно до Закону про медичні програми.
 • Якщо вам 18 років і більше, потрібна довідка про несудимість з кожної країни, в якій ви проживали протягом 12 місяців або довше, починаючи з 18 років.

Ви подаєте заяву на отримання дозволу на обмін (візу для обміну в Південній Африці), використовуючи ту саму форму B1-1738.

Коли слід подавати заявку?

Тривалість розгляду заявки залежить від країни, але триває близько шести тижнів.

Студентська віза дійсна протягом усього курсу студента, альтернативно 36 місяців для шкіл і 24 місяці для інших установ.

Обмінна віза в Південну Африку - ця віза надається на термін обміну, зазвичай не більше 12 місяців. Обмінна віза Південної Африки не може бути продовжена або продовжена. Отримавши дозвіл такого типу, ви можете подати заявку на отримання дозволу на тимчасове або постійне проживання лише після того, як ви прожили принаймні рік за межами Південної Африки.

Час обробки

6 Weeks

Можливості роботи

Якщо ви маєте південноафриканську студентську візу та навчаєтеся на вищому рівні, вам дозволяється працювати неповний робочий день не більше 20 годин на тиждень під час семестру та повний робочий день під час канікул.

Години на тиждень

0

Для чого потрібна така віза?

Є багато причин, чому вашу анкету на студентську візу до Південної Африки можуть відхилити, наприклад:

 • Залишення порожніх місць у ваших формах
 • Брехня про що-небудь у вашій заявці
 • Наявність простроченого паспорта без чистих сторінок
 • Орфографічні помилки в документах
 • Не надає докази наявності достатньої кількості коштів