Німеччина

Найкращі університети для Магістратури Програми в Німеччина 2023

Кількість установ: 355
  • Potsdam, Німеччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Augsburg, Німеччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riedlingen, Німеччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Potsdam, Німеччина
  • Berlin, Німеччина

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kraków, Польща
  • Freiberg, Німеччина
  • + 1 Більше

  EIT RawMaterials Academy - RaVeN пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

  • Berlin, Німеччина

  BIMM Institute – це спільнота. Тут місце творчих людей. Маючи 40-річний досвід надання освіти в творчому секторі, ми знаємо, де і як відкрити двері у ваше майбутнє. Наші дипломні програми охоплюють світ музики, кіно та акторської майстерності та готують вас до успішної та стабільної кар’єри в творчих галузях. Завдяки курсам, які проводяться англійською мовою, і студентам з усього світу ми готуємо вас до міжнародної індустрії. Наші відомі викладачі є активними діячами галузі та можуть похвалитися багатим досвідом, який підживлює ваші академічні дослідження. Окрім ваших лекцій і навчальних посібників, ми організовуємо низку майстер-класів із гігантами галузі, щоб ви могли почути безпосередньо людей, якими найбільше захоплюєтеся. Ви матимете доступ до галузевих стандартів, незліченних професійних зв’язків і неперевершених можливостей досвіду роботи в найцікавіших творчих організаціях і компаніях Німеччини. Оскільки Берлін є нашим домом, ви навчаєтеся в самому серці найважливішого творчого центру Німеччини з можливостями для співпраці в різних сферах кіно, музики та театру.

  • Oldenburg, Німеччина

  Факультет обчислювальної техніки Ольденбурзького університету тим часом оглядається на понад 35 років освіти в усіх сферах комп’ютерної та обчислювальної науки. Всесвітньо відомі енергетичні дослідження Ольденбурга - не тільки в галузі енергетичної інформатики - мають більш ніж 30-річну історію, яка характеризується міждисциплінарним обміном з іншими університетами в Нижній Саксонії, Німеччина, за кордоном і різними науковими центрами. Робота в предметній області "Інтелектуальні енергетичні системи" в Ольденбурзькому університеті входить до першої групи.

  • Oldenburg, Німеччина
  • Stavanger, Норвегія

  Європейський магістр з міграції та міжкультурних відносин (EMMIR) є першим африкансько-європейсько-азіатським магістерським курсом Erasmus Mundus з міграційних досліджень, яким спільно керують три африканські, чотири європейські та два азіатські партнери, яким сприяє більш широка мережа асоційованих партнерів. . EMMIR – це унікальна навчальна програма, яка зосереджується на міграції через міжкультурний підхід, надає студентам глибокі теоретичні та методологічні навички з вивчення міграції та заохочує їх проводити польову роботу в основному в африканському, азіатському та європейському контекстах. Він розроблений як мультидисциплінарна дворічна магістерська програма (120 ECTS), яка розглядає важливі сучасні проблеми в галузі дослідження, яка все ще розвивається.

  • Reutlingen, Німеччина

  У міжнародному навчальному середовищі ми виховуємо майбутніх лідерів, які будуть відповідально формувати нашу глобальну економіку та суспільство. Бізнес-школа ESB є частиною державного університету Ройтлінгена, що фінансується державою, і протягом сорока років встановлює стандарти в освіті та підготовці молодих лідерів у сфері міжнародного бізнес-адміністрування та бізнес-інжинірингу. Бізнес-школа ESB розташована неподалік від Штутгарта в процвітаючому регіоні, який є домом для багатьох глобальних гравців, наприклад, у галузі автомобільної та машинобудівної промисловості.

  • Tilburg, Нідерланди
  • Utrecht, Нідерланди

  TIAS School for Business and Society — це бізнес-школа для керівників у Тілбурзькому університеті та Ейндховенському технологічному університеті. Це місце для лідерів, професіоналів і менеджерів, які хочуть змінитися, як і ви; отримати найкраще від себе та створити вплив на свою організацію та на неї.

  • Wageningen, Нідерланди

  Спеціалізація з питань харчового права та регулювання є програмою в рамках магістра безпеки харчових продуктів в Університеті та дослідженнях Вагенінгена, Нідерланди. Програма пропонує унікальний підхід до законодавства про харчові продукти, оскільки вона поєднує в собі як технічні, так і юридичні знання для просування кар’єри студентів і внеску в майбутні законодавчі зміни в харчових системах. Запрошуються студенти різного профілю, в тому числі студенти з юриспруденцією, соціальними та природничими науками. Курси включають ЄС та міжнародне харчове право, порівняльне харчове право, регулювання та правову трансформацію харчових систем та багато іншого! Унікальне поєднання технічних і юридичних знань надає нашим студентам набір навичок, які роблять їх конкурентоспроможними на сучасному ринку праці. Наші випускники вибирають різні кар’єрні шляхи, включаючи консультації, урядові організації (наприклад, ЄС, ВООЗ та ФАО), служби харчової інспекції, юридичні фірми та наукові кола.

  • Rotterdam, Нідерланди
  • Bilbao, Іспанія
  • + 5 Більше

  Європейський університет постіндустріальних міст (UNIC) був створений у 2020 році з метою запропонувати інклюзивну освіту для нового покоління студентів. Альянс із 10 європейських університетів, що базуються в постіндустріальних містах і фінансуються Європейською Комісією, працюють рука об руку з міськими інституціями, щоб забезпечити включення міських питань у викладання та дослідження у спосіб, який є доступним та інклюзивним для всіх учнів. У 2023 році альянс запроваджує свій перший спільний магістерський ступінь і шукає студентів, які просуватимуть постіндустріальну трансформацію своїх міст і стануть висококваліфікованими випускниками в нових наукових дисциплінах, які відповідають потребам мінливої економіки в Європі та навколо неї. світ.

  • Fürth, Німеччина

  Ми є частиною SRH, освітньої та медичної компанії, яка вже понад 50 років скеровує людей на їхній освітній шлях. Кожен вчиться по-різному. Тому наше завдання – персонально підтримати кожну людину, створити їй умови для успішного життя.

  • Poitiers, Франція
  • Iași, Румунія
  • + 5 Більше

  Європейський кампус міст-університетів (EC2U) — це мультикультурний та багатомовний альянс, що складається із семи давніх, освітніх та дослідницьких, місцевих та глобальних університетів із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбра, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку. Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

  • Barcelona, Іспанія
  • Esch-sur-Alzette, Люксембург
  • + 6 Більше

  Консорціум європейських університетів розробив нову інноваційну пан’європейську програму EUMaster4HPC, зосереджену на високоефективних рішеннях. EUMaster4HPC об’єднує провідних гравців у галузі HPC-освіти в Європі, щоб підготувати наступне покоління висококваліфікованих і талановитих експертів HPC для здійснення європейської цифрової трансформації. EUMaster4HPC спирається на інноваційну навчальну програму та парадигми викладання, академічну досконалість, високоякісних експертів світового класу, доступ до суперкомп’ютерних центрів і сильну підтримку галузі.