Keystone logo
Нова Зеландія

Дослідження Магістратури в Нова Зеландія 2024

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  580
 • Частка комунальних послуг

  44
 • Підписка на Інтернет

  49
 • Місцевий транспорт

  108

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  8
 • Квиток в кіно

  10
 • Пінта місцевого пива

  6

Про Нова Зеландія

Нова Зеландія є різноманітна країна з унікальною культурою й багато, щоб запропонувати на міжнародному студента. Розташований в південно-західній частині Тихого океану, ця острівна країна знаходиться недалеко від Австралії, а також Фіджі і Тонга. Це віддалено в цілому, хоча є великі і зростаючих міст по всій країні. Справді, Нова Зеландія була однією з останніх віддалених районах оселилися люди. Найбільше місто Окленд є домом для численних варіантів вищої освіти для іноземних студентів, а й інші варіанти також.

Студенти вступають до школи у віці шести років. Вони зобов'язані, згідно з федеральним законом, залишитися в школу через 16 років. Громадяни країни не платять за освіту протягом усього цього часу. Більшість студентів залишаються в школу через 19 років, всі з яких здійснюється за рахунок уряду. У країні рівень грамотності в 99 відсотків.

Клімат

Протягом більшої частини року, клімат тут м'який. Річна амплітуда температури становить близько 50 градусів за Фаренгейтом до 61 градусів за Фаренгейтом температура може коливатися, однак, на підставі яких місце розташування острова ви живемо західному узбережжі дуже вологий. Центральному регіоні Отаго посушливому кліматі. Є області, тропічному лісу, а також гірські вершини з дуже низьких температурах.

Суспільство

Новозеландці люблять свій на відкритому повітрі. Ви побачите, що це місце для відвідування, якщо ви після альпінізму або на лижах. Проте, область також має сильну культурну складову, яка включає ранніх традиціях культури маорі. Велика частина країни залишається віддаленим і багато людей живуть в цих областях. У сучасних містах, хоча, ви знайдете всі зручності, які ви звикли до насолоди.

Прожитковий мінімум

Життя в Новій Зеландії так само, як живуть в Австралії. Країни 'и вартості життя в Окленді подібно до того, що ви знайдете в Лондоні, Сіднеї або Нью-Йорку. Імпортні товари Подобається коштувати значно дорожче. Для покупки квитка ходу, ви витрачають NZ $ 15. Для чашку кави, ви будете витрачати близько NZ $ 4.

Вимоги щодо візи

Студентська віза (для навчання тривалістю більше трьох місяців)

Якщо ваш курс триває три місяці або менше, вам не потрібна студентська віза, а лише гостьова віза.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Студентська віза; Гостьова віза

Ціна та валюта

NZD 250

Плата за заявку залежить від країни походження та може становити близько 250 доларів США.

Ви можете перевірити вартість студентської візи Нової Зеландії тут:

https://www.immigration.govt.nz/about-us/policy-and-law/how-the-immigration-system-operates/visa-application-process/how-much-visa-applications-cost-and- коли платити

Хто може подати заяву на візу?

Студентська віза потрібна всім людям, які приїжджають до Нової Зеландії для навчання на термін більше трьох місяців. Навчання має бути основною метою вашого візиту. Якщо ваш курс триває до 3 місяців, ви можете навчатися за гостьовою або робочою візою.

Вам не потрібна студентська віза для повного навчання, якщо:

 1. ви є громадянином або резидентом Нової Зеландії
 2. ти громадянин Австралії
 3. у вас є віза на постійне проживання або віза на повернення резидента Австралії — без умов.

Де можна подати заявку?

Онлайн / Консульство чи посольство Нової Зеландії

Щоб подати заявку на отримання студентської візи в Нову Зеландію, ви можете подати заявку онлайн або особисто перед поїздкою.

Щоб подати заявку особисто у своїй країні, вам потрібно буде зв’язатися з місцевим консульством або посольством Нової Зеландії, щоб отримати форму заявки та/або записатися на прийом. Крім того, ви можете подати заявку онлайн, відвідавши офіційний веб-сайт www.immigration.govt.nz і створивши обліковий запис.

Веб-сайт:https://www.immigration.govt.nz/

Як оформити заявку?

Для отримання візи вам знадобиться:

 • Лист про прийняття від затвердженого постачальника освіти в Новій Зеландії.
 • Підтвердження наявності достатніх коштів – вам потрібно буде продемонструвати, що у вас є достатні кошти для оплати навчання (це може включати підтвердження наявності кредиту, стипендії чи інших коштів) і підтвердження наявності коштів для покриття витрат на проживання під час навчання в Новій Зеландії ( через спонсора, позику, стипендію, державну підтримку або достатній баланс банку). Ви повинні підтвердити, що маєте принаймні 15 000 новозеландських доларів (~10 870 доларів США) на кожен рік, якщо ваш курс триває більше дев’яти місяців.
 • Підтвердження подальшої подорожі. Це може бути підтвердження вже оплачених подальших квитків, підтвердження додаткових коштів або згода спонсора оплатити подальшу подорож. Суть полягає в тому, щоб показати, що ви маєте намір і можете собі дозволити виїхати з країни після закінчення навчання.
 • Страхування подорожей.
 • Медичні довідки. Якщо ви плануєте навчатися в Новій Зеландії більше 12 місяців, вам потрібно буде надати загальну медичну довідку, довідку про рентген грудної клітки та, можливо, пройти обстеження на туберкульоз.
 • Якщо вам менше 18 років, вам також потрібно буде надати підтвердження організованого проживання, а якщо вам 17 років і більше, поліцейську довідку про «добрі якості».
 • Двоколірні фотографії на паспорт.
 • Паспорт, дійсний щонайменше три місяці після дати, коли ви плануєте покинути Нову Зеландію.
 • Підтвердження того, що ви сплатили збір за подачу візи.

Коли слід подавати заявку?

Ви повинні подати заявку принаймні за шість тижнів до планованої поїздки до Нової Зеландії. Обробка студентської візи, поданої онлайн, зазвичай займає 20 днів, а студентської візи, поданої через паперову форму, — 25 днів.

Ваша студентська віза зазвичай діє на такий самий термін, як і навчання, за яке ви заплатили, і її тривалість може становити до 4 років.

Час обробки

20 Days

Можливості роботи

Іноземним студентам денної форми навчання зі студентською візою законно дозволено працювати в Новій Зеландії до 20 годин на тиждень протягом семестру, і вони можуть працювати повний робочий день протягом усіх запланованих канікул, таких як Різдво, Великдень і літні канікули. Специфіка залежить від умов вашої візи. Досвід роботи, необхідний під час навчання, не враховується в 20-годинний ліміт. Іноземні студенти не можуть бути самозайнятими.

Магістри наукової та Ph.D. студенти можуть працювати скільки завгодно годин.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Деякі з причин, через які може бути відмовлено у студентській візі Нової Зеландії:

 1. Якщо ви перебували в ув'язненні за останні 10 років і або були засуджені та засуджені до позбавлення волі.
 2. Якщо у вас є записи про депортацію та/або якщо ви підлягаєте періоду заборони на в’їзд до Нової Зеландії.
 3. Якщо є спотворення наданої вами інформації, на підставі чого офіцер імміграційної служби вважає, що інформація, заявлена у вашій заяві, не відповідає дійсності.
 4. Якщо ви подали незаповнену заявку
 5. Якщо вимоги щодо здоров’я та характеру не дотримані
 6. Якщо ви не можете продемонструвати, щоб покрити вартість навчання, витрати на проживання та проїзд у Новій Зеландії
 7. Якщо немає чіткого шляху до курсу, який ви збираєтеся вивчати в Новій Зеландії
 8. Якщо офіцер імміграційної служби бачить, що ви не є справжнім студентом з документів та інформації, які ви надали, і, як після телефонної співбесіди, ви навіть не можете відповісти на деяку інформацію щодо інформації про курс, інформацію про заклад, серед іншого
 9. Якщо кошти не законні, або їх неможливо перевірити