Німеччина

Дослідження Магістратури в Німеччина 2024

Навчання в Німеччина

Вісімдесят мільйонів громадян зробити Німеччину найбільш густонаселеною країною, що входять до Європейського Союзу. Вважається основним великим політичним і економічної потужності Європи, Німеччина також володіє четвертою за величиною економікою в світі. Межує з Польщею, Данії, Австрії, Франції та Швейцарії, Німеччина також є домом для великого числа іммігрантів і стверджує, етнічним складом 80 відсотків німецьких, польських два відсотки, п'ять відсотків Середнього Сходу, чотири відсотки турецьких і азіатських два відсотки. Люди в усьому світі привертають до Німеччини 'и високий рівень життя, всебічної медичної допомоги та універсальної системи соціального забезпечення, а також збереження стабільності економіки навіть в ході недавнього глобального економічного спаду.

З возз'єднання Східної і Західної Німеччини на початку 1990-х, Берлін став столицею Німеччини знову в той час як місто Бонн, столиця Західної Німеччини під час розколу, отримав незвичайний статус міста федерального значення (Bundesstadt). Німеччина є представником демократичне, федеративну, парламентська республіка з політичної операційної системи рекомендацій, наведених в 1949 Grundgesetz, що вимагають конституційного документа більшістю у дві третини голосів у парламенті камер і забезпечення поділу влади і прав людської гідності. .

Основні факти про Німеччину

 • Шістнадцяти держав у складі Німеччини називаються землями, з кожним держави, що володіє власною конституцією.
 • У 2002 році Німеччина представила євро і також встановити грошово-кредитної політики в євро відповідно до нормативними актами Європейського Центрального Банку, розташованих у Франкфурті.
 • Вклад німців в галузі науки, математики та технології не може бути підкреслено достатньо. Блискучих людей, як Ейнштейн, Макс Планк, Герман фон Гельмгольц, Йоганн Гутенберг, Готфрід Лейбніц і Карл Гаусс лише кілька німецьких вчених, які поставили світ з відомих винаходів, таких як перша автоматична цифрова обчислювальна машина, друкарська машина та математичні розрахунки, які мають проклало шлях до сучасного розвитку телекомунікацій.
 • У Німеччині, якщо ви потребуєте поліцію, наберіть 110, якщо вам потрібна швидка допомога, наберіть 112
 • Німеччина є одним зі світових 'и найбільш технологічно передових виробників вугілля, заліза, цементу, сталі, машин, транспортних засобів і хімічних речовин. Вона також має значні інвестиції в екологічно чистої енергії, особливо сонячної енергії та використанні млинів для виробництва електроенергії.
 • Популярних туристичних визначних пам'яток в Німеччині включає в Баварських Альпах, Шварцвальд, долину Рейну і своїми старовинними замками і столиця Берлін, який до цих пір проявляє Старк умов життя залишилося від Сходу німецької окупації.


Німеччина 'и клімату

Розташований між континентальним кліматом Східної Європи та океанічний клімат Західної Європи, Німеччини помірного сезонного клімату Модератором вод від Гольфстріму називається Drift Північній Атлантиці. У середньому, більшість з Німеччини отримує близько 30 дюймів (790 мм) опадів на рік, яке відбувається регулярно протягом року. Літо тепле, а зима, як правило, м'яка, з температурами, що досягають 80 градусів за Фаренгейтом (26 за Цельсієм) протягом літніх місяців і зменшиться до 30 градусів за Фаренгейтом (-1 за Цельсієм) протягом зими. Снігопад може бути важким час від часу, в той час як деякі зими в Німеччині не побачити снігу.


Релігія в Німеччині

Близько 60 відсотків німців належать до євангелічної церкви, яка дотримується християнської віри. Тридцять відсотків християнських німців католиків і 30 відсотків є протестантами.Більша частина - майже 30 відсотків - держава німців вони атеїсти або агностики, при цьому більшість нерелігійних людей, що живуть у Східній Німеччині та великих містах, як Мюнхен, Франкфурт і Берлін.

Мови в Німеччині

Німецька, звичайно, офіційна мова Німеччини, але багато німців досить вільно говорить англійською, а також. Справді, останні дослідження показали, що 65 відсотків з Німеччини 'и громадяни двомовної або володіти адекватною, якщо не ідеально, здатність розуміти і спілкуватися на декількох мовах. Це пов'язано з тим, що Німеччина межує з багатьма іншими країнами, що сприяє німців, які відвідують різні культурно різних регіонах.

Німецька мова не найлегший мову, щоб вчитися і має декілька "примхи ", що іноземні студенти часто важко засвоїти і не забудьте використовувати при записі або говорити по-німецьки.Наприклад, перша буква всіх іменників, капіталізуються з іменниками розділений на чоловічу (дер), жіночі (вмирає) і середній (DAS) підлог. Крім того, мова вживає справи, що стосуються вживання артикля яка називається знахідний, давальний, родовий відмінок числі і називному відмінку випадках.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  507
 • Частка комунальних послуг

  91
 • Підписка на Інтернет

  43
 • Місцевий транспорт

  60

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  9
 • Квиток в кіно

  12
 • Пінта місцевого пива

  4

Про Німеччина

Вища освіта в Німеччині

Деякі з кращих університетів у світі знаходяться в Німеччині, такі як Гейдельберзький університет (Рупрехта-Карла-Університеті Гейдельберга, заснований в 1386 році); Фрайбург університет (заснований в 1457); Технічного університету Мюнхена (Мюнхенський технічний університет) і Макс Планк Інституту еволюційної антропології в Лейпцигу. Більшість Німеччини 'и університети є державними і в даний час стягують плату за навчання близько 60 євро або $ 80 доларів США на семестр.

Викладання підкреслюється в німецьких університетах за дослідження, при цьому дослідження є центром незалежних інститутах відомі своїм традиційним підходом до соціальних наук. Для студентів, які хотіли б продовжити ступінь у галузі психології, антропології, філософії чи соціології, прийняття в одну з цих дослідницьких університетів є надзвичайно конкурентоспроможним і спрямована на студентів, які показали винятковий талант і блиск до тієї чи іншої області.

Інший тип університету популярністю серед іноземних студентів є Fachhochschule (FH), Університет прикладних наук. Курси в університеті прикладних наук призначені для підготовки студентів для роботи зокрема професії, які не є навчально-орієнтованої, таких як інформаційні технології, догляд за хворими та бізнесом. Німецьких держав і її федерального уряду також підтримують кілька FHs, що поїзд студентів, які хочуть кар'єру на державній службі. Студенти не можуть заробити на докторські Fachhochschule.

Коледжів мистецтва, кіно і музики забезпечують творчих програм для студентів, які хочуть кар'єру в образотворчому мистецтві, дизайн одягу, графіка і музика. Протягом століть, Німеччина внесла величезний внесок у світ образотворчого мистецтва, літератури та музики, виробляючи таких блискучих письменників, художників і композиторів, як Моцарт, Брамс, Гессе, Макс Ернст і Ніцше і продовжує бути потужною силою у світі образотворче мистецтво, кіно та моди.

Відвідування німецького університету

Всі студентів, що бажають вступити до університету в Німеччині потрібно буде надати копію свого атестата зрілості, документ також використовується в Естонії та Фінляндії для позначення успішного завершення випускних іспитів наведені у випускних класів середньої освіти. У той час як німецькі громадяни, які не мають атестата зрілості може взяти ще один тест називається Begabtenprüfung (буквально тест на придатність) для того, щоб вступити до університету, іноземні студенти, в більшості випадків, потрібно буде показати дію або СБ оцінки принаймні 28 і 1300, відповідно, право на вступ. Атестат про середню освіту аналогічних заробив в США не вважаються еквівалентом іспит на атестат зрілості і в цілому не сприятиме студент 'и шанси вступу до німецького вузу.

Деякі університети і коледжі стипендій нагороду студентів платити за книги і витрати на проживання.Однак закон, який називається Bundesausbildungsförderungsgesetz гарантує, що малозабезпечені студенти отримують до 650 євро ($ 860 доларах США) кожен місяць протягом чотирьох або п'яти років потрібно, щоб заробити бакалавра 'и ступеня. Як правило, половина цієї суми має бути погашена в уряд як безвідсоткового кредиту.

Як правило, мовою навчання є німецька, так що студенти, які бажають взяти участь у німецький університет повинен мати достатні знання німецької мови.

Німецькі візи для іноземних студентів

Для короткострокового перебування до трьох місяців (студенти, літні курси, наприклад), шенгенська віза, зобов'язаний перебувати в країні. Студенти повинні знати, що вони повинні покинути Німеччину в кінці трьох місяців, якщо вони хочуть отримати шенгенські візи і повинні відповідним чином планувати перед подачею заяви на цей тип візи.

Національні візи необхідні, якщо ви плануєте залишитися довше, ніж три місяці. Студенти повинні дати зрозуміти, чому вони вимагають національна віза і державних за формою чи вони завершують доктора або надходження в повній програмі. Крім того, такі документи будуть необхідні, перш ніж студенти можуть подати заяву на отримання візи: Лист прийому, картки медичного страхування та докази догоспітальному результати експертизи і доказ того, що ви знаєте, як говорити і читати по-німецьки, або що ви плануєте взяти німецький мовні курси, як частина вашого навчального плану.

Чому варто вчитися в Німеччині?

Німеччина була названа кількох міжнародних груп, як одна з найбільш підтримку країн для студентів, що бажають заробити градусів в іншій країні, ніж їх власні.На додаток до цього визнання є той факт, що навчання стягуються багато німецьких університети мінімальна першокласними, робить подальше навчання в Німеччині привабливою і захоплюючою перспективою для студентів, що бажають відвідувати школу в країні, відмінній від їх власної.

Вимоги щодо візи

 1. Language Course Visa (Visa for Language Learning) – ідеальний варіант для тих, хто хоче вивчити німецьку мову в Німеччині.
 2. Студентська віза (Visum Zur Studienbewerbung) – якщо ви хочете навчатися в Німеччині, але все ще намагаєтеся знайти потрібну програму або ви все ще не отримали листа-підтвердження від свого університету.
 3. Студентська віза (Visum Zu Studienzwecken) – якщо ви вже були прийняті до німецького університету.

Який тип візи вам потрібен?

Назва візи

Віза на мовний курс; студентська віза; Студентська віза

Ціна та валюта

EUR 60

Ви повинні заплатити 60 євро (~74 долари США) за студентську візу до Німеччини.

Хто може подати заяву на візу?

Громадянам ЄС або Ісландії, Норвегії, Швейцарії чи Ліхтенштейну для в’їзду до Німеччини необхідно мати лише посвідчення особи. Для цього необов'язково мати візу.

Громадяни Австралії, Ізраїлю, Японії, Канади, Нової Зеландії, Південної Кореї та США можуть подавати документи на отримання візи навіть після прибуття до Німеччини.

Громадянам інших країн необхідно оформляти візу перед приїздом до Німеччини.

Якщо ви перебуваєте в Німеччині менше 90 днів, правила ще більше. Громадяни деяких країн можуть в’їжджати до Німеччини на цей час без візи. Це Венесуела, Ватикан, Уругвай, Сінгапур, Сейшельські Острови, Парагвай, Панама, Нікарагуа, Мексика, Маврикій, Малайзія, Макао, Хорватія, Гватемала, Сальвадор, Коста-Ріка, Чилі, Бруней, Бразилія, Болівія, Бермудські острови, Барбадос, Багами. , і Аргентина.

Відвідайте веб-сайт Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, щоб дізнатися про останні вимоги щодо отримання віз для всіх країн: https://www.auswaertiges-amt.de/en/einreiseundaufenthalt/visabestimmungen-node

Де можна подати заявку?

Посольство або консульство Німеччини

Вам потрібно буде подати заяву на отримання візи в посольстві або консульстві Німеччини у вашій країні.

Веб-сайт:

Як оформити заявку?

По-перше, вам потрібно домовитися про візову співбесіду. У день співбесіди ви повинні надати документи для отримання візи.

Зазвичай потрібні такі документи:

 • Заповнена анкета
 • Дійсний паспорт
 • Дві фотографії
 • Лист, що підтверджує, що вас прийняли до німецького університету
 • Виписка з академічної довідки
 • Сертифікат про знання німецької мови або підтвердження того, що ви маєте намір відвідувати мовний курс у Німеччині (якщо навчаєтеся німецькою мовою)
 • Доказ того, що у вас є достатньо коштів, щоб утримувати себе під час проживання в Німеччині (8700 євро на рік, що приблизно дорівнює ~9390 доларів США)
 • Сертифікат про придбання медичної страховки
 • Заява про достовірність поданих документів

Залежно від посольства вам також може знадобитися надати доказ того, що ви не маєте судимості.

Кожен повинен зареєструватися в місцевих органах реєстрації (Einwohnermeldeamt) протягом першого тижня після прибуття до Німеччини. Вам потрібно буде взяти паспорт/посвідчення особи (та візу, якщо необхідно), підтвердження вашої адреси в Німеччині (наприклад, договір оренди від орендодавця) і, можливо, свідоцтво про реєстрацію з вашого курсу. Вам буде надано підтвердження реєстрації.

Коли слід подавати заявку?

Розгляд заявки на отримання візи зазвичай займає від 6 до 8 тижнів для мовного курсу. Однак, якщо мовний курс триває більше трьох місяців, час, витрачений на розгляд заявки, може збільшитися до 8-10 тижнів. А під час пікового сезону подорожей заявки можна надсилати в період очікування. Таким чином, студенти, яким потрібна студентська віза до Німеччини, повинні подати свої заявки завчасно до початку курсу. Ви повинні подати заяву якнайшвидше та принаймні за три місяці до вашого переїзду в країну.

Навчальні візи дійсні лише протягом курсу або програми. Дозволи на проживання зазвичай видаються на рік, але можуть бути продовжені.

Час обробки

8 Weeks

Можливості роботи

Громадяни країн ЄС/ЄЕЗ та Швейцарії можуть вільно працювати в Німеччині, але не більше 20 годин на тиждень під час семестру.

Громадянам ЄС/ЄЕЗ/Швейцарії (включно з хорватами з липня 2015 року) дозволяється працювати до 120 повних або 240 південних днів на рік (включаючи волонтерську роботу) без дозволу. Ви можете працювати більше годин, якщо працюєте в університеті як студент або асистент; для інших типів зайнятості вам потрібен дозвіл від Agentur für Arbeit (Федерального агентства зайнятості) та Управління у справах іноземців, щоб перевищити ліміт 120/240. Studienkolleg і студентам-мовникам потрібен дозвіл від цих органів, щоб братися за будь-яку роботу. Студенти не можуть бути фрілансерами чи самозайнятими.

Години на тиждень

20

Для чого потрібна така віза?

Ось основні причини, чому вашу заявку на отримання німецької студентської візи може бути відхилено:

 • Поганий матеріальний стан
 • Поганий академічний профіль
 • Відсутність підготовки до співбесіди
 • Недостатній рівень знання мови (німецька або англійська)
 • Невідповідність вашому вибору програми навчання