Малайзія

Дослідження Магістратури в Малайзія 2024

Навчання в Малайзія

Малайзія є федеральним конституційна монархія в Південно-Східній Азії, який складається з трьох федеральних територій та 13 держав. Обмін сухопутні кордони з Індонезією, Брунею та Таїланду і морські кордони з Філіппін, Сінгапуру та В'єтнаму, Малайзії відрізняється створення Асоціації держав Південно-Східної Азії, Організації Ісламського Співробітництва та саміті країн Східної Азії.

Мультикультурної і багатонаціональною країною, Малайзія має конституцію, яка стверджує, державної релігії, як іслам, але і захищає свободу свого громадянина сповідувати релігію за своїм вибором. З урахуванням минулого впливом колоніалізму, державна система нагадує Вестмінстерський парламентських поєднанні з правовими процедурами, описаними англійському загальному праві. Король, або глави держави, називають Величності Верховного Agong, який обирається зі списку спадковими правителями Малайзії нагляд 'и 13 держав.Прем'єр-міністр Малайзії вважається "глава уряду ".

Більшість Малайзії 'и політичних партій на основі етнічної приналежності членів. Такі дії, як національну політику розвитку були прийняті щодо поліпшення становища корінних племен і малайзійці сукупності називаються bumiputera. Bumiputera вважаються Малайзія 'и корінні жителі, а не Малайзії індійці або Малайзії китайського. Як і в політику позитивних дій, реалізованих у США в 1970-х роках, політики, як національну політику розвитку дає пільгові умови bumiputera щодо зайнятості, соціального забезпечення зручностей, освіти і стипендій.

Основні факти про Малайзії

 • Столиця Малайзії Куала-Лумпур, в даний час шосте місце серед найбільш відвідуваних міст в світі.
 • Зовнішня політика зосереджена на принципах нейтралітету і здатність підтримувати мирні відносини з усіма іншими країнами незалежно від політичних чи релігійних систем.
 • Туризм є Малайзія третім за величиною джерелом доходів від іноземної валюти.
 • Один з Азії 'и найбільш розвиненою інфраструктурою знаходиться в Малайзії, з своєї телекомунікаційної мережі другого в Сінгапур.
 • Народитися в Малайзії автоматично не надали комусь громадянство. Однак, будь-яка дитина, що народилася від батьків двох малайзійських за межами країни надають громадянство автоматично. Малайзії не допускає подвійного громадянства.
 • Основних етнічних груп в Малайзії малайці і bumiputera. Малайзійська конституція визначає малайців як мусульман, які сповідують традиційну культуру та звичаї.
 • Харі Kebangsaan або національний день, є найзнаменитішим відпочинку в Малайзії і припадає на 31 серпня. Він нагадує незалежності Малайзії від британського колоніального панування в 1957 році.

Клімат Малайзії

Малайзія відчуває тропічної погодою, яка не так жарко, як це волого через те, що оточений Південно-Китайським морем. Середня температура складає від 70 до 80 градусів за Фаренгейтом (20 і 30 градусів за Цельсієм). Жовтня по лютий сезон дощів на західному узбережжі і на східному узбережжі Малайзії бачить сильних дощів з листопада по лютий. Студенти, які відвідують школу в Малайзії почуєте цих регіонів називають південно-західний мусон і північно-східний мусон. Monsoon є похідною "mausim ", арабське слово "Пори року ".

Релігії в Малайзії

Іслам є державною релігією, причому близько 60 відсотків населення Малайзії 'и практикуючих мусульманської віри. Інші релігії включають буддизм, індуїзм, християнство і конфуціанство. Всі мусульмани повинні дотримуватися рішення шаріатських судів щодо релігійних питаннях.Шаріатського суду юрисдикції далі обмежуватися питань розлучення, шлюб, відступництва і спадкування,

Мови в Малайзії

Малайзія 'и офіційною мовою є малайська, з англійським є його другим за поширеністю мовою. Тип англійської пов'язаних з британської англійської називається Малайзії Стандартний англійська мова використовується доручити студентам в державних школах. Manglish також чув, що є розмовним англійським впливом Таміл китайської і малайської. Тим не менш, Малайзія дійсно містить майже 140 інших мов, на яких говорять народи, що проживають поблизу півострова Малайзія, в прибережних районах і Східної Малайзії, де племінні відмінності в мовах існують. Крім того, Малайзії не схожий на інших південно-східних азійських мов, такі як в'єтнамський і тайський тим, що він не тональний.

Валюті Малайзії

Валюта Малайзії рінггіт, яка раніше називалася Малайзії долара.Ділиться на 100 центів, рінггітів нині становить близько трьох доларів в американську валюту і трохи більше чотирьох євро.

Змінити валюту

Основні місячні витрати на проживання

 • Оренда в спільній квартирі

  189
 • Частка комунальних послуг

  14
 • Підписка на Інтернет

  23
 • Місцевий транспорт

  12

Зразок вартості способу життя

 • Комбінований фаст -фуд

  4
 • Квиток в кіно

  4
 • Пінта місцевого пива

  3

Про Малайзія

Вища освіта в Малайзії

Зростаючу репутацію надаються приватних університетів в Малайзії приваблює тисячі іноземних студентів за останні десятиліття. Деякі з цих приватних шкіл пропонують програми, які дозволяють студентам отримати частину мірою в цьому університеті і частина ступінь в іншій установі. Викликається "двосторонні ", цей метод полегшує перенесення стенограми і кредитів, а також робить надходження в програмах, що пропонують дипломи автоматично, якщо програма забезпечується місцеве установа. Більш відомий університетів в Малайзії Університет Монаш Малайзії Campus, Технологічний університет Суинберна Саравак Campus та Малайзії 'и найстаріших університету, Університету Малайї розташований в столиці Куала-Лумпурі.

Студенти можуть отримати ступінь бакалавра 'и і Master ' и ступінь в малазійських університетів у кількість часу схожі на європейські та американські програми ступеня.Більшість приватних і всі державні університети пропонують магістра наук, заповнивши необхідні дослідження і курсових робіт. Доктора градусів зароблені, коли студенти можуть демонструвати результати дослідження у вигляді опублікованій роботі. Малайзія також має політехнічного коледжів, які нагадують традиційні професійно-технічних училищах, пропонуючи асоційованим 'и градусів, вчені ступені диплома або сертифікатів спеціальних навичок.

Правила вступу до університету Малайзії не важко, але вимагає, щоб студенти представити докази класів, отримані від попередніх шкіл взяли участь. Малайзія стає відома своєю винятковою програми вищої освіти, що стосуються технологій, бізнесу та науки і вітає яскраві іноземних студентів на навчання в будь-якому зі своїх університетів.

Вимоги студентської візи

Студенти повинні придбати туристичну візу для поїздки в Малайзію.Як тільки вони прибули до університету, студентам видаються Міжнародним Студентська карта і паспорта зі штампом університетських властей. Студенти будуть потрібні дві фотографії на паспорт, закордонний паспорт, що був дійсний не менше шести місяців, два заповнених бланків заявок, сплату мита, доказ того, що вони можуть підтримувати себе в той час як в Малайзії, рекомендаційний лист та довідку про те, що вони були дані вакцинації проти жовтої лихоманки до в'їзду в країну.

Чому варто вчитися в Малайзії?

Студенти отримають якісну освіту за доступною ціною, коли їх заробляти ступінь в Малайзії. Типова вартість курсу включають в себе реєстрацію, навчання, депозит, лабораторії зборів (якщо є), навчальні матеріали та медичне страхування, які за ступенем бакалавра 'и, приблизно RM (малайзійський Ringitt) 80000, або $ 10 000 в доларах США.Крім того, вартість життя є низьким порівняно з іншими країнами і студентам дозволяється працювати не більше 20 годин на тиждень під час навчання в Малайзії, поки вони отримати студентську дозвіл або пройти.